Warsztat 160 - Majówka 2017
#1

Witajcie Kwiatek  Mam dla was warsztat o czymś, co było całkiem niedawno i niestety szybko się skończyło. Dwa pytania:

1) Co robiłam w majówkę?
2) Z kim się spotkałam?

Rozwiązanie podam w środę wieczorem. Serdecznie zachęcam do udziału  Buziak
Odpowiedz
#2

Witaj Farfalla! Buźki
postanowiłam wziąć udział w warsztacie, choć nie mam za grosz doświadczenia w kartach i jest to mój pierwszy raz  Oczko 
Zobaczymy co podpowie mi intuicja.

Odp. na 1 pytanie- karta Świat XXI. Interpretuję, że byłaś podczas majówki w miejscu, o którym wcześniej marzyłaś, układałaś plany na wyjazd, cieszyłaś się z możliwości spędzenia tam swojego czasu. Udało Ci się zrealizować to marzenie, z czego czerpałaś bardzo dużo przyjemności. Mam dwa typy co do samego miejsca - albo był to dom rodzinny albo wyjazd za granicę, podróż poza granicę kraju, w którym mieszkasz.

Odp. na 2 pytanie- karta XVI Wieża. Ciężka karta jak dla mnie ale spróbujmy  Zawstydzony Spotkałaś się z osobą, która przechodzi jakieś gwałtowne zmiany w życiu, nie jest to jej najlepszy czas. Ponad to, osoba ta czymś Cię zaskoczyła, po której nie spodziewałaś się, że czegoś dokona, zrobi coś co spowoduje, że będziesz zaskoczona jej postawą. Może to być także osoba, która przybyła na miejsce niespodziewanie, zrobiła Ci niespodziankę. Może to być ktoś o silnej woli, dominujący, a także ktoś, kto zaczął właśnie coś od nowa, na nowo układa swoje życie, sprawy prywatne, odbudowuje swoją pozycję.
Patrząc na kartę przychodzi mi na myśl osoba, która albo zajmuje się zawodem, który może sprowadzić na nią niebezpieczeństwo, np. strażak, albo osoba zajmująca się budową, architekturą, pracami wysokościowymi.

Proszę o ulgowe potraktowanie Oczko Hejka
Odpowiedz
#3

Po to są ćwiczenia, żeby się uczyć Uśmiech  Nikt tu tutaj nikogo nie ocenia! Ślicznie dziękuję za wzięcie udziału!
Odpowiedz
#4

Pauluniaa1, brawa za odwagę!  Ok Warsztaty są świetnym ćwiczeniem dla początkujących, więc dobrze że się zdecydowałaś. Tak

Farfallo, pozwolisz że i ja dołączę do Twojego majowego warsztatu...  Uśmiech

1) Co robiłam w majówkę?
4 denary, 2 buławy
Hehehe, nie wiem dlaczego, ale te dwie buławy skojarzyły mi się z wodą... nawet jakimś stateczkiem, łódką, wiosłowaniem... no coś w ten deseń.  Myśli  Ale ponieważ mamy tu 4 denary, więc może jakiś dom/chatka wśród zieleni? Wieczorami siedziałaś z bliskimi osobami przy ognisku, grillu, albo przy świecach na tarasie i prowadziłaś długie rozmowy pod rozgwieżdżonym niebem. Byłaś w miejscu, skąd są ładne widoki i nie trzeba daleko chodzić, ani się ruszać, by być zadowolonym i szczęśliwym... mogłaś się odprężyć, poleniuchować... zapomnieć o zmartwieniach... czułaś się komfortowo.  Uśmiech

2) Z kim się spotkałam?
Królowa Kielichów, III Cesarzowa
Kobiety... ważne dla Ciebie, bliskie i kochające, zawsze chętne do opieki lub pomocy, pomogą zapomnieć o kłopotach i zmartwieniach... Mama? Ciocia? Babcia? Ewentualnie najbliższe przyjaciółki.  Uśmiech

Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za warsztat. Kwiatek

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#5

Dziękuję Jednorożcu!  Buźki
Odpowiedz
#6

1) Co Farfalla robiła w majówkę? - I Mag, Królowa mieczy 

Hmm, moim zdaniem przygotowywałaś projekt na studia, coś tworzyłaś, uczyłaś się. Raczej oddawałaś się naukowym zajęciom, byłaś też dość krytycznie nastawiona do swoich osiągnięć, szukałaś błędów, po to, żeby je wyeliminować. Naprawdę dokładnie się przygotowywałaś. 

2) Z kim się spotkała Farfalla? - Król buław, 7 monet 

Myślę, że spotkałaś się z rodzicami, ewentualnie może jeszcze z siostrą, albo jakimś partnerem projektowym. Te osoby przyjęły Cię ciepło,panowała miła atmosfera, obdarzali Cię uwagą i pewnie też dobrami materialnymi. Był tam również pies Uśmiech

"Every wall is a door". (R.W. Emerson)
Odpowiedz
#7

Dziekuje za wzięcie udziału Uśmiech
Odpowiedz
#8

1. 5 kielichow, wisielec, kapłan
Czy coś Ci nie poszło w szkole lub w pracy, musiałaś zrezygnowac z zaproszen i zaszyc się z książkami i uczyć?
Lub majówka gdzieś wśród drzew na hamaku z ogniskiem i zabawa w ciuciubabke lub skok na bungee ?
2. Umiarkowanie: z osobą z która musialas zalagodzic konflikt i być bardzo delikatna i ostrożna aby jej nie urazić. Być może ta osoba jest w trakcie rekonwalescencji. Może też być to lekarka strazak lub starsze małżeństwo.
Odpowiedz
#9

Wielkie dzięki, Wildwood! Uśmiech
Odpowiedz
#10

1) Co Farfalla robiła w majówkę?
XII Wisielec/ 9 kielichów/ 3 miecze
Chciałaś oderwać się od codziennych obowiązków, zmęczenia. Obrałaś kierunek natura - wyciszenie.
Cicho wcale nie było, śpiew, tańce, alkohol. Ognisko, pieczone kiełbasy na kiju. Lasek, polana. Towarzystwo dobrze się bawiło.
Tam mogłaś być apatyczna lub dopadła Cie choroba. To mógł być psychiczny ból. Ogień był, ale nie w Tobie.Mogłaś czuć się samotna. Ktoś mógł Cie zranić słowem. Biesiadę mógł popsuć deszcz.

2) Z kim się spotkała?
5 kielichów/ 3 miecze/ rycerz pałek
Spotkałaś byłego, przez którego dużo wypłakałaś. Kogoś kto Cie zranił
lub było to ostatnie pożegnanie - pogrzeb + stypa.


Tak to widzę, nieciekawe karty.
Odpowiedz
#11

Dzięki za wzięcie udziału, Mag  Kwiatek
Odpowiedz
#12

Witajcie Buźki Wracam z odpowiedzią!

Pauluniaa1


Odp. na 1 pytanie- karta Świat XXI. Interpretuję, że byłaś podczas majówki w miejscu, o którym wcześniej marzyłaś, układałaś plany na wyjazd, cieszyłaś się z możliwości spędzenia tam swojego czasu. Udało Ci się zrealizować to marzenie, z czego czerpałaś bardzo dużo przyjemności. Mam dwa typy co do samego miejsca - albo był to dom rodzinny albo wyjazd za granicę, podróż poza granicę kraju, w którym mieszkasz.

Odp. na 2 pytanie- karta XVI Wieża. Ciężka karta jak dla mnie ale spróbujmy  [Obrazek: zawstydzony.gif] Spotkałaś się z osobą, która przechodzi jakieś gwałtowne zmiany w życiu, nie jest to jej najlepszy czas. Ponad to, osoba ta czymś Cię zaskoczyła, po której nie spodziewałaś się, że czegoś dokona, zrobi coś co spowoduje, że będziesz zaskoczona jej postawą. Może to być także osoba, która przybyła na miejsce niespodziewanie, zrobiła Ci niespodziankę. Może to być ktoś o silnej woli, dominujący, a także ktoś, kto zaczął właśnie coś od nowa, na nowo układa swoje życie, sprawy prywatne, odbudowuje swoją pozycję.
Patrząc na kartę przychodzi mi na myśl osoba, która albo zajmuje się zawodem, który może sprowadzić na nią niebezpieczeństwo, np. strażak, albo osoba zajmująca się budową, architekturą, pracami wysokościowymi.

Na majówkę wyjechałam do miasta, w którym studiuję moja koleżanka. Byłyśmy razem na koncertach (masa ludzi) i trochę pozwiedzałyśmy.
Spotkałam się z kolegą, którego wcześniej znałam tylko z Internetu. Jest dosyć ekscentryczny i specyficzny - pasuje do Wieży Uśmiech Oprócz tego widziałam się jeszcze z koleżankami.

Jednorożec LeCaro

1) Co robiłam w majówkę?
4 denary, 2 buławy
Hehehe, nie wiem dlaczego, ale te dwie buławy skojarzyły mi się z wodą... nawet jakimś stateczkiem, łódką, wiosłowaniem... no coś w ten deseń.  [Obrazek: mysli.gif]  Ale ponieważ mamy tu 4 denary, więc może jakiś dom/chatka wśród zieleni? Wieczorami siedziałaś z bliskimi osobami przy ognisku, grillu, albo przy świecach na tarasie i prowadziłaś długie rozmowy pod rozgwieżdżonym niebem. Byłaś w miejscu, skąd są ładne widoki i nie trzeba daleko chodzić, ani się ruszać, by być zadowolonym i szczęśliwym... mogłaś się odprężyć, poleniuchować... zapomnieć o zmartwieniach... czułaś się komfortowo.  [Obrazek: usmiech.gif] 

2) Z kim się spotkałam?
Królowa Kielichów, III Cesarzowa
Kobiety... ważne dla Ciebie, bliskie i kochające, zawsze chętne do opieki lub pomocy, pomogą zapomnieć o kłopotach i zmartwieniach... Mama? Ciocia? Babcia? Ewentualnie najbliższe przyjaciółki.  [Obrazek: usmiech.gif] 

Była tam woda. W tym mieście jest dużo mostów. I tak spotkałam się między innymi z koleżankami Uśmiech

Zwierzynianka

Hmm, moim zdaniem przygotowywałaś projekt na studia, coś tworzyłaś, uczyłaś się. Raczej oddawałaś się naukowym zajęciom, byłaś też dość krytycznie nastawiona do swoich osiągnięć, szukałaś błędów, po to, żeby je wyeliminować. Naprawdę dokładnie się przygotowywałaś. 



2) Z kim się spotkała Farfalla? - Król buław, 7 monet 


Myślę, że spotkałaś się z rodzicami, ewentualnie może jeszcze z siostrą, albo jakimś partnerem projektowym. Te osoby przyjęły Cię ciepło,panowała miła atmosfera, obdarzali Cię uwagą i pewnie też dobrami materialnymi. Był tam również pies [Obrazek: usmiech.gif]

Koleżanka starannie nas ugościła i posiada psa Uśmiech

Wildwood

1. 5 kielichow, wisielec, kapłan
Czy coś Ci nie poszło w szkole lub w pracy, musiałaś zrezygnowac z zaproszen i zaszyc się z książkami i uczyć?

Lub majówka gdzieś wśród drzew na hamaku z ogniskiem i zabawa w ciuciubabke lub skok na bungee ?
2. Umiarkowanie: z osobą z która musialas zalagodzic konflikt i być bardzo delikatna i ostrożna aby jej nie urazić. Być może ta osoba jest w trakcie rekonwalescencji. Może też być to lekarka strazak lub starsze małżeństwo.


Mag

XII Wisielec/ 9 kielichów/ 3 miecze

Chciałaś oderwać się od codziennych obowiązków, zmęczenia. Obrałaś kierunek natura - wyciszenie.

Cicho wcale nie było, śpiew, tańce, alkohol. Ognisko, pieczone kiełbasy na kiju. Lasek, polana. Towarzystwo dobrze się bawiło.

Tam mogłaś być apatyczna lub dopadła Cie choroba. To mógł być psychiczny ból. Ogień był, ale nie w Tobie.Mogłaś czuć się samotna. Ktoś mógł Cie zranić słowem. Biesiadę mógł popsuć deszcz.



2) Z kim się spotkała?

5 kielichów/ 3 miecze/ rycerz pałek

Spotkałaś byłego, przez którego dużo wypłakałaś. Kogoś kto Cie zranił
lub było to ostatnie pożegnanie - pogrzeb + stypa.

To prawda. Miałam nie do końca dobry nastrój.

Wybór był całkiem trudny. Zwycięzcą zostaje Jednorożec LeCaro, bo podała trafny opis tego miejsca i trafiła z osobami, które spotkałam. Chciałabym też wyróżnić Paulunię1, bo poradziła sobie świetnie, zwłaszcza, że to jej pierwszy warsztat! 
Odpowiedz
#13

Gratulacje dziewczyny! Oklaski
Odpowiedz
#14

O mamuniu... no nie wiem czy zasłużyłam, ale dziękuję Farfallo!  Buźki
Gratuluję Pauluniaa1 - świetny debiut, dziewczyno bierz częściej udział w warsztatach i ćwiczeniach!  Ok Oklaski

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#15

Ojejku! Dziękuję pięknie Farfallo za to wyróżnienie.Jestem naprawdę prze-, prze- przeszczęśliwa, że się udało trafić choćby w średnim stopniu w to, co miało miejsce. Podbudowałam się trafnością interpretacji.
Le Caro, obiecuję brać udział w warsztatach częściej. Musiałam chyba troszkę do tego dojrzeć. Ok

Gratuluję wszystkim, którzy wzięli udział w warsztacie.Miłego dnia! Papa
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości