Magiczna wróżba z obrączką
#1

Powróż sobie z obrączki.

Potrzebna jest obrączka nitka (może być łańcuszek złoty lub włos) i szklanka.

1. Wróżba na ilośc i płeć dzieci
Nawlecz obrączkę na nitkę przepuść ją 3 krotnie między palcami lewej ręki zaczynając od kciuka. (ustaw rękę w ruronik). Następnie skieruj dłoń wnętrzem do góry i zatrzymaj nad nią obrączkę. Ruch na około symbolizuje dziewczynkę, ruch pionowy-chłopiec.
Powtarzamy to samo, czyli obrączką trzy razy między kciuk, znowu obracamy dłoń i patrzymy jak się rusza, robimy tak do momentu gdy obrączką stanie nad nasza dłonią i ani nie drgnie. Tyle razy ile musiałyśmy wykonać te czynności tyle będziemy mieć dzieci, o wskazanej wcześniej płci.

2. Kiedy wyjdę za mąż?

Podnieś nitkę z obrączką nad lewą dłonią, wnętrzem do góry, 5 razy. Następnie umieść obrączkę w pustej szklance. Zatrzymaj nitkę i licz uderzenia – ich ilość oznacza wiek, w którym wyjdziesz za mąż. (gdy nitka z obrączką przez dłuży czas nie uderza szklankę a wciąż się buja oznacza wielką miłość w danym wieku)

3. Ilu będę mieć partnerów?

Przygotuj szklankę do połowy wypełnioną wodą. Zanurz obrączkę w wodzie, zadaj pytanie, a następnie wyjmij ją i licz uderzenia o brzeg szklanki. Wynik jaki uzyskasz oznacza liczbę partnerów w Twoim życiu.

4. Jak będzie mieć na imię mój przyszły wybranek?

Podobnie jak we wróżbie na ilość partnerów, umieść obrączkę na dnie szklanki z wodą i zadaj pytanie. Wyjmij obrączkę i liczysz abc..przypuśćmy że liczysz abc.. i obrączka wystukała k ona na chwilkę zatrzyma się
wkładamy znów do wody wyjmujemy i liczymy dalej ABC ... aż wjedzie nam całe imię i obrączka już się nie poruszy

Zapraszam do wróżenia....



słyszeliście o tej wróżbie co o niej myślicie??
u mnie w rodzinie ona się sprawdza...
Odpowiedz
#2

naprawdę? u nas w rodzinie sprawdza się w 100 procentach jeśli chodzi o płeć i ilość dzieci. natomiast tak średnio na jeża sprawdza się gdy zadajemy pytania zamknięte typu "tak" lub "nie".
 może mi powróżyć jeśli chodzi o imię męża i wiek w jakim wyjdę za mąż?
Odpowiedz
#3

też o tym słyszałem i widziałem jak się dziewczyny z rodziny w to bawiły, no i musze przyznać po latach że wyszło... czasem widziałem jeszcze wersję z igłą i nitką, tak więc myślę że wszystko to sprowadza się do tego, iż mozna to robić wahadełkiem z czegokolwiekOczko
Odpowiedz
#4

Moja św.pamieci babcia wróżyła z obrączki. Z tego co wiem, nie na nitce, a na włosie danej osoby. Nie wiem jak to było jak włosy były krotkie Myśli
Odpowiedz
#5

zawsze lepszy jeden włos krótki niż dwa łyse Rotfl
Odpowiedz
#6

my i na włosie i na nitce. dzieci (ilość i płeć) sprawdza się zawsze. ciekawa jestem w kwestii innych pytań.
Odpowiedz
#7

ja też bym prosiła, jeśli mógłby mi ktoś powróżyć z obrączki? Z tego co słyszałam to, to się sprawdza. Bo ja tego nie umiem, zawsze co innego mi wychodzi. U mojej koleżanki się wszystko sprawdziło ma 2 chłopców(no i trzecie w drodze i prawdopodobnie ma być dziewczynka) i męża Marcina.
Odpowiedz
#8

Dziewczyny, ale my tu nie wróżymy z obrączki.
Dosiapp podała jedynie sposób jako ciekawostkę, więc same sobie powróżcieOczko
Odpowiedz
#9

właśnie sobie machnęłam, i wychodzi pierwszy synek Uśmiech
Odpowiedz
#10

jednakże chciałabym wiedzieć kiedy to nastąpi, kiedy będę miała męża. na te pytanie otrzymuję sprzeczne informacje, dlatego myślałam, że ktoś obcy może mi powróżyć z pierścionka w tym temacie.
Odpowiedz
#11

w tej wersji jaką znam od pokoleń Plotki to obrączka, czy coś tam innego, musi kręcić się nad lewą ręką osoby której się wróży, może poproś kogoś z otoczenia Ok jest to dobra zabawa i pretekst do spotkania z przyjaciółmi Hura
Odpowiedz
#12

A niby jak mamy to zrobić bez Twojej ręki?
Chyba nie przeczytałaś uważnie na czym polega na wróżba.
Posłuchaj Sławka.
Odpowiedz
#13

A ja nie wiem, wyszło mi że wyjdę za mąż w wieku 10 lat :O nie wiem coś być może źle robię Smutny
Odpowiedz
#14

może za 10 lat Stres
Odpowiedz
#15

jak my wróżymy pierścionkiem (nigdy nie używamy cudzych obrączek by nie używać innych energii) i chcemy zapytać o płeć dzieci osób, których nie ma z nami w pomieszczeniu wtedy wlewamy do miseczki wodę i zadajemy pytania, następnie trzy razy robimy ruch góra - dół i wahadło macha albo chłopiec (ruch poziomy) albo dziewczynka (kręci się kółko).
Odpowiedz
#16

Ja słyszałam że powinno się wziąć obrączkę.. ale w sumie jeśli nie powinna być ona niczyją własnością to trochę kłóci się to z ideą pytania o partnera.. bo przecież nikt stanu wolnego nie będzie specjalnie kupował obrączki Oczko
Ciekawa jestem czy sygnet tez może być? albo gruby pierścień, który od pokoleń jest w rodzinie i teraz przypadł w udziale mnie? Myśli
Odpowiedz
#17

dlatego ja robię te wróżby z użyciem pierścionka.
Odpowiedz
#18

Ja też kiedyś tam w to sie bawiłam, ile prawdy ciężko powiedzieć, fakt że wyszła mi dwojka dzieci i pierwszy syn którego notabene mam, drugie dziecko wyszlo mi w wieku chyba 32 lata jak sie spelni to napisze ale troche bede musiala poczekac do 32 jeszcze kawałek Uśmiech a no i wiek wyjscia za maz mi sie sprawdzil też. Ale sama nie wiem czy to poprost dziala czy nasz reka jakos sprytnie dziala bo znamy fakty.
Odpowiedz
#19

ja jestem ciekawa. wyszedł mi wiek w jakim wyjdę za mąż. chodzi o ten wiek w jakim obecnie jestem, ale nie mam partnera. czy jest możliwe bym w kilka tygodni (do końca roku) zmieniła stan cywilny? podobno nie ma rzeczy nie możliwych.
Odpowiedz
#20

carolina-32 napisał(a):ja jestem ciekawa. wyszedł mi wiek w jakim wyjdę za mąż. chodzi o ten wiek w jakim obecnie jestem, ale nie mam partnera. czy jest możliwe bym w kilka tygodni (do końca roku) zmieniła stan cywilny? podobno nie ma rzeczy nie możliwych.
Też uważam że nie ma rzeczy niemożliwych ale tak naprawdę to nie wiem jedni w to wierza drudzy nie. Cieżko powiedzieć. Osobom którym wróżyłam też w ten sposob sie sprawdziło, tylko tak jak mowie to ciezko powiedzieć czy faktycznie my wpływamy na tą wróżbe bo znamy fakty czy to samo wychodzi Bezradny
Odpowiedz
#21

A tak ogólnie to wywrozenie tego wieku wyjscia za maz jest dla mnie jakos trudniejsze, jak wroze na dzieci od razu mam jasnosc obraczka znacznie mocniej sie rusza.
Odpowiedz
#22

dosiapp napisał(a):Nawlecz obrączkę na nitkę przepuść ją 3 krotnie między palcami lewej ręki zaczynając od kciuka. (ustaw rękę w ruronik). Następnie skieruj dłoń wnętrzem do góry i zatrzymaj nad nią obrączkę.
Ruch na około symbolizuje dziewczynkę, ruch pionowy - chłopiec.

A co sygnalizuje ruch poziomy? Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości