Powtórzona karta
#1

Witam
Mam takie nietypowe pytanie. Otóż kupiłam sobie niedawno "Teleme" i po przeglądnięciu talii okazało się że jednej mi brakuje! Potem doszłam jednak do tego, że stało się tak dlatego że jedna z sąsiadujących kart zwyczajnie się powtórzyła. Błąd w produkcji, wiadomo. Ale czy to coś może oznaczać? W końcu w kartach nie ma przypadku.. Pozatym nie wiem co mam z tym fantem teraz zrobić. Niestety zgubiłam rachunek i nie mogę ich teraz oddać, czy wymienić. Co radzicie?
Odpowiedz
#2

A gdzie kupowałaś te karty, w jakim konkretnie sklepie?...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

Ale to nie w Polsce, w Angli... Normalny ezoteryczny sklep. Karty były nowe, oryginalnie zapakowane, ale w pojedynczych taliach z każdego rodzaju.
Odpowiedz
#4

No to w takim razie masz tylko jedno wyjście - zadzwoń lub napisz do wydawnictwa Lo Scarabeo podając której karty Ci brakuje, a oni na pewno prześlą Ci brakującą kartę. Tak

  • Call us now: +39 011 283793
  • Email: info@loscarabeo.com
Formularz kontaktowy:
http://shop.loscarabeo.com/index.php?controller=contact

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#5

Dziękuję nawet o tym nie pimyślałam. Spodziewałam się raczej rad jaj zastąpić taką kartę tą powtórzoną, Ale skoro jest taka możliwość i wydawnictwo idzie na przeciw klientom i w takich sprawach, to na pewno spróbuję Uśmiech
A z tym znaczeniem? Coś jest, czy potraktować to jednak jako zwykły przypadek? Bo jakoś nie daje mi to spokoju, ale może przesadzam :p
Odpowiedz
#6

Miałam takie przypadki - ja wychodzę z założenia że fakt, jest to wina wadliwego egzemplarza, ale mimo to nie zaszkodzi przyjrzeć się tej karcie która trafiła do nas podwójna... czy nie chce nam ona coś powiedzieć akurat w tym momencie naszego życia. Tak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#7

No wlasnie.. tej ktora trafila sie podwojna, czy tej ktorej brakuje? A moze obu? Mialam juz takie przypadki, ze jakas karta wypadla mi podczas tasowania, a zaraz potem trafila sie jako pierwsza przy czytaniu. Albo kilka razy wypadla tej samej osobie w tej samej sprawie itp. Dlatego wydaje mi sie ze takie rzeczy moga miec znaczenie.
Odpowiedz
#8

(22-04-2018, 20:45)Inari napisał(a):  tej ktora trafila sie podwojna, czy tej ktorej brakuje? A moze obu? 

Ja się zastanawiałam nad tą podwójną... ale kto wie, może ta brakująca też ma jakieś znaczenie... że czegoś w naszym życiu brakuje?... Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#9

Dokladniej to.. powtórzyla mi sie królowa pentakli, a brakuje rycerza...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości