Sen o obrączce
Dziś w nocy śniło mi się, 
że siiedziałam przy stole z chłopakiem, który był mi bardzo bliski. On uśmiechał się do mnie i trzymał mnie za rękę... 
Ale na jego ręce co jakiś czas pojawiała się obrączka i zaraz znikała.... Nie wiedziałam , co to znaczy?

Co ten sen opznacza?
Po części zależy, czy jest taka osoba w Twym życiu.
Ogólnie, wg mnie sen może dot charakteru relacji z osobą bliską. Znaczenie obrączki jako symbolu jest znane. Sposób w jaki się pojawia można traktować jako wyraz np niepewności, braku jasności, ukrytej przyczyny.
(26-06-2017, 12:58)Marlena napisał(a): Po części zależy, czy jest taka osoba w Twym życiu.
Ogólnie, wg mnie sen może dot charakteru relacji z osobą bliską. Znaczenie obrączki jako symbolu jest znane. Sposób w jaki się pojawia można traktować jako wyraz np niepewności, braku jasności, ukrytej przyczyny.

Ta osoba jest w moim zyciu, ale teraz jestesmy daleko. Co moze oznaczac znikajaca obraczka?

Jeśli odpowiadasz na post bezpośrednio powyżej Twojego , nie ma potrzeby cytowania...
pisz swoja odpowiedź jako... Nowa odpowiedź...a nie odpowiedź z cytatem...
Moderator Krystyna
Obrączka jak wiadomo jest symbolem wierności, a także wieczności, bo nie ma ani początku, ani końca.
Trudno więc znikającą obrączkę traktować, jako dobry omen.
I o tym uprzednio napisałam.
Pytanie, czy ten sen zapowiada realne problemy z relacją, czyli czy jest to sen proroczy, czy po prostu wyraża Twoje rozterki, obawy czy np rozczarowanie, bo dajmy na to, nie tak miało być.
To zweryfikuje czas.
Nie wiem, czy ktokolwiek podjął by się takiego rozstrzygnięcia, niestety.
Niestety, ale do dzisiaj nie wiem, co ten sen oznaczał...
Twój sen oznaczał ze chłopak ma wątpliwosci, czy być z Toba w związku czy nie, czy to ma sens , bo zbyt duża odległośc Was dzieli.
Nie wróżę na PW.  Zapraszam do kontaktu na mój email tarocistkasofii@wp.pl

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości