XIX Słońce w pytaniu o charakter
#1

Zamiast wyciągać karte dnia wyciągnąłem karte, która odpowiada na pytanie "Co powinienem dziś przemyśleć w swoim charakterze"
Wyciągnąłem Słońce.

Moja pierwsza myśl to optymizm. Może powinienem dostrzegać jasne strony w rożnych sytuacjach. 
Ale nie jestem tego pewien, bo już tak robie. Staram sie nie zasmucać i z szarego dnia wyciągnąć coś co było pozytywne. 

Na przemyślenia mam jeszcze cały dzień, ale mam nadzieje, ze ktoś sie wypowie.
Odpowiedz
#2

może by być bardziej aktywnym i działać , by korzystać z szans , które podsyła Ci los ??
Kwiatek
Odpowiedz
#3

No właśnie też o tym myśle. Aby ,,polecieć w strone słońca''  Uśmiech
Zbyt czesto sie poddaje. Musze w siebie uwierzyć, a wszystko sie uda.
Moje karty są dość symboliczne, bo oparte na mitologii greckiej. Właśnie sie zaczytuje co jeszcze może oznaczać Apollo.
Odpowiedz
#4

czyli masz odpowiedź realizuj marzenia jak Ikar , idź śmiało do przodu by wykorzystać na maksa każdą szansę jaką podsyła Ci los,
by realizować swoje życie na jak najwyższym poziomie !
powodzenia Kwiatek
Odpowiedz
#5

heh wszechświat sam podsunął mi wskazówke  Uśmiech
Kiedy rozmyślałem nad rzeką o tej karcie. Przyleciał gołąb. Po chwili zauważyłem, że ten gołąb ma tylko jedną noge, a mimo wszystko stoi i żyje. 
Uświadomiłem sobie, ze mogę dużo osiągnąć. Nie moge sie poddawać, a wszelkie przeciwności moge pokonać, jeżeli będe tego chciał. Jeżeli on żyje majac jedną noge, to ja też moge pokonać każdą przeszkode.
Słońce jest energią męską i ma cyfre 19=1+9=1    -    i właśnie tego karta mi dodała pewności siebie. 

Dziękuje Ci EvaHL
Bardzo mi pomogłaś Uśmiech
Odpowiedz
#6

Słońce to także egoizm, skupianie się na sobie. Jako numerologiczna 2 możesz mieć problem z okazywaniem uczuć, nie dlatego, że ich w Tobie nie ma, ale dlatego, że np. jesteś zbyt zajęty sobą i swoimi uczuciami. Wiedza o tym może pomóc np przy budowaniu relacji partnerskich. Oczko
PS. Apollo bóg słońca - facet o cechach narcystycznych. Oczko
Odpowiedz
#7

Hehe nie jestem aż tak przystojny, aby być narcyzem  Rotfl
Problemy z okazywaniem uczuć mam na 100%.
ALe to jest bardziej spowodowane moim zamknięciem w sobie. 
Apollo to też jasność - świecić jasnością to może emanować tymi uczuciami i okazywać je Uśmiech
Tą karte można bardzo szeroko interpretować.
Dziękuje  Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości