Rozkład "Czy on mnie zdradził?"
#9

Ja generalnie tak postawionego pytania nie zadałabym kartom, wolę kiedy pytania do kart nie są w tak ważnych kwestiach zamykające temat, to nie rozwiązuje problemu, a może rodzić kolejne. Nie zrobiłabym rozkładu na samą zdradę, ponieważ uważam, iż ją samą można wyczytać "przy okazji" z innych rozkładów, a już z pewnością nie da się jej wyczytać z jednej karty Tarota, tak jak jest to w tym rozkładzie zasugerowane (no bo rozumiem, że jeśli w pierwszej karcie nie widać tej zdrady to dalszych kart nie rozkładamy, no bo i po co?) oraz również można wyczytać i to, czy związek ma szansę przetrwać. W przypadku braku takich możliwości powinnam nie czarować i łudzić nadzieją osobę pytającą, a ew. potwierdzić obawy lub zaproponować, aby zwrócić większą uwagę na swoją relację i tyle. Zbieraniem dowodów na winę zdrajcy niech zajmie się detektyw lub koś w tej materii kompetentny - to już nie należy do Tarocisty. To jest moje zdanie, które również wynika z etyki, a raczej moralności. Osoba trzecia, to moim zdaniem jest nie co ogólne pojęcie, daje pewne "usprawiedliwienie" dla naszego zachowania, a tak naprawdę uważam iż chodzi głównie o to, aby mieć tą świadomość, iż każdy ma prawo do wolności osobistej oraz zachowania pewnych rzeczy przed światem, nie zależnie czy nam się to podoba czy też i nie, ta prywatność do której każdy ma prawo i tyle. Nic mnie nie usprawiedliwia przed takim zachowaniem - choroby? - to właśnie w pierwszej kolejności dzięki nim dowiesz się o zdradzie i dopiero pójdziesz do lekarza i do wróżki, po więcej info  Uśmiech Aby zadać to pytanie kartom, trzeba już mieć "coś" na oku podejrzanego, w innym przypadku, albo jesteś chorobliwie zazdrosna i tym bardziej nie powinnam ci rozkładać kart na to pytanie , a raczej zaproponować terapię lub szukasz tylko potwierdzenia u mnie w tym, co już jest oczywiste i bez kart.
Jakieś wspólne umowy, kontrakty lub nawet ślub między dwojgiem ludzi - nigdy nie dawał gwarancji uchronienia przez zdradą, wejście w związek z drugą osobą, jest tym ryzykiem obarczone i wszyscy zdajemy sobie z tego doskonale sprawę. W większym lub mniejszym stopniu, wszyscy obawiamy się zdrady ...  Kotek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Rozkład "Czy on mnie zdradził?" - przez pati1919322 - 10-06-2017, 19:43
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez Barbara - 04-07-2017, 12:40
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez madrugada - 04-07-2017, 13:48
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez LeCaro - 04-07-2017, 22:40
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez madrugada - 05-07-2017, 08:58
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez Joana - 05-07-2017, 09:35
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez Barbara - 05-07-2017, 11:41
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez madrugada - 05-07-2017, 13:46
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez Barbara - 05-07-2017, 14:24
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez madrugada - 05-07-2017, 18:57
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez Alexis - 15-07-2017, 08:33
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez Iwona Agata - 15-07-2017, 14:04



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości