Portret Partnerski
#1
Żarówka 

Witam. Chciałabym prosić  o interpretacje rozkładu indywidualnego i partnerskiego. Z góry dziękuje za pomoc  Kwiatek
Pani X 31.05.1992 
Pan Y 29.12.1989
Dodam że nie jesteśmy parą, ale znamy się już kilka lat. Ciekawi mnie co ta znajomość przyniesie...
Odpowiedz
#2

W tym dziale nie wykonujemy gotowców, ale możemy pomóc w interpretacji...
Proszę przedstawić swoje wyliczenie, rozpisanie i interpretację...
Czyli Pani, to TY?...może operuj imionami...

http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=8296
Niedawno tutaj robiłaś taka rozpiskę, czy o te same osoby chodziło??

[Obrazek: 750174360.gif]
Odpowiedz
#3

Chodzi o zupelnie kogoś innego.
Tak to ja lecz nie chcę podawać imienia - chyba mam do tego prawo ? Oczko
Ok jutro postaram się rozpisać lecz od razu zaznacze że się po prostu na interpretacji nie znam Oczko
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#4

Moja doniczka

(1) dziecinstwo = IX Pustelnik
(2) wiek sredni = V Kapłan
(3) wiek dojrzaly = XXI Swiat 
(4) podswiadomosc = XIV Umiarkowanie
(5) swiadomosc = IV Cesarz
(6) nadswiadomosc = XVIII Księżyc
(7) misja = XIII Śmierć
(8) srodki do realizacji misji = I Mag

Jego doniczka

1) VII Rydwan
2) XII Wisielec
3) V Kapłan
4) XIX Słońce
5) XVII Gwiazda
6) XIV Umiarkownie
7) II Kapłanka
8) IV Cesarz

Wspólna doniczka:

1) Początek znajomości – XVI Wieża

2. Rozwój znajomości, relacji – XVII Gwiazda

3. Okres schyłku lub koniec relacji – IV Cesarz

4. Ewentualne trudności – XI Sprwiedliwość

5. Wspólne świadome dążenia, plaIny – XXI Świat

6. Podpowiedz jak związek będzie się rozwijał –X Koło fortuny

7. Co jest zadaniem związku po co ludzie się spotkali – XV Diabeł
8. Jak to zadanie wypełnić – V Kapłan


A więc. 
Moje dzieciństwo nie było kolorowe, samotność, izolacja, depresja, zamknięcie w sobie.(pustelnik), w pozniejszym czasie poszukiwanie Boga (kapłan).
W dalszym czasie możliwe wyjazdy za granice, podróże ale też mi się kojarzy otwarcie na ludzi. (świat)
Podświadomie wiedziałam co jest dobre a co złe, wiedziałam jakie moga byc konsekwencje niektorych czynów. Mam tez tendencje do umoralniania  innych(umiarkowanie)
Świadomość - hmm... casarz... mi się wydaje że ukształtowana pod silnym wpływem ojca i to w tym negatywnym znaczeniu.
Nadświadomość - dobrze rozwinięta intuicja...?(księżyc)
Misja śmierć - zniszczenie mojego świata,przebudowa świadomości przy użyciu ludzi którzy mną manipulowali i oszukiwali. Cierpienie które oczyszcza.(Mag)

Jego dzieciństwo Rydwan... Dużo ruchu, częste wyjazdy? że tak powiem szalony tryb życia.
Wiek średni Wisielec - zawieszenie, zastanawianie się nad życiem, brak aktywności, uspokojenie?
Wiek dojrzały Kapłan - poszukiwania duchowe, nawrócenie?
Podswiadomość - słonce kojarzy mi się z ciepłem, moze on ma takie wewnętrzne cieplo w sobie ale nie wydobyte...
swiadomosc - gwiazda... nie mam pojęcia.
nadświadomość - Umiarkowanie - dążenie do ustabilizowania życia, zerwanie z nałogami... 
Misja kapłanka... hmm... może ma stworzyć związek z kimś uduchowionym? Ktoś ma mu pomóc się
 zmienic? środek cesarz i tez nie mam pojecia.

Wspolna doniczka.
Początek znajomości nie najlepszy, obydwoje chyba mielismy wtedy bardzo burzliwe zycie, okres buntu, niestałość, czas gdzie nic trwałego się nie zbuduje.
Rozwój gwiazda - przyjazn, nowy związek, spełnienie marzeń?
schyłek relacji - cesarz - bycie pod jego wpływem? tyrania i dyktatura. z jednym mialam cesarza na koncui nie było miło. Manipulacje, podporzadkowywanie... ale czy to zawsze sie musi tak przejawiac??
Trudosci to mozliwe konflikty z prawem, przestepczosc, kradzieze... 
Wspolne dązenia to wyjazdy za granice w poszukiwaniu pracy.
Zwiazek bedzie sie rozwijał róznie. mi tu się kojarzy takie zrywanie i odnawianie relacji na nowo... takie zblizanie i oddalanie sie.
Zadaniem zwiazku jest poskromienie szatana przez łagodność, cierpliwosc... Cos w tym jest on ma w sobie cos z diabla ja z anioła Język

Tyle mi się udało wymyśleć, ale wiem że jakoś jak się karty powtarzają to wpływa to na interpretację więc proszę o pomoc Uśmiech
Pozdrawiam  Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#5

Spróbuje rozpisać znaczenie kart na poszczególnych pozycjach bez szczegółowego opisu Uśmiech może mi coś z tego wyjdzie Uśmiech


(1) dziecinstwo = IX Pustelnik - Twoją pasją w dzieciństwie była nauka, w szkole zawsze wiedziałaś więcej niż rówieśnicy, miałaś ponadprzeciętne zdolności w jakiejś dziedzinie i szybko sie uczyłaś; miałaś szerokie zainteresowania, ale również  trudności z integracją społeczną, przeciążenie nauką; być może musiałaś szybko dorosnąć i przejąć rolę rodzica,

(2) wiek sredni = V Kapłan -  być może złożenie ślubów religijnych lub też zajmowanie zawodowo wysokich stanowisk albo aspirowanie do ich zajmowania, dążenie do bycia prymusem w każdej dziedzinie, wybieranie zawodów biurowo-nauczycielskich

(3) wiek dojrzaly = XXI Swiat - spokój wewnętrzny, również kontakty z zagranicą w jakiejkolwiek formie, odnalezienie swojego miejsca na ziemi, osiagnięcie wysokich stanowisk jeśli ktoś jeszcze pracuje lub nowy fajny etap w życiu

(4) podswiadomosc = XIV Umiarkowanie - . czyli Twoje  lęki, kompleksy, blokady, często nie uświadamiane to obawa, że nie będziesz miała twardego gruntu pod nogami, nerwowość, zastój do momentu gdy ktoś z zewnatrz popchnie, rozdźwięk między JA wewnątrz a JA na zewnątrz, 

(5) swiadomosc = IV Cesarz. - czyli Twoje aspiracje, dążenia, cele to: moralność, etyka, sfera samorealizacji, wiedza, mądrość materialno-życiowa, nieugiętość, upór; to wszystko powoduje osiąganie celów życiowych ale i konflikty z otoczeniem

(6) nadswiadomosc = XVIII Księżyc - , czyli Twoje ukryte talenty, zdolności, a także duchowi opiekunowie: wrażliwość, fantazja, praca twórcza, nostalgia, tęsknota, doświadczanie trudnych sytuacji, które nas uczą, 

(7) misja = XIII Śmierć - , czyli Twoje  zadanie do wykonania: opieka nad chorymi i bezbronnymi, stykanie sie zawodowo lub sporadycznie ze śmiercią, elastyczność, siła charakteru poprzez odradzanie się i podnoszenie z najgorszych traum (bez pomocy z zewnątrz); 

(8) srodki do realizacji misji = I Mag - czyli potencjał umożliwiający i ułatwiający wykonanie misji: wiedza, nowe pomysły, projekty, twórczość, pomysłowość, kreatywność, pewność siebie, przejęcie inicjatywy, branie spraw w swoje ręce. 


Jego doniczka

1) VII Rydwan - Jako dziecko był tzw. "żywe srebro",miał  naturalne zdolności do bycia liderem, potrafił odnaleźć sie w każdym towarzystwie, mógł być łobuziakiem, częste wyprowadzki / przeprowadzki (z rodziną ale też studia), brak zorientowania na tworzenie rodziny - raczej samorealizacja

2) XII Wisielec - być może wybieranie zawodów, gdzie robi się swoje i o konkretnej godzinie wychodzi do domu, inne zawody powodują dyskomfort psychiczny i są męczące, ogólnie wyciszenie, zatrzymanie, spowolnienie biegu wydarzeń, przewartościowanie, okres zadumy nad życiem, koncentracja na wnętrzu, 

3) V Kapłan - trudne relacje międzyludzkie ze względu na autorytarność, fanatyzm, kryzys duchowy, sztywne poglądy, narzucanie innym swoich poglądów, nietolerancja wobec innych poglądów,  niewierność w związku małżeńskim, 

4) XIX Słońce - .czyli jego lęki, kompleksy, blokady, często nie uświadamiane to brak pewności siebie, pesymizm, ascetyczne wychowanie, brak wyznaczania granic w dzieciństwie = bezstresowe wychowanie, nieumiejętność wyznaczenia sobie samemu granic, skłonności do melancholii i depresji

5) XVII Gwiazda - czyli jego aspiracje, dążenia, cele to: bycie dobrym człowiekiem, korzystanie z empatii, wrażliwości, czasem nadwrażliwość

6) XIV Umiarkownie - czyli jego ukryte talenty, zdolności, a także duchowi opiekunowie: stabilizacja, harmonia, równowaga, bezpieczeństwo emocjonalne, dążenie do równowagi, spokój wewnętrzny,

7) II Kapłanka - czyli jego zadanie do wykonania: przerobienie tematu "kochanka", matka. Zobaczenie swiata oczami kobiety.

8) IV Cesarz - czyli jego  potencjał umożliwiający i ułatwiający wykonanie misji: przestrzeganie zasad, dyscyplina, obiektywizm, kierowanie się rozsądkiem, bezpieczeństwo, dążenie do celu, przejęcie odpowiedzialności, sukcesy w sferze zawodowej, rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć, stabilizacja materialna.



Wspólna doniczka:

1) Początek znajomości – XVI Wieża - trudny początek, gwałtowne zmiany, jakieś traumatyczne przeżycia, a być może "normalna" relacja, ale z zaburzonym postrzeganiem któregoś z Was swojej roli w związku, w społeczeństwie

2. Rozwój znajomości, relacji – XVII Gwiazda -  niedocenianie partnera/partnerki, brak harmonii lub też zapowiedź spokoju po burzliwym okresie, spędzanie czasu w przyjemny sposób, harmonia, okres spokoju, zaufania, pełen ciepła, 

3. Okres schyłku lub koniec relacji – IV Cesarz - brak współpracy, partnerzy nic nie chcą i nie dają sobie pomóc, zdominowanie, tyrania

4. Ewentualne trudności – XI Sprwiedliwość -  nieumiejętność odróżnienia dobra od zła, tyranizowanie otoczenia, brak integracji społecznej, nieumiejętność wyzwolenia sie z negatywnych zdarzeń w dzieciństwie, 

5. Wspólne świadome dążenia, plaIny – XXI Świat - szerokie horyzonty, otwarcie na nowości i nieznane doswiadczenia, nie ma rzeczy niemożliwych dla człowieka - poradzi sobie wszędzie, 

6. Podpowiedz jak związek będzie się rozwijał –X Koło fortuny - zmienność sytuacji, okres wzlotów i upadków, przeznaczenie na które nie mamy wpływu, szybko następujące wydarzenia

7. Co jest zadaniem związku po co ludzie się spotkali Diabeł – pożądanie, głęboka zależność od pewnej osoby/grupy osób, która nie ma dobrego wpływu, nadużywanie władzy, wykorzystywanie swojej pozycji do niecnych celów, oszustwo, brak kontroli nad emocjami. 

8. Jak to zadanie wypełnić – V Kapłan - zdobycie wiedzy być może nauczanie czegoś drugą stronę, wsparcie, A  może będziesz mogła dzięki temu związkowi wypełnić częściowo swoje zadanie, misje Uśmiech

Życzę powodzenia, bo związek z zadaniem "Diabeł" nie będzie chyba należeć do najłatwiejszych....
Odpowiedz
#6

Cytat:(1) dziecinstwo = IX Pustelnik - Twoją pasją w dzieciństwie była nauka, w szkole zawsze wiedziałaś więcej niż rówieśnicy, miałaś ponadprzeciętne zdolności w jakiejś dziedzinie i szybko sie uczyłaś; miałaś szerokie zainteresowania, ale również  trudności z integracją społeczną, przeciążenie nauką; być może musiałaś szybko dorosnąć i przejąć rolę rodzica,
Z tą nauką to nie do końca. raczej byłam przeciętnym uczniem a później słabym, często wagarowałam, i nie przykładałam się do nauki. Ale ogólnie mam trochę talentów np. rysowanie, majsterkowanie. Trudności z relacjami ogromne, izolacja itp. Dziecinstwo wspominam bardzo zle.
Cytat:(3) wiek dojrzaly = XXI Swiat - spokój wewnętrzny, również kontakty z zagranicą w jakiejkolwiek formie, odnalezienie swojego miejsca na ziemi, osiagnięcie wysokich stanowisk jeśli ktoś jeszcze pracuje lub nowy fajny etap w życiu
 Możliwe że chodzi o wyjazdy zagraniczne, już kilka razy byłam i planuję wrócić kiedyś.
Cytat:(4) podswiadomosc = XIV Umiarkowanie - . czyli Twoje  lęki, kompleksy, blokady, często nie uświadamiane to obawa, że nie będziesz miała twardego gruntu pod nogami, nerwowość, zastój do momentu gdy ktoś z zewnatrz popchnie, rozdźwięk między JA wewnątrz a JA na zewnątrz, 
Tak, brak poczucia bezpieczeństwa, niewiara w swoje możliwości dopóki ktoś mi nie powie że robie coś dobrze. inna w środku a inna na zewnątrz.
Cytat:(7) misja = XIII Śmierć - , czyli Twoje  zadanie do wykonania: opieka nad chorymi i bezbronnymi, stykanie sie zawodowo lub sporadycznie ze śmiercią, elastyczność, siła charakteru poprzez odradzanie się i podnoszenie z najgorszych traum (bez pomocy z zewnątrz); 
To się zgadza,moje życie w większości było tragedią, depresja od najmłodszych lat... i samotność w tym wszystkim.

Jego doniczka
Cytat:1) VII Rydwan - Jako dziecko był tzw. "żywe srebro",miał  naturalne zdolności do bycia liderem, potrafił odnaleźć sie w każdym towarzystwie, mógł być łobuziakiem, częste wyprowadzki / przeprowadzki (z rodziną ale też studia), brak zorientowania na tworzenie rodziny - raczej samorealizacja
Łobuziak i to ostry. Imrezy, alkochol itp, do tego przestępstwa. o wyjazdach nic mi nie wiadomo.
Cytat:2) XII Wisielec - być może wybieranie zawodów, gdzie robi się swoje i o konkretnej godzinie wychodzi do domu, inne zawody powodują dyskomfort psychiczny i są męczące, ogólnie wyciszenie, zatrzymanie, spowolnienie biegu wydarzeń, przewartościowanie, okres zadumy nad życiem, koncentracja na wnętrzu, 
Teraz się uspokoił, nie pije nie pali... zmienił się.

Wspólna doniczka:
Cytat:1) Początek znajomości – XVI Wieża - trudny początek, gwałtowne zmiany, jakieś traumatyczne przeżycia, a być może "normalna" relacja, ale z zaburzonym postrzeganiem któregoś z Was swojej roli w związku, w społeczeństwie
Relacje były bardzo luzne, spotkania tylko na zakrapianych imprezach, raczej niechę do niego i niezbyt wielka sympatia.
Cytat:2. Rozwój znajomości, relacji – XVII Gwiazda -  niedocenianie partnera/partnerki, brak harmonii lub też zapowiedź spokoju po burzliwym okresie, spędzanie czasu w przyjemny sposób, harmonia, okres spokoju, zaufania, pełen ciepła, 
Relacje się odnowiły i są dobre, ale martwi mnie to że on się zakocha... 
Cytat:4. Ewentualne trudności – XI Sprwiedliwość -  nieumiejętność odróżnienia dobra od zła, tyranizowanie otoczenia, brak integracji społecznej, nieumiejętność wyzwolenia sie z negatywnych zdarzeń w dzieciństwie, 
Tutaj mi się wydaje że część z tego przerobił, ale nie do końca. To człowiek któremu le[iej w droge nie wchodzić.
Cytat:5. Wspólne świadome dążenia, plaIny – XXI Świat - szerokie horyzonty, otwarcie na nowości i nieznane doswiadczenia, nie ma rzeczy niemożliwych dla człowieka - poradzi sobie wszędzie, 
On teżplanuje wyjazd za granice. 
Cytat:7. Co jest zadaniem związku po co ludzie się spotkali Diabeł – pożądanie, głęboka zależność od pewnej osoby/grupy osób, która nie ma dobrego wpływu, nadużywanie władzy, wykorzystywanie swojej pozycji do niecnych celów, oszustwo, brak kontroli nad emocjami. 
Takim diabłem on kiedyś był, teraz się uspokoił... ale co to ma do mnie?? Może ja mam mu w tym pomóc żeby całkiem z tym zerwał??
Cytat:8. Jak to zadanie wypełnić – V Kapłan - zdobycie wiedzy być może nauczanie czegoś drugą stronę, wsparcie, A  może będziesz mogła dzięki temu związkowi wypełnić częściowo swoje zadanie, misje Uśmiech
Miał cały czas kontakt z moimbyłym, może ten diabeł tak się zrealizował że go podburzał na mnie czy coś, lecz nic mi o tym nie wiadomo Uśmiech
 Życzę powodzenia, bo związek z zadaniem "Diabeł" nie będzie chyba należeć , do najłatwiejszych....
 
Związku z nim zakładać nie chce, tym bardziej że wiem jakie to moze miec skutki. tacy ludzie sie nie zmieniaja. 
Dziękuje bardzo za poświęcony czas  Buźki
Odpowiedz
#7

Zastanawia mnie caly czas ten diabel w misji... co to moze oznaczac? Moze to nie symbolizuje jego tylko mojego bylego a on ma jakos w tym pomoc? Ten byly bardzo naklamal na mnie, moze ma mi pomoc go pokonac jakos?
Ogolnie jest bardzo dobry dla mnie, troszczy sie, martwi i cieszy moim szczesciem... czy gdybym z nim weszla w zwiazek to bylaby dobra decyzja ?
Nie wiem tez jak odczytywac potrojne karty- niby symbolizuja wieksze mozliwosci....
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości