Czar na spełnienie życzeń
#1

Zapal swiece,ktora samodzielnie sobie wybierzesz.Mozesz zapalic wiecej niz jedna.Zapisz swoje zyczenie na czystym kawalku papieru.Zloz papier czterokrotnie i spal go w plomieniu swiecy.Popiol rozsyp w ogrodzie,a jesli nie ma ogrodu na trawie kolo domu,bloku w ktorym mieszkasz.
Odpowiedz
#2

Marisela napisał(a):Zapal swiece,ktora samodzielnie sobie wybierzesz.Mozesz zapalic wiecej niz jedna.Zapisz swoje zyczenie na czystym kawalku papieru.Zloz papier czterokrotnie i spal go w plomieniu swiecy.Popiol rozsyp w ogrodzie,a jesli nie ma ogrodu na trawie kolo domu,bloku w ktorym mieszkasz.

Marie-Marie super zaklęcie...oczywiscie wyprobuje i dam znac czy zadzialo;-
Odpowiedz
#3

Wyprobuj Rotfl
Odpowiedz
#4

Jaki jest termin spełnienia życzenia?
Odpowiedz
#5

Zalezy jakie masz zyczenie , mysle. Rotfl
Odpowiedz
#6

No np. zrobiłbym to z myślą o życzeniu: "Chcę, aby ludzie wokół mnie byli moimi znajomymi, bo mnie naprawdę lubią, a nie, bo mają z tego jakąś korzyść materialno-plotkującą".

Hmm... Jakoś tego nie widzę. Co, jak, gdzie...
Odpowiedz
#7

Mysle,ze jesli tego bardzo chesz to sie spelni i bedziesz spotykac na swojej drodze samych zyczliwych ludzi Rotfl
Odpowiedz
#8

A można rozsypać z balkonu na trawnik? :sarcastic:

Fajny czar, trzeba będzie wypróbować.
Odpowiedz
#9

Ostatnio jak tak robiłem, to pół kartki upadło na parapet sąsiada xD

A tam były kabalistyczne symbole xD
Odpowiedz
#10

Mariselo złozyc na cztert czesci czy składac cztery razy( jak na cztery czesci to beda dwa złozenia)
Odpowiedz
#11

Gruszek napisał(a):A tam były kabalistyczne symbole xD
Lol pomyślał pewnie, że urok ktoś rzucił :twisted:
Odpowiedz
#12

Sąsiad - jeśli cokolwiek skojarzył, to i tak, by wiedział, że to od nas, bo innych sąsiadów z góry nie posiada.
Odpowiedz
#13

Wspaniałe zaklęcie. Z pewnością działa!
Ja oczywiście też go zastosuję i dam znać Rotfl
Odpowiedz
#14

Mariselo ...melduje Lol wykonalam czar wedlug twoich wskazowek a teraz czekam ..na jego spelnienie 8-) Rotfl
...dzieki :kiss3:
Odpowiedz
#15

Selene napisał(a):Mariselo ...melduje Lol wykonalam czar wedlug twoich wskazowek a teraz czekam ..na jego spelnienie 8-) Rotfl
...dzieki :kiss3:

Hihi, Seleno, będzie dobrze, bo MUSI być po zaklęciach Mariselki dobrze - innej opcji po prostu nie ma :dance3:
Zapomniałam dodać, że ja też dziś zrobiłam zaklęcie, ale nieco inne, więc teraz z Seleną czekamy już tylko na ich spełnienie, huraaaaaaaaaaaaa!! Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#16

..to my oficjalnie przyznalysmy sie do zrobienia czaru z nagarka Lol a wielu ...moze ma jeszcze watpliwosci czy zadzialaja te czary ... Mariseli.
My wierzymy i tak sie stanie :yes: :dance3:
Odpowiedz
#17

Spaliłyście nagarka? o.O XD To co ona feniksem jest, że jeszcze pisze na forum Język?
Odpowiedz
#18

Język
Odpowiedz
#19

ja tez zrobie,tylko pytanie,co ile mozna powtarzac,bo mam troche zyczen, a nie jedno Lol
Odpowiedz
#20

FairyWitch napisał(a):A można rozsypać z balkonu na trawnik? :sarcastic:

Fajny czar, trzeba będzie wypróbować.
Mozna,tylko nie z wiezowca na 10-pietrze :sarcastic:
Odpowiedz
#21

ayla napisał(a):ja tez zrobie,tylko pytanie,co ile mozna powtarzac,bo mam troche zyczen, a nie jedno Lol
Z tego co wiem to nalezy odczekac ze 2 tygodnie,ale nie przesadzaj z tymi zyczeniami Lol Lol Lol Lol Lol
Odpowiedz
#22

Rotfl Rotfl ,uzbieralo sie troche tych zyczen,ale najwazniejsze mam dwa Lol
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości