Książki o tarocie
#67

No trzeba Uśmiech
Odpowiedz
#68

A bedzie kiedys na papierze?
Odpowiedz
#69

Tak zamierzam, ale na papierze będzie więcej i pewne rzeczy zmienione, bo linków na papier nie wstawisz Bezradny Po prostu przerobie na książkę, tak do końca roku powinno sie udać, tzn. nie wiem czy ktoś zechce wydać Oczko (ale można i samemu teraz wydać knigę Hura )

ebooka na papierze nie przewiduję (możesz sobie wydrukować, ja drukuje niektóre, ale 2 str. na arkusz)
Odpowiedz
#70

No to super, bo jakos wole czytac papierowe, a e-booki w ogole mi nie ida. I podobno w czasie czytania papieru pracuje pamiec dlugotrwala, a przy czytaniu z ekranu krotkotrwala. Czy wersja przerobiona na papierowa mocno bedzie sie roznic?
Odpowiedz
#71

Na pewno będzie obszerniejsza Uśmiech


Ja też nie bardzo przyswajam z ekranu dlatego czasem drukuje ebooki. Ogólnie wolę książki, bo jak coś szukam, to kładę stos i przeglądam :techie-studyingbrown:
Odpowiedz
#72

krótką i przystępnie napisaną książkę do nauki tarota opisuje Maria Bigoszewska.
Odpowiedz
#73

wisienka117 napisał(a):Mam pytanko, zaczynam dopiero swoją przygodę z tarotem. Czy możecie polecić jakąś książkę o tarocie dla początkujących. Najlepiej krótką i przystępnie napisaną Uśmiech Dzięki

Wisienko, a czy Ciebie interesują tylko książki polskojęzyczne?


Małgosia napisał(a):Dziewczyny a macie linki do zakupy tych publikacji?

Małgosiu,
tak jak pisze Margola z tym, ze teraz jest właśnie jedna aukcja książki Joanny Watters na allegro, 6 dni do końca aukcji. Egzemplarzy książek J. Sharman-Burke jest w tej chwili kila wystawionych.
Odpowiedz
#74

Witajcie,

mam pyt. dot. znaczenia kart podawanego przez roznych autorow. Korzystam glownie z ksiazek Banzhafa. Jego opisy kart sa czytelne, podobnie jak wielu innych autorow. Mam jednak problem z H. Starowieyska. Jej ksiazke kupilam z 10 lat temu, poniewaz wrocilam do tarota niedawno, wiec siegnelam po nia i sie przerazilam. Gdy czytam jej opisy to mam wrazenie, ze niemal kazda karta ma znaczenie negatywne. Porownalam kilka pozycji i niestety ona moim zdanie b. mocno odstaje w opisach kart - ciagle pisze ''Karta przeciwnosc', nastepna 'Karta trosk i niepowodzen', kolejna 'Karta zlowrozbna', 'Karta niezgody'.

Czy zwrociliscie na to tez uwage?

M.
Odpowiedz
#75

Witaj,
pozostań przy H.Banzhafa Uśmiech Jeżeli Ci się wszystko sprawdza a treść jest dla Ciebie zrozumiała i do Ciebie przemawiaUśmiech
H. Starowieyska nie czytałam,więc się nie wypowiadamUśmiech

Dum spiro, spero,
Piękna kobieta to uśmiechnięta kobietaUśmiech
Odpowiedz
#76

Dzieki za odp.

Pozdrawiam,
M.
Odpowiedz
#77

wisienka117 napisał(a):Mam pytanko, zaczynam dopiero swoją przygodę z tarotem. Czy możecie polecić jakąś książkę o tarocie dla początkujących. Najlepiej krótką i przystępnie napisaną Uśmiech Dzięki

Najlepiej sama i bez żadnej książki - albo się to ma albo nie ... wyuczone rozkłady z książek są po prostu słabe.
Odpowiedz
#78

witam zamowilem ksiazke vademecum tarocisty Banzhaf Hajo czy jest tam duzo rozkladow kart?
Odpowiedz
#79

nie mam jej akurat, ale jak dla samych rozkladow - to jest ich caale mnostwo w sieci, wystarczy obskoczyc ze dwa czy fora tarotowe plus strony wrozek...
i masz za free Bezradny
Odpowiedz
#80

Ja posiadam tę książkę, rozkładów jest tam kilka, ale głównie kupiłam ją dla informacji dotyczących kart i ogólnie tarota, z których jestem zadowolona.
Dobrze opisane, przystępnie i sporo interesujących informacji.
Jednak co się tyczy rozkładów to jak napisała Alathea sporo jest w necie.
Odpowiedz
#81

zgadzam się z Mariką+ i Alatheą
Odpowiedz
#82

Jest tam opisanych kilka rozkładów oraz przykładowe interpretacje. Przeczytałam książkę, ale o wiele więcej informacji znalazłam na forum.
Odpowiedz
#83

Trudno żebyś znalazła wszystko czego potrzebujesz tylko u jednego autora, Parwati. Ale to chyba na tym polega żeby szukać ...szukać...szukać...A na koniec dojdziesz do wniosku, że sobie jeszcze wiecej namotałaś w głowie.... Lol
Odpowiedz
#84

Lila, dokładnie, po przeczytaniu wielu informacji dochodzę do wniosku, że czas skupić się na ogólnych, bo co za dużo to nie zdrowo Uśmiech
Odpowiedz
#85

Masz rację, ale jak dla mnie małe arkana nie są zbyt obszernie opisane, muszę się wspomagać informacjami z sieci. I fakt, że trochę dużo tego wszystkiego, ale może za jakiś czas mi się ta cała wiedza w głowie ułoży Oczko
Odpowiedz
#86

Polecam rozkłady ... własne Ok
Odpowiedz
#87

Najlepiej opracowac , albo nauczyc się ze 2-3 rozkłady i na tym cwiczyc .Wszystkie nie zapamietasz i zrobi ci się mętlik nie nie będziesz wiedziec jaki rozkład na jakie pytanie.
Odpowiedz
#88

tez uwazam, ze to dobry sposob Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości