Chrzest
#1

Witam. Dziś sniło mi się dziecko które moja siostra miała chrzcić. staliśmy przd kościołem a ona niosła księge - dużą białą grubą z pustymi kartkami aby każdy mógł wpisać życzenia dla dziecka. Cos jak księga gości.
Pomyślałam wtedy z wielkim smutkiem że życzę temu dziecku aby nigdy nie miało tak przechlapane w życiu jak ja. Ale nie chciałam tego wpisywać , aby inni nie wiedzieli wiec mialam wpisać jakieś błogosławieństwo.
Staliśmy w kolejce, każdy miał osobno wchodzić. W koncu weszłam do teo Koscioła a tam stała siostra przy ołtarzu i ksiądz polewał głowę dziecku czyniąc znak krzyża. W kosciele była cisza. byłam zdziwiona ze nikt na ceremonie nie wszedł, kościół był pusty, a wszyscy na dworze. Więcej nie pamiętam. 

A dziś idąc do pracy, prosiłam Boga aby mi w życiu dał jakiś znak.
Prawie nadepnęłam białego martwego gołębia. miał na brzuchu dziurę. Nie wiem czy to znak ale straszmie ten gołąb moją uwagę przykuł...

Co taki sen i ten znak mogą oznaczać?
Odpowiedz
#2

Cytat:A dziś idąc do pracy, prosiłam Boga aby mi w życiu dał jakiś znak.
Prawie nadepnęłam białego martwego gołębia. miał na brzuchu dziurę. Nie wiem czy to znak ale straszmie ten gołąb moją uwagę przykuł...

Co taki sen i ten znak mogą oznaczać?

Oczywiście, że to znak. Dlatego przykuł uwagę.
Odnosi się do przykrych doświadczeń osobistych, ale również może wskazać na ubytek energii w organizmie, wiadomo przecież, że jej poziom nie jest stały i czasowo się zmienia.

Do reszty snu można podejść, jak do obrazu przyszłości w formie księgi życia, wpisanie błogosławieństwa stanowi dobry omen na przyszłość. Podobnie, jak bardzo uroczysta ceremonia, która wg mnie jest rytuałem inicjujacym do nowego, przekracza się wówczas osobiste granice rozwoju wewn., pusty kościół może nawiązywać do inwidualnego charakteru tego rowoju.
Odpowiedz
#3

(26-06-2017, 12:43)Marlena napisał(a):  
Cytat:A dziś idąc do pracy, prosiłam Boga aby mi w życiu dał jakiś znak.
Prawie nadepnęłam białego martwego gołębia. miał na brzuchu dziurę. Nie wiem czy to znak ale straszmie ten gołąb moją uwagę przykuł...

Co taki sen i ten znak mogą oznaczać?

Oczywiście, że to znak. Dlatego przykuł uwagę.
Odnosi się do przykrych doświadczeń osobistych, ale również może wskazać na ubytek energii w organizmie, wiadomo przecież, że jej poziom nie jest stały i czasowo się zmienia.

Do reszty snu można podejść, jak do obrazu przyszłości w formie księgi życia, wpisanie błogosławieństwa stanowi dobry omen na przyszłość. Podobnie, jak bardzo uroczysta ceremonia, która wg mnie jest rytuałem inicjujacym do nowego, przekracza się wówczas osobiste granice rozwoju wewn., pusty kościół może nawiązywać do inwidualnego charakteru tego rowoju.



Mi cos takiegi na mysl przyszlo ze ten chrzest to jakby nowonarodzenie, pusta ksiega- nowa droga zyciowa, koniec z przeszloscia, blogoslawione zycie.
A ten golab tak mi sie skojarzyl ze zabilam w sobie Ducha Świetego danego mi we chrzcie Smutny
Z drugiej strony białe gołebie były ofiara przeblagalna za grzechy...
Tak czy siak dzis zdalam prawojazdy, moze to poczatek dobrego Uśmiech
Odpowiedz
#4

Warto wykorzystać pozytywną energię snu. Wg mnie każdy sen obrazuje poprzez swoje symbole, jakieś stany, procesy realnie zachodzące w psychice.
Po naszej interpretacji widać, że są symbole wspólne dla wszystkich, dla danej kultury oraz osobiste, związane z unikalnym dla każdego życiem i doświadczeniem.
Wszystkiego dobrego  Uśmiech Ok
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości