Wątek zamknięty

Prośba do wszystkich- wymyslcie pseudo pasujace do mnie
#1

Znany numerolog powiedzial mi ze brakuje w moim imieniu i nazwisku takich liter jak ; l, c, u, d , m do tego abym byla szczesliwa. Stad tez moje nowe pseudo Bellucci ale ti znowu pojawil sie problem, bo pseudo to podnosi moje wibracje ale ;
"
"Bellucci zawiera aż 5 trójek i tym samym wypełnia ich brak, nie zawiera czwórek (D i M).
Trudno powiedzieć na ile to imię oddziaływuje, na ile ty identyfikujesz się z nim, jeśli jest głęboko zakorzenione w twojej podświadomości, jest możliwe, że aktywnie współtworzy twoje wibracje własne, nie jest to jednak dobra wiadomość, bo wówczas twoje wibracje własne będą miały wartość 9-4/13-4/13. To bardzo trudne wibracje własne. Mogą przynosić rezygnację z osobistych celów na rzecz wspierania innych, mogą dawać też pozycję sługi - niewolnika, który cały zysk swojej pracy, zarówno materialny jak i nie materialny, oddaje innym ludziom. "


No i mam zagwozdke bo pomagam ludziom i bede ale jednak potrzebuje literek d i m zeby mi sie super ukladalo w zyciu.

Wymyslcie mi prosze takie pseudo i naladujcie je swoja dobra energia.

Dziekuje z gory. Wiem ze mnie nie zawiedziecie. :thanks:
#2

To co przyszlo mi natychmiast do glowy to "pantera", takie mialam skojarzenie gdy patrzylam na twoje zdjecie.. Niby ciepla i miekka...ale drapiezna.
#3

Ja uważam, że z takim pseudo powinnaś się dobrze czuć, powinno Cię przyciągać, co z tego, że ktoś mi powie iż pseudo np. Rzepicha będzie dla mnie świetnie i szczęśliwe, ale ja bym nie przyjęła go bo kojarzy mi się z rzepą, warzywami i zupą jarzynową, takim bałaganem, groch z kapustą, choć np. są w nim litery mające pozytywny wpływ, dlatego myślę, że o wiele ważniejsza jest osobista i wewnętrzna integracja z pseudo niż pasowanie go pod odpowiednie litery, musimy poczuć nasze pseudo sceniczne i potraktować go jak drugie lub kolejne imię, przecież pseudonim to jakby cząstka nas.

Jednak jeśli chcesz jakąś nazwę gdzie będą litery D i M, to ja proponuję Dream, bo jesteś zjawiskowa Uśmiech
#4

Kurcze Dream jest piekne ale jeszcze musza byc l, u , c oprocz tego....Wiec dream i cos tam jeszcze....
Rudalilu troche mam w sobie drapieznosci w pewnych sytuacjach, skrzetnie ukrywanych przed swiatemOczko ale w "panterze" nie ma tych literek;-( slowo dream jest fajne i czuje jeOczko ale trzeba do niego jeszcze cos dolozyc...
Buziaki slodkie
#5

Dla mnie Ivanka jest najlepszeUśmiech Bardzo polubiłam ten Twój pseudonim i w żaden sposób nie mogę się od niego odzwyczaić. Uśmiech
A powiedz, czy każda z tych liter bez wyjątku musi być? Czy wystarczy, że któraś z nich lub większość z nich jest w pseudonimie?
#6

powinna byc d i m oraz jedna z trzech (l, u, c) tu nie musza byc wszystkie...
#7

Nicki nie jest imieniem i moim zdaniem zbyt wielką wage przywiązujesz do pseudonimu.
Tak, tak :yes: Bellucci Dream
#8

Ok. W takim razie od dzisiaj bede miala nick Bellucci DreamOczko Prosze Eremicie o dopisek Dream .
Dzieki wszystkim
#9

Poczekamy jeszcze, może ktoś wymyśli coś lepszego. Zastanów się dobrze, bo nie będziemy zmieniać nicku co tydzień Nono
#10

Ok Eremicie...poczekamy jeszcze...
#11

DreamLady
LuckyDream

choc bardzo podobala mi sie Ivana i Bellucci :kiss3:
#12

DreamLady jest super. Moj maz 100 lat temu nazywal mnie Lady I Oczko
#13

Eremicie poprosze o nick docelowy LadyDreamOczko
#14

Ostatnia poprawka Lady of dreams
#15

a dlaczego tak krótko? :o
Może by jednak "Ivanka Bellucci - Lady of Dreams"
#16

Zib napisał(a):a dlaczego tak krótko? :o
Może by jednak "Ivanka Bellucci - Lady of Dreams"

Telepatia, Zibie! Dosłownie góra godzinkę wcześniej pomyślałam, żeby Ivanka Bellucci trojga już imion Oczko miała wieloczłonowy nick. Wtedy zachowałaby też mój ulubiony Ivanka :mrgreen:
#17

Moi drodzy zmieniono , zatwierdzonoOczko Dzieki wszystkim bioracym udzial w tym watku. Nareszcie jestem spokojnaOczko
Buziaki z rana
#18

Bardzo ladny, zarowno nick jak i avatarek...ale chyba trzeba bedzie pisac w skrocie..LoD, bo cytowac caly to troche za dlugi...
#19

rudalila napisał(a):Bardzo ladny, zarowno nick jak i avatarek...ale chyba trzeba bedzie pisac w skrocie..LoD, bo cytowac caly to troche za dlugi...

Avatarek jest zasluga KrystynyOczko Uzywajcie skrotow jakich chcecieOczko
Dziekuje za komplementOczko
#20

A czy ja mogłabym do Ciebie mówić nadal Ivankaaaaaa? :roll:
#21

nagarek napisał(a):A czy ja mogłabym do Ciebie mówić nadal Ivankaaaaaa? :roll:

No pewnie ze takOczko
#22

To dla ciebie Lady of dreams....

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=il8mkeCuTuU&feature=related[/youtube]
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości