Dziennik Sandry Dumroc
#45

Wiedza +  senniki.
Odpowiedz
#46

Być noszonym na rękach - w jakiejś sprawie potrzebujesz wsparcia, lub chcesz odciążyć umysł od np: negatywnych myśli czy emocji.Dalej juz sama biegniesz po łące pełnej kwiatów-  chcesz pozbyc sie tego co Cię obciąża- chcesz byś swobodna i spokojna.Kwiaty wróżą pomyślność Uśmiech
Odpowiedz
#47

Sen z 4 czerwca


Widziałam daty, dokładnie cztery daty zapisane w formacie xx-xx-xxxx
poza tym brak fabuły
niestety nie jestem w stanie podać żadnej z nich , ale wiem że to były daty urodzenia.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#48

Brak kontekstu sytuacji , może świadczyć o tym , że za dużą wagę przywiązujesz do dat urodzenia.Nie wszystko da się przecież przeliczyć.
Odpowiedz
#49

właśnie przeliczyłam 4 ( data snu), 4 (daty) = 44


liczę na siebie, zapoznaj się Ogi z wibracją podwójnej 4 Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#50

Toż właśnie piszę- nie  wszystko da się porachować- za dużo zmiennych. A jeśli naprawdę umiesz liczyć, to licz tylko na siebie. Oczko
Odpowiedz
#51

Ogi wszystko da się porachować, jeżeli tego nie potrafisz czy nie jesteś w stanie zrobić to dlatego nie masz możliwości czy nie dysponujesz odpowiednią jednostką miary.
Wbrew pozornemu chaosowi, wszystko jest usystematyzowane i uporządkowane, jak zapis ścieżki Twojego DNA
A sny to najlepszy sposób komunikacji z podświadomością i nie zawsze przekazem są symbole czy archetypy
bywa że informacja jest konkretna i tylko od nas zależy poprawność jej odczytu.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#52

Sny są właśnie dlatego, że ... nie umiemy porachować. Moim zdaniemm, ten konkretny jest ostrzeżeniem przed nadmierną wiarą w liczby.
Odpowiedz
#53

Sen z 14 czerwca 

Sen informacja, brak fabuły.

Pokazano mi zdjęcie kaliny, obsypanej tymi swoimi kwiatami "bombkami"  i usłyszałam męski głos jak powiedział  -284-

chodziło o liczbę kwiatów na krzewie 

Nic nie mogę znaleźć odnośnie tej liczby, niczego mi nie mówi.

nie wiem czy powinnam to powiązać z Nowiem

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#54

Mam znalazłam ,
numer 284 to wibracja dzisiejszego dnia

rok- 2
miesiąc- 8
dzień- 4

14 czerwca 2018
24 tydzień, 164 dzień roku.
Im.: Bazylego, Elizy, Justyny
Dziś - Światowy Dzień Honorowego Dawcy Krwi (World Blood Donor Day)
Dziś - Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Obozów

źródło http://biorytm.net/?page_id=331

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#55

Jeden z senników mówi Oczko 

Widzieć –  możliwe, że otrzymasz zaproszenie na wesele…

Tak wczoraj dokładnie ( wibracja dnia) otrzymałam pocztą zaproszenie na wesele, oczywiście wiedziałam że je dostane bo wcześniej te osoby kontaktowały się ze mną bo nie mieli adresu ;Oczko ale nie wiedziała kiedy ono przyjdzie  
 

Ale tu chyba chodzi o dokładną wskazówkę albo system w jaki sposób mam interpretować swoje sny.
To są " materiały szkoleniowe", tylko przykłady, bo większość snów spełnia się już w ciągu dnia
Ktoś/Coś/Ja  Oczko uczy mnie jak korzystać z wiadomości wysyłanych przez podświadomość 
Niesamowity komfort pracy z energiami, być może wystarczy się zaprogramować przed snem i wyciągnąć konkretne informacje oraz prawidłowo odczytać w oparciu o szablon który obecnie się tworzy, tak jakby ktoś pokazywał mi obrazki jak wygląda róża a jak konwalia Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#56

Sen z 16 czerwca 

Widziałam paprotkę, asparagusa pierzastego, piękny zdrowy i z bardzo długimi pędami okaz 

Sennik mówi o zaproszeniu oraz o zapowiedzi lepszych czasów :Uśmiech

Czekamy

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#57

Zdrowe zielone roślony w naszym snie oznaczaja dobre wiadomosci, rozkwit ,ożywienie praktycznie na każdej dziedzinie życia.To symbol witalności zyciowej.Zapowiada też udane życie towarzyskie, sexualne, dobre relacje z partnerem.Ogólnie zapowiadaja dobry okres dla śniącego Oczko
Odpowiedz
#58

(16-06-2018, 12:20)Hazar napisał(a):  Sen z 16 czerwca 

Widziałam paprotkę, asparagusa pierzastego, piękny zdrowy i z bardzo długimi pędami okaz 

Sennik mówi o zaproszeniu oraz o zapowiedzi lepszych czasów :Uśmiech

Czekamy

Zalęży jeszcze w jakich okolicznościach widziałaś tą paproć, w jakim otoczeniu, co wówczas pomyślałaś jak ją zobaczyłaś, jaki był Twój nastrój. Paproć to jedyna okazja ,jest kwiatem jednej nocy, nie przegap więc tej wyciągniętej dłoni, tej szansy, którą dostaniesz, zaproszeniaOczko

Odpowiedz
#59

Pomyślałam że ma bardzo długi pęd i że jest zdrowa Uśmiech Uśmiech paprotka tak jak by stała na niewidzialnym parapecie na tle ciemnej ściany .... nic więcej, ten jeden pęd rzucił się szczególnie w oczy i to że takiego długiego nigdy nie widziałam  Rotfl

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#60

Hazar , to może być nadzieja na długi, poważny i zdrowy związek,w którym nie będziesz się dusiła (paproć często ustawiana jest w sypialni bo produkuje tlen). Przeanalizuj ,kto następnego dnia, lub w ciągu 2 kolejnych dni, kontaktował się z Tobą i jak się czujesz w tym towarzystwie. To wskazówka aby przyjrzeć się tej osobie bliżejOczko
Odpowiedz
#61

Paproć stała jak piszesz na niewidzialnym parapecie.Może jest coś czego nie dostrzegasz w swoim życiu, może kogoś. Ten pęd zielony może  zwraca uwagę na szanse która wyrasta przed Tobą Uśmiech  Jest na wyciągnięcie ręki..lub ktoś nam tę rękę wlasnie chce podać Uśmiech
Odpowiedz
#62

Sen z 18 czerwca

Sen z trzema wyraźnymi symbolami

Pierwszy to mnóstwo łyżeczek do herbaty i do kawy
Pomagałam koledze w restauracji i sprawdzałam wszystko gdzie leży za barem, kasa, szklanki, napoje, zwróciłam uwagę że jest trochę nieporządnie Oczko
weszłam na zmywak i oczywiście tam też było brudno...chociaż nie musiałam tego robić zaczęłam zmywać , było tam mnóstwo sztuców a najwięcej łyżeczek, nawet zaczęłam wyciągać takie zakurzone nieużywane do mycia, pamiętam że trzymałam w dłoni cały pęk łyżeczek

Zmiana fabuły

Drugi symbol złoty łańcuszek z wisiorkiem
Byłam u kogoś w domu, pokazał mi łańcuszek z jakimś wisiorkiem, że niby to znalazł i coś mówił że to niby jeden kolczyk Oczko ma szukać właściciela ale nie wie jak mu z tym pójdzie, złoto było w takim długim pudełku była tam blaszka/wisiorek i ten łańcuszek , zaczęłam to oglądać i mówię że sprawa jest prosta bo z tylu na blaszce jest grawer , napis chyba imię nazwisko z adresem, przeczytałam ale nie jestem w stanie powiedzieć co to było
Trzeci symbol kupa Oczko
Weszła do łazienki w tym domu, toaleta była cała zapchana kupami na szczęście nie było czuć zapachu Oczko musiałam skorzystać ale pomyślałam.... "co za ludzie ja wiedziałam że w "blokach" się oszczędza na wodzie, niektórzy nie spuszczają wody po sikaniu , (mam nawet takich znajomych) ale żeby zostawić całą muszle kup ...??? "
No i Uśmiech zrobiłam jeszcze swoją Zawstydzony  niestety pobrudziłam sobie sukienkę tymi z toalety, ale od razu wyczyściłam pod kranem i znowu pomyślałam że przynajmniej nie śmierdzi  

Co senniki mówią ?  akurat ten jest mi ciężko to zinterpretować Oczko  dziwna seria snów

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#63

Łyżeczka lub łyżka to symbol kobiety, ale też relacji z domownikami.
Łańcuszek, symbol przywiązania, zniewolenia uczuciem.
Gówno, oczywiście kasa.
Odpowiedz
#64

Wiele razy śniło mi sie gówno Rotfl nigdy z tego kasy nie było
Odpowiedz
#65

W Twoim śnie dominuje brud, który próbujesz sprzatać. Sprzatanie odnosi sie do relacji między nami z konkretną osobą bądż rodziną czy domownikami.Uważaj na kłótnie z domownikami bądż z kims innym.Sprzatanie odnosi sie równiez do konkretnej sytuacji.Chcesz sie pozbyc negatywnych mysli bądż naprawić coś w swoim zyciu.Oczyścic atmosfere.
Natomiast robienie kupy niemal nawiązuje do pierwszej częsci snu. chcesz się pozbyc tego co Ci przeszkadza.Jest symbolem ulgi więc sen jest znakiem pozytywnym.Brudna łazienka to nasze brudy emocjonalne.Wszystko co nas przytlacza.

Bizuteria w snie zapowiada wiadomosci lub nowe znajomosci..bynajmniej tak jest u mnie
Odpowiedz
#66

Wszystkie te sny razem symbolizują pozbywanie się tego co niepotrzebne, a zatrzymywanie tego co prawdziwe, cenne - w tym wypadku chodzi o porządkowanie swoich znajomości, przyjaźni, stosunków towarzyskich. Te z których już nic nie czerpiesz, nic Ci nie dają, do których nie wracasz - stają się niepotrzebne (pierwszy sen). Trzeba przygotować miejsce na nowe, lepsze. Złoto symbolizuje wartości trwałe, szczere, prawdziwe - takich szukasz u innych... rozglądasz się za takimi ludźmi, prześwietlasz ich - wybierasz tych, którzy są prawdziwi i nie wstydzą się podpisać pod tym co mówią i robią (drugi sen). Robiąc te "porządki" uwalniasz się od niepotrzebnych emocji które Cię zatruwają. Ludziom, którzy otwarcie wyrażali wobec Ciebie swoje negatywne emocje, robili Ci nieprzyjemności - Ty postanawiasz odpłacić tym samym, pomimo że zdajesz sobie sprawę że nie jest to ładne i może być negatywnie ocenione przez innych (sen trzeci).

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości