Lustro za plecami
#1
Moje pytanie jest nieco dziwne i dotyczy wspomnianego już w tytule...lustra za plecami. Podczas wizyty u osoby wróżącej z tarota zauważyłam lustro ustawione w ten sposób, że odbijał sę w nim tył osoby, której tarot był stawiany. Co takie ustawienie lustra ma oznaczać? Czy to przypadek czy jakaś stała praktyka?
Cytuj
#2
Słyszę o tym pierwszy raz Uśmiech.
Jeśli jest to stała praktyka, to może stanowić element czyjegoś osobistego rytuału, że względu na symbol jaki stanowi, np: wiedzy, samopoznania, Świadomości.
Cytuj
#3
A może jest ono po to, by złe energie zbierać i eliminować, dlatego jest ustawione tyłem, jakby niebezpośrednio.. W filmach często bywa motyw lustra jako zamknięcie między jednym , a drugim światem, (tym bardziej niebezpiecznym... tak przedstawiają)I jest zasłaniane, więc jeśli  jest tak ustawione to też, może mieć coś podobnego do działania odrzucenia złej energii, oczyszczania?
"To, czego boimy się najbardziej, jest z reguły tym, co właśnie powinniśmy zrobić."  ♥ 
Cytuj
#4
Albo to przypadkowy wystrój pomieszczenia.
Bo dokonywać rytuałów czy innych magicznych zabiegów podczas obecności klienta i nie poinformować go o tym fakcie, wg mnie trochę nie fair.
Cytuj
#5
Co do praktykowania czegoś, o czym się nie mówi komuś, w aspekcie stawiana kart lub jakiś rytuałów to nietakt. Chyba, że ktoś wyjaśni dlaczego jest tak, wystarczy krótko poinformować... możemy się chyba domyślać..  Kwiatek
"To, czego boimy się najbardziej, jest z reguły tym, co właśnie powinniśmy zrobić."  ♥ 
Cytuj
#6
Otóż to Uśmiech
Cytuj
#7
A może ta Pani u której byłaś jest wielbicielką Feng Shui ?  Oczko

http://mowimyjak.se.pl/dom-i-ogrod/dekor...36358.html
LUX IN TENEBRIS LUCET * * * [Obrazek: 80CtUmn.jpg] * * * Ewangelia wg Jana 1,5
Zanim poprosisz mnie o wróżbę, przeczytaj regulamin mojego Gabinetu . . . . . . . . . . .   klik! 
Cytuj
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości