Rozmowa na temat rozkładu "Tak/Nie - 8 kart"
#1

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=7&t=1582">viewtopic.php?f=7&t=1582</a><!-- l -->

Miriam fajny ten rozkład no i taki jednoznaczny - szybko i sprawnie
Odpowiedz
#2

Fajny ten rozkład. Muszę przetrenować jego sprawdzalność Rotfl
Odpowiedz
#3

Jakie jest Wasze doświadczenie z tym rozkładem? Czy Waszym zdaniem jest on -że się tak wyrażę- wiarygodny, sprawdzalny?
Bo ja jestem bardziej przyzwyczajona do analizy kart i trudno mi w sprawie rozkładu TAK/NIE zabrać głos. Chociaż miałam bardzo dziwne doświadczenie z tym rozkładem i było ono dla mnie wielka nauką, że Tarot powinien być zawsze traktowany poważnie, a jeśli nie - to w ogóle nie powinno się go używać.
Odpowiedz
#4

Właśnie przetestowałam:
wyszło tak + Kochankowie :thanks:

Zobaczymy jak to wyjdzie w rzeczywistości kiedy się do tego zastosuję.
Odpowiedz
#5

Czesto ten rozklad wpuszczal mnie w maliny. Jednak Tarot nie lubi drog na skroty, lubi sie z nami bawic i zmuszac do myslenia
Odpowiedz
#6

Ja sie zdziwiłam, bo spodziewałam się odmiennej odpowiedzi, a ta była ostatnia jaką bym podejrzewała.
Ale może warto zaryzykować? Albo położyć cały rozkład.
Odpowiedz
#7

Mnie trudno jest wyrazić ostateczną opinię na temat tego rozkładu, pomimo, że w pewnym stopniu mi się jego odpowiedzi sprawdzają, np. w sprawach dotyczących egzaminów.
Niedawno zadałam pytanie dotyczące mojej osoby i w sprawie przeszłości, więc doskonale wiedziałam jak było, a mimo to zrobiłam rozkład TAK/NIE (prawdę mówiąc, by sprawdzić czy on się sprawdza czy nie...). Odpowiedź Tarota była mylna. A ja się rozczarowałam Shock Ale kilka dni później, biorąc pod uwagę, że przecież tak naprawdę nie chciałam poznać odpowiedź za pomocą tego rozkładu (ponieważ ją znałam), lecz chciałam sprawdzić czy rozkład jest nieomylny - po kilku dniach zadałam wprost i bez owijania w bawełnę pytanie: Czy rozkład Tak/ Nie się sprawdza? Dostałam wtedy niezwykle interesującą odpowiedź:
NIE, ale...
i karty:
- Koło i 7 Mieczy
co zinterpretowałam jako odpowiedź Tarota na moje pytanie: Nie, ten rozkład się nie sprawdza, bo jeśli ty oszukujesz, to i sama możesz zostać oszukana Nono
Dla mnie to była niezwykle trafna odpowiedź i jednocześnie nauka, z której wynika, że wszystko zależy od nas, od tego czy poważnie traktujemy Tarota i dany rozkład, czy też mu nie ufamy. A wtedy to Tarot zaczyna się nami bawić i wprowadzać nas w błąd, jeśli mu nie wierzymy choćby w małym procencie.
Odpowiedz
#8

nagarek, otóż to... jak piszecie- rozkład najczęściej nie sprawdza się kiedy pytamy o to co wiemy, kiedy chcemy go sprawdzić.
A to samo za siebie mówi, własnie tak jak napisałaś Uśmiech
Odpowiedz
#9

Postawiłam ten rozkład na pytanie, na które nie znam odpowiedzi (nie wpadłam na to żeby testować go inaczej Uśmiech). Pytanie dotyczyło czegoś co może wydarzyć się w sierpniu. Odpowiedź była Tak. Zweryfikuję jak skończy się sierpień Uśmiech
Odpowiedz
#10

werona napisał(a):Postawiłam ten rozkład na pytanie, na które nie znam odpowiedzi (nie wpadłam na to żeby testować go inaczej Uśmiech). Pytanie dotyczyło czegoś co może wydarzyć się w sierpniu. Odpowiedź była Tak. Zweryfikuję jak skończy się sierpień Uśmiech

To będziemy tutaj w temacie czekać na Twoje wieści czy rozkład się spełnił.
A musi się spełnić, bo przecież to Tarot Oczko
Odpowiedz
#11

Oby, bo to wyszło bardzo fajne TAK Lol
Odpowiedz
#12

To tym bardziej rozkład się spełni, skoro to bardzo fajne TAK :mrgreen:
Odpowiedz
#13

W dziale teoretycznym nie komentujemy postów. Przenoszę pogaduchy do działu praktycznego.
Odpowiedz
#14

Ok, dzięki Oczko
Odpowiedz
#15

FairyWitch napisał(a):nagarek, otóż to... jak piszecie- rozkład najczęściej nie sprawdza się kiedy pytamy o to co wiemy, kiedy chcemy go sprawdzić.
A to samo za siebie mówi, własnie tak jak napisałaś Uśmiech

Też prawda. Mi w pewnym momencie zaczął dawać takie odpowiedzi że myślałam że chyba Tarot się na mnie obraził. A na koniec zapytałam czy mam na imię..? (tu moje prawdziwe imię..) to tarot pokazał zdecydowanie NIE.
Odpowiedz
#16

Stosujecie ten rozkład? Sprawdza się Wam? Powiem szczerze, że bardzo mi się podoba, zwłaszcza, gdy interpretuje się jeszcze kartę obok Koła Fortuny (nawet w przypadku zdecydowanego TAK/NIE), ale bardzo często łapię się na tym, że nie ufam kartom w tym rozkładzie tak do końca. I wtedy rozkład pokazuje złe odpowiedzi. Jakie jest Wasze doświadczenie? Ciekawa jestem, czy Weronie sprawdziła się sierpniowa wróżba "bardzo fajne TAK"... Rotfl
Odpowiedz
#17

Przyznam ,ze go nie stosuje . Chyba każdy z nas ma swoje ulubione rozkłady i je stosuje. Oczywiście, ze go wypróbowałam. Niestety sprawdził mi sie , heheh . Jestem tez ciekawa , czy Veronce sie udało. Rotfl
Odpowiedz
#18

bardzo przyjemny rozkład Uśmiech wg mnie bardziej dosadny niż większość tych wszystkich na kilka-kilkanaście kart. u mnie się sprawdza, ale zawsze staram się też po nim dostawić jakiś drugi na ewentualne inne czynniki działające.
Odpowiedz
#19

miriam napisał(a):Niestety sprawdził mi sie , heheh .
Miriam, dobrze czytam, że piszesz "niestety" ? Rotfl Mnie niestety raz się sprawdza, a raz kompletnie nie. Więcej wiary, może mi trzeba.
Odpowiedz
#20

Zadałam pytanie odnośnie awansu, bo czekam na wyniki konkursu na wyższe stanowisko w pracy.
Za radą powyżej stwierdziłam, że gdziekolwiek koło nie wypadnie, ważna będzie też interpretacja drugiej karty. I teraz mam pewien dylemat, bo to co wyszło zdaje się sobie przeczyć.
Koło wypadło w kupce 4- Nie, razem z VI Buław
Jak byście to zinterpretowali?
Odpowiedz
#21

Potraktowałbym VI buław jako odwróconą - sukces przypadnie komu innemu.
Odpowiedz
#22

..wlasnie robie ten roklad na prosbe kolezanki. ktora pyta, czy Jej facet ma przed nia jakas tajemnice, gdyz uwaza, ze ukrywa Ja przed rodzina..
..i wyszlo ze "nie, ale..."..a ta "ale" jest 8 bulaw..jak sadzicie, jak to rozumiec? ze po prostu nie chce sie spieszyc z ta informacja w rodzinie? ze chce poczekac jeszcze? chociaz troche mi to dziwne, bo bardzo chce juz dziecka..wiec tez mi to wyglada, jakby chcial postawic rodzine przed faktem dokonanym i wtedy Ja przedstawic najblizszym..
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości