Mikesz/Mildyn -moje fotografie
#67

Widzę, że jesteś wielbicielem pokrzyw, Mikesz... Ok Tak  Piękne zdjęcia!  Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#68

Najnowsze zdjęcia z Wrocławia - z dnia 19. maj 2018 r. ( sobota ).
Moje ulubione miejsca ...

Mikesz


Załączone pliki Obrazki
                   
Odpowiedz
#69

Wrocławskie niebo  na koniec maja ...


Załączone pliki Obrazki
               
Odpowiedz
#70

Mikesz zdjęcia z gołymi babkami? Ja dobrze widzę?????!!!
Odpowiedz
#71

No,  nie całkiem z gołymi... ale dobrze widzisz ...- Tak

Mikesz
Odpowiedz
#72

Co chciałeś uzyskać zamieszczając takkie zdjęcia?
Odpowiedz
#73

Zamieszczając takie zdjęcia ( piękne , zgrabne, znane kobiety - jest tych fotek ok. 400 ) chciałem uzyskać w moim pokoju - klimat widoku piękna kobiecego ciała, które szybko przemija i trzeba ten cud natury ( człowieka ) - koniecznie zatrzymać właśnie na fotografiach...- Tak
Są tam zdjęcia także z lat 60 - tych i 70 tych ...
Mieszkam sam i mam prawo pozwolić sobie na takie męskie fanaberie - Oczko
Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną jako psychoanalityk - to zapraszam na prv.- Oczko  ( wiele się wtedy dowiesz ) - Hejka
Może dodam i Twoje zdjęcie ... ?
Pozdrawiam - Kwiatek 

Mikesz
Odpowiedz
#74

Pisz dalej... jakiej oceny oczekiwałeś tych zdjęć na forum ezoterycznym? Czy to jest odpowiednie miejsce na takie zdjecia? Uroda tych zdjęć jest tematem dyskusyjnym.
Odpowiedz
#75

Ale ja żadnej oceny - nie oczekuję .
Wydaje mi się, że jest to odpowiedni temat ( miejsce na forum ) na tego typu prezentowanie swoich zdjęć ( prac ).

Przypominam, że znajdujemy się w temacie : Tarotowa Społeczność - Coś dla Ducha - Nasze Talenty - Moje fotografie ....
Lady Of Dreams - mam nadzieję, że Twoja pewna złośliwość w tym temacie - nie jest spowodowana faktem, że wróżba , którą Ci niedawno udzieliłem na forum - nie była zbyt pozytywna dla Ciebie ... ? - Myśli

Jeżeli jednak uznasz, że to nie jest właściwy wątek na tym forum -  zwróć się w tej sprawie do Administracji Forum ( Tarofides, Ameners, Krystyna, Le Caro, Perełka ).
Pozdrawiam - Hejka 

Mikesz
Odpowiedz
#76

Pisz dalej Mikesz proszę.... Jakiej oceny tych zdjęć oczekiwałeś po forumowiczach forum ezoterycznego, forum dotyczącego rozwoju duchowego, bo nadal nie rozumiem?
Ktoś kto zamieszcza takie zdjęcia ma pewne oczekiwania , bo gdyby ich nie miał po co zadawałby sobie trud zamieszczania ich?
Odpowiedz
#77

A ja zadaję sobie ten trud gratis , tak jak moje codzienne wróżby gratis na różnych ezoterycznych forach od lat.
I nie mam ( powtarzam ) - żadnych oczekiwań od nikogo.
Mam nadzieję, że wyraziłem się dość jasno i zostałem dobrze zrozumiany.
Powtarzam : jeżeli jednak uznasz, że to nie jest właściwy wątek na tym forum - zwróć się w tej sprawie do Administracji Forum ( Tarofides, Ameners, Krystyna, Le Caro, Perełka ).
Pozdrawiam z Wrocławia - Kwiatek 

Mikesz
Odpowiedz
#78

Czy na innych ezoterycznych forach również takie zdjęcia wklejasz ?
Odpowiedz
#79

Wrocławskie klimaty na Mikeszowych fotografiach ... :


Załączone pliki Obrazki
               
Odpowiedz
#80

Przepiekne Wrocławskie klimaty Uśmiech Masz rękę do zdjęć Uśmiech
Odpowiedz
#81

(27-05-2018, 11:26)Lady of Dreams napisał(a):  Pisz dalej Mikesz proszę.... Jakiej oceny tych zdjęć oczekiwałeś po forumowiczach forum ezoterycznego, forum dotyczącego rozwoju duchowego, bo nadal nie rozumiem?
Ktoś kto zamieszcza takie zdjęcia ma pewne oczekiwania , bo gdyby ich nie miał po co zadawałby sobie trud zamieszczania ich?

Widać, że Mikesz lubi Rosjanki, a nad gustami się nie dyskutuje. Uśmiech Podziwiam za odwagę, bo ja zdjęcia ze swojej kanciapy bym nie zamieścił . Oczko
A ty Lady of Dreams się odważysz? Oczko
Odpowiedz
#82

Ogionie naprawdę uważasz za akt odwagi pokazywanie na forum ezoterycznym takich zdjęć?
Odpowiedz
#83

Mikesz pokazał  jak wygląda jego warsztat pracy.Każdy na tych zdjęciach zobaczył co innego. Dlaczego ciebie poruszyły akurat te fotografie?
Odpowiedz
#84

Pytanie jest inne, dlaczego takie zdjęcia są ogólnie akceptowalne na forum ezoterycznym ? To mnie właśnie zastanawia....
Odpowiedz
#85

Bo tu ważniejsza jest dusza , a nie ciało? Oczko
Odpowiedz
#86

Lady... wydaje mi się, że po prostu Mikesz robi zdjęcia miejsc, w których spędza najwięcej czasu, i które w jakiś sposób najmocniej na niego oddziaływują - jest to ten pokój którego ściany są wyklejone zdjęciami z gazet, te łąki gdzie spędza wolne chwile, i to miasto w którym mieszka i pracuje. Myślę że nikomu nie robi tym krzywdy... a czy to się mieści w ramach dobrego smaku, to inna sprawa... przecież nie wszystkim musi się podobać.  Bezradny

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#87

Ja się przyznam ze uwielbiam akty, szczególnie kobiece, bo w lini ich ciał zawiera się potężny pierwiastek stworzenia, kocham artystyczne zdjęcia każdego skrawka ludzkiego ciała , obrazy tworzone wprawną ręką artysty, czy rzeźby antyczne jaki i współczesne. 
Szkoda że tak się zagubiliśmy, że czemuś co naturalne i niezbywalne, potrafimy nadać plugawość, a przecież ciało to świątynia, w nim mieści się nasze jestestwo Oczko
Czy tak coś doskonałego jak nasza dusza mogłaby mieścić się w jakimś odrażającym miejscu ? 
Myślę że nie  Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#88

No tak są akty i akty , są zdjęcia i zdjęcia. Każdy ma swój gust . Tylko czy forum ezoteryczne jest miejscem na tego typu zdjęcia? Naprawdę? Tzn. że jak zamieszczę zdjęcia ledwie zasłoniętych penisów będzie to ok na forum ezoterycznym Dobry Tarot??
Jeśli tak to nie jest to miejsce dla mnie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości