Czy możliwe, że ktos może nas ostrzegać przed drugą osobą we śnie?
#3

Witaj Kalina, choć nie znam się na interpretacji snów,  to moim zdaniem uważam że sen jest pewnego rodzaju ostrzeżeniem jeśli chodzi o tego nowego Pana który pojawił się w twoim życiu. Może za szybko lub też za bardzo angazujesz się w tą relacje,  być może twoja intuicja podpowiada Ci ze do końca nie możesz ufać nowo poznanemu  mężczyźnie,  może już wcześniej się rozczarowalas i tak jakby twój wewnętrzny głos ( pod postacią  twojego dawnego przyjaciela kolegi )  właśnie we śnie ostrzega cię przed tym że możesz zostać zraniona, że zamiary tego pana nie są względem ciebie odpowiednie. Czułas  się zadowolona z tego że twój znajomy / kolega widzi cię szczęśliwa,  to zapewne oznacza że nie jesteś mu obojętna może widzi w tobie coś więcej niż tylko koleżankę /przyjaciółkę.  Wydaje mi się że pojawił się on właśnie w twoim śnie żeby cię ostrzec,  żebyś zastanowiła się czy dobrze robisz wiążąc się z tym nowo poznanym  mężczyzna.  Zgadzam się z wypowiedzią Pauliny98z  że być może nie jesteś mu obojętna.  Myślę że najlepszym  rozwiązaniem dla ciebie powinna być  rozmowa  z każdym z tych panów osobiście.  Spotkać się z Panem z którym we śnie jesteś związana porozmawiać powiedzieć jakie macie oboje oczekiwania,  jak widzicie swoją relacje itp.  A także odświeżyć znajomość z kolega/ starym przyjacielem  porozmawiać ,  jakie ma on w stosunku do ciebie zamiary czy  uważa cię tylko za przyjaciółkę  a może macie szansę  na stworzenie szczęśliwej relacji,  związku.  Skoro   twój stary przyjaciel przyśnil  Ci się to może to również oznaczać że on nie jest Ci również obojętny.  Moim zdaniem przeważnie to bliskie nam osoby właśnie we śnie ostrzegają  nas przed jakimś zagrożeniem lub niekomfortowa sytuacja.  Może ten sen oznacza że to czego naprawdę  potrzebujesz do bycia szczęśliwa  jest tuż obok ciebie,  a ty potrzebowalas  żeby minął jakiś czas aby to dostrzec.  To moja interpretacja  reszta należy do ciebie.  Pozdrawiam.  Uśmiech

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości