Lustro za plecami u wróżki
#1

Moje pytanie jest nieco dziwne i dotyczy wspomnianego już w tytule...lustra za plecami. Podczas wizyty u osoby wróżącej z tarota zauważyłam lustro ustawione w ten sposób, że odbijał sę w nim tył osoby, której tarot był stawiany.  Co takie ustawienie lustra ma oznaczać? Czy to przypadek czy jakaś stała praktyka?
Odpowiedz
#2

Słyszę o tym pierwszy raz Uśmiech.
Jeśli jest to stała praktyka, to może stanowić element czyjegoś osobistego rytuału, że względu na symbol jaki stanowi, np: wiedzy, samopoznania, Świadomości.
Odpowiedz
#3

A może jest ono po to, by złe energie zbierać i eliminować, dlatego jest ustawione tyłem, jakby niebezpośrednio.. W filmach często bywa motyw lustra jako zamknięcie między jednym , a drugim światem, (tym bardziej niebezpiecznym... tak przedstawiają)I jest zasłaniane, więc jeśli  jest tak ustawione to też, może mieć coś podobnego do działania odrzucenia złej energii, oczyszczania?
Odpowiedz
#4

Albo to przypadkowy wystrój pomieszczenia.
Bo dokonywać rytuałów czy innych magicznych zabiegów podczas obecności klienta i nie poinformować go o tym fakcie, wg mnie trochę nie fair.
Odpowiedz
#5

Co do praktykowania czegoś, o czym się nie mówi komuś, w aspekcie stawiana kart lub jakiś rytuałów to nietakt. Chyba, że ktoś wyjaśni dlaczego jest tak, wystarczy krótko poinformować... możemy się chyba domyślać..  Kwiatek
Odpowiedz
#6

Otóż to Uśmiech
Odpowiedz
#7

A może ta Pani u której byłaś jest wielbicielką Feng Shui ?  Oczko

http://mowimyjak.se.pl/dom-i-ogrod/dekor...36358.html

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości