Wypadek samochodowy
#1

Śnił mi się dzisiaj wypadek samochodowy. Nie ja prowdziłam. Nawet nie wiem czy widziałam ten wypadek gdzieś z boku czy siedziałam obok kierowcy. Mężczyzna o imieniu Marek jechał bardzo szybko. Wiem , że mówiłam aby zwolnił. Efekt tej jazdy był taki , że doszło do wypadku w wyniku , którego obie osoby na zawsze miały zostać niepełnosprawne. (Kierowca i ja?)

Sen taki wskazuje na ważne wydarzenia, bardzo emocjonalne, które będzie miało poważny wpływ na Twoje życie, wstrząśnie nim. Sen zapowiada koniec związku, koniec pewnego etapu życia. Jeśli nie kierujemy samochodem a jesteśmy pasażerem i dochodzi do wypadku oznacza to, że oddaliśmy los w ręce kogoś kto może doprowadzić do strat w naszym życiu emocjonalnym, może coś w nas zniszczyć bezpowrotnie. Zazwyczaj kierowca lub samochód , który prowadzi ta osoba w naszym śnie, kojarzy nam się z kimś z życia realnego, na którą musimy uważać i najlepiej się od niej odciąć.

Rozłożyłam karty na ten sen.

1. Sedno snu- 7 Monet + Zabawa
Sen mówi o czekaniu na coś, o przerwie, o tym, że ktoś uaktywni się w odpowiednim momencie dla celów zabawowych

2. Wpływy z przeszłośc- Wieża(-) Pułapka
W przeszłości czyjeś zycie runeło ale podniósł się z tego, na nowo je odbudowuje. Był w pułapce, nie wiedział co zrobić dalej. Szukał rozwiązania i je znalazł, zastawiał pułapakę i ktoś w nią wpadł

3. Co na przyszłość ten sen znaczy?- Sąd (-) Trochę Pieniędzy
W przyszłości osoba ta w dogodnym momencie skontaktuje się i ten kontakt będzie miał związek z pieniędzmi.

4 Dodatkowe info- 10 Mieczy, Wybaczenie
Sen pokazuje , że mimo iż doszło do końca jakiegoś rozdziału, dojdzie do wybaczenia, spotkania . Będzie ono miało związek z wcześniej wspomnianymi pieniędzmi

Sen pokazał mi osobę , która pożyczyła ode mnie dużą sumę pieniędzy i jeszcze nie oddała. Przestrzega abym nie dała się sobą jej kierować bo może to zakonczyć się takimi stratami, które nie będą już do odbudowania.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości