Połamana kierownica
#1

Śniło mi się dziś, że jechałam samochodem z górki i straciłam nad nim panowanie, wszystko było w bardzo wolnym tempie, hamulec był już zablokowany i nie reagował na moje ruchy. Auto zaczęło się obracać w lewą stronę. Prędkość była znikoma. Byłam w kolumnie samochodów, na pewno się dotknęły, nie było obrażeń, ani aut, ani ludzi. Zostałam z luźną kierownicą w ręku. Kierownicę zaniosłam pokazać mężowi, kierownica złożyła się na pół i zaczęła maleć jakby schodziło z niej powietrze. Rozsypała się.

Nie wsiadam dziś za kółko. Miewam prorocze sny, a już wyśniłam kraksę. Myślę, że wypadek może dot. poślizgu lub pękniętej opony.
Sen może być moim lękiem.
Kierownica we śnie wyzywa mnie do samodzielności, konsekwencji ponoszenia ryzyka, podejmowania decyzji. Kierownicę zaniosłam mężowi, tak jakbym chciała go obarczyć problemem, we śnie nie był zadowolony. Myślę, że mi nie pomoże, bo gdy do niego przyszłam to już się rozsypała, tak jakby było za późno. Zostanę sama ze sobą i problemem do rozwiązania. Ach, jeszcze muszę dodać, że przed tym snem śniły mi się małe kotki (trzy), mój mąż je zmniejszył, a ja je zjadłam, bo myślałam, że to rodzynki. Czyli jakoś to przełknę ;--)

Czego dot. problem przed którym stanę? Sen może dot. jazdy autem, wypadku. Zapytałam kart: 7 kielichów/ As denarów/ 2 miecze
Tarotowe siódemki to ruch, 7 kielichów wybór na jezdni, as denarów to kierownica, dwa miecze zderzenie.
Teraz to się boję.

Czy macie inne spostrzeżenia?
Odpowiedz
#2

Sen raczej zwraca Ci uwagę na decyzje jakie w życiu podejmujesz, na jakiś Twoje wybory. Zastanow sie nad nim jeszcze raz. Może okazac sie , ze jakis Twoj plan, jakas inwestycja, zakup, który planujesz posypie się a wierzysz w ten wybór bez hamulcow . Tymczasem, czy powinnaś? Sen Cię ostrzega ze , nie i zebys pomysł zablokowała lub przedyskutowała go jeszcze raz z mężem lub z osobą , z ktra masz umowę, prowadzisz rozmowy na ten temat (2 Mieczy)
Odpowiedz
#3

Dziękuję Lady,

po wyciągnięciu kart, też pomyślała o inwestycji (as denarów), wyborze (7 kielichów), wstrzymaniu się lub nie wykorzystaniu (2 miecze), z sumy X Koło, czyli okazja, traf. Nawet tą interpretację napisałam, a potem zmazałam, bo stwierdziłam, że nijak się ona ma do snu z autem.

Tak się akurat składa, że mam dosyć wyimaginowany pomysł (7 kielichów), jest to koszt - okazja (as denarów), na razie się wstrzymaliśmy (2 miecze), nie jest to dla mnie strata i mogę to przełkną jak rodzynkę. Nie wiążę tego snu z tym, bo decyzję na "nie" podjęłam już dawno - tydzień temu. Ale może coś nowego się urodzi w mojej głowie, kto wie ;--)
Odpowiedz
#4

wydaje mi się , ze chodzilo o ten dawny pomysl ale moge sie mylic oczywiscie. Jeśli czasami wracasz do niego myslalami i zastanawiasz się czy dobrze zrobilas to sen jest odpowiedzią, ze tak, dobrze. Nie byłąbys w tanie nadać biegu pożadanego swemu pomysłaowi gdybys uparła się na niego. Nie potrafiłabys należycie nim pokierować.
Odpowiedz
#5

Prawdą jest, że gdzieś tam sobie myślę, że w przyszłości do tego wrócę... inwestycję bym zrobiła, ale nie jest to dobry czas.
Dobrze, że chodzi o takie mało ważne sprawy, bo w asie denarów zobaczyłam kierownicę. 3 tyg. temu miałam sen proroczy z samochodem, ten dzisiejszy odebrałam jako ostrzeżenie. Mimo wszystko nie wyjadę dziś autem.
Pozdrawiam Cie serdecznie :--)
Odpowiedz
#6

Magu, tak naprzyszłosc, na sen rozłoż jakis rozbudowany rozkład to będziemy wiedziec czy sen dotyczy przeszłosci czy przyszłosci. Jeśli czujesz ze nie powinnas wsiadac w auto to nie wsiadaj.
Również pozdrawiam Cię ciepło.
Odpowiedz
#7

Rozkład zrobiłam w pierwszej kolejności, ale go nie wkleiłam, bo był dla mnie niezrozumiały do zinterpretowania.
Dopiero, gdy sama sen rozłożyłam na czynniki pierwsze, stał się dla mnie bardziej czytelny.

A wyglądał tak:

1. Dlaczego przyśnił mi się ten sen? Jaka jest jego rola?
5 kielichów - lęk

2. Czy ten sen mówi o czymś ważnym co wpłynie na moje życie?
4 miecze - nie

3. Której dziedziny mojego życia ma dotyczyć ten sen?
3 denary - pracy, inwestycji

4. Kto będzie głównym bohaterem tego wydarzenia?
7 buław - ja

5. Jaki sen ma związek z przeszłością?
5 denarów - nie

6. Co stanie się w najbliższej przyszłości? O jakim wydarzeniu mówi sen?
10 buław - przemęczenie, nadmiar obowiązków, nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę

7. Czy ten sen dotyczy jakiegoś dłuższego procesu w moim życiu, czy też zapowiada pojedyncze wydarzenie?
XVIII Księżyc - dłuższy proces

Teraz troszkę inaczej na niego patrzę...
ale i tak jest dla mnie zagadką, którą mogę tylko podciągną pod pod wcześniejszą interpretację o inwestycji.

Tak czy inaczej, dziękuję Ci ślicznie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości