Sen były partner
#1

Hej, 
13 lat temu rozstalam się z byłym partnerem. Jestem szczęśliwą mamą i żoną. Natomiast regularnie mam sny z byłym partnerem. Byliśmy razem kilka lat. Wiem że ma żonę  dziecko. Nie mam do niego żadnych uczuć, źle się nie wypowiadam. Czasem z czystej ciekawości zerkam na Facebooku na jego profil z czystej ciekawości. Nawet przed facebook iem, i Zerkaniem na profil mam sny z nim związane. Najczęściej w snach to ja chce wrócić. Tak nie jest. Jestem szczęśliwa z mężem. Czasem powtarzam nie snij już mi się pozwól odejść. Sny wracają. Dodam że to ja zakończyła związek. Skąd te sny?
Odpowiedz
#2

A jak często jest to "czasem"? Moim zdaniem za bardzo skupiasz się na tych snach o nim i zbyt dużą wagę do nich przywiązujesz, dlatego Ci się śni Oczko
Zapytam inaczej... Chciałabyś, żeby ten sen coś znaczył?
Odpowiedz
#3

Raz w miesiącu, może i tak. Doszukuje się dna, którego nie ma.
Nie, chciałabym aby ich nie było. Zmuszają mnie do myślenia co byłoby gdyby. A jest to mi nie potrzebne.
Odpowiedz
#4

Ciągle jest w Twoich wspomnieniach więc wraca w snach.Może i on wspomina? Uśmiech kto wie Oczko
Odpowiedz
#5

Sporo też zależy od tego, czy on na tę propozycję przystaje, czy odmawia?
Odpowiedz
#6

Stara miłość nie rdzewieje Uśmiech Pani do końca nie zapomniała może nawet żałuje tej decyzji..dlatego osoba wraca w snach
Odpowiedz
#7

(28-03-2018, 12:34)Ewaz80 napisał(a):  Czasem z czystej ciekawości zerkam na Facebooku na jego profil z czystej ciekawości. Nawet przed facebook iem, i Zerkaniem na profil mam sny z nim związane. Najczęściej w snach to ja chce wrócić. Tak nie jest. Jestem szczęśliwa z mężem. Czasem powtarzam nie snij już mi się pozwól odejść. Sny wracają. Dodam że to ja zakończyła związek. Skąd te sny?

Nie można zjeść ciastka i mieć ciastka.
To nieprawda, że na dobre zakończyłaś ten związek, skoro jeszcze zdarza Ci się po tak długim czasie i zawarciu małżeństwa wracać myślami do byłego partnera, obserwować na fb co on robi, gościć go w swoich snach. To nie do niego powinnaś się zwracać, by pozwolił Ci odejść... to Ty powinnaś zakończyć pewne sprawy - nawet jeżeli dotyczą one tylko Twoich myśli. Tak Wtedy problem się skończy.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#8

Przestań o nim myśleć i wspominać to i sny znikną. Sny są odbiciem tego, co mamy w podświadomości.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości