Powtarzanie zaklęcia
#1

Witam wszystkich bardzo serdecznie! 
Chciałabym się dowiedzieć jednej rzeczy, mianowicie już kiedyś wykonywałam zaklęcie ze zdjęciem, wodą i świeczką "na to aby on wrócił/odezwał się" i po 2 tygodniach i jednym dniu ów mężczyzna odezwał się do mnie. Po upływie 2 tygodni od wykonania tego zaklęcia wykonałam go ponownie, ale dodałam kwestie "niech mnie pokocha". No znowu ten mężczyzna do mnie się odezwał i pisał do mnie inaczej, lepiej, trochę tak jakby mnie podrywając. W poniedziałek mija 2 tygodnie od wykonania po raz drugi zaklęcia. Moje pytanie brzmi - czy jest sens, wykonywania tego zaklęcia po raz trzeci ? Chciałabym aby ten mężczyzna często się do mnie odzywał jako 1-szy, wiem że skrywa do mnie jakieś uczucia i chciałabym aby się do nich przyznał.

Pozdrawiam!
Odpowiedz
#2

Zacznijmy od początku. Wykonywanie rytuałów, magii żeby wywołać u kogoś (u konkretnej osoby) określone zachowanie jest sprzeczne z moralnością. To nic innego jak forma czarnej magii. Nie można nikogo do niczego zmuszać, szczególnie magicznie gdzie angażują się w nią także inne siły. Także i czarna magia działa, niestety jak to Wicca mówi i tutaj obowiązuje "prawo trójpowrotu". Więc na Twoim miejscu z pewnością bym już tego rytuału nie powtarzał. Kolejna sprawa to że przed każdą operacją magiczną powinno się skorzystać z dywinacji np. z wróżby z kart żeby sprawdzić jakie prawdopodobne skutki będą po naszym rytuale. Proponuję wykonać rytuał na przyciągnięcie szczęśliwej miłości, dobrego związku a nie magię "żeby ktoś robił to co my chcemy".
Odpowiedz
#3

Proszę zastosować się do uwagi amenersa...
Na naszym Forum możesz mieć tylko jedno konto...
tutaj dostałaś wróżbę  chyba na tę sama relację...http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=8710
Wróżba Ci się nie spodobała, nie przyjęłaś jej do wiadomości...cóż...Twoja decyzja...
a z tego wynika, ze ponownie urządzasz jakieś czary mary...a sama nie wiesz, czy nie dopuszczasz do swojej świadomości, ze pan być może ułożył sobie życie z inną osoba...
Wysyłanie w kierunku danej osoby dużo różnej energii tez może przynieść skutek odwrotny...

Wiec tak...
Z poprzedniego konta byłaś u nas w tym miesiącu, 8.10, wiec hasło pamiętasz...
w związku z tym Twoje nowe konto...ToMojeŻycie...kasuję...proszę logować się na poprzednie konto...
Twój post z tego wątku zostaje przeniesiony na poprzednie konto...
Proszę też zweryfikować wróżbę.......http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=8710
I dodatkowo
Dostajesz OSTRZEŻENIE za niezgodne z Regulaminem Forum zakładanie drugiego konta...
bo widzę, ze nie było zadnych przeszkód do logowania się na poprzednie konto...
korzystasz z tego samego e-maila i jeśli nawet zapomniałaś hasła...miałas możliwość odzyskania, jest taka opcja przy logowaniu...

[Obrazek: attachment.php?aid=68916]
Odpowiedz
#4

"Na pewno wiesz ,że problemem jest tutaj inna kobieta,jest z inna.Wszedł w nową relację .Ja nie widzę ,moje karty nie pokazały ,aby on nawiazał kontakt czy też  do ciebie powrócił"
Tak brzmiała wróżba. No cóż, ani nie ma innej kobiety, a kontakt nawiązał. Oddalić od siebie też się nie oddaliliśmy, wręcz przeciwnie. Wróżba się nie sprawdziła.
Odpowiedz
#5

(21-10-2017, 08:09)takasamotnaja napisał(a):  Witam wszystkich bardzo serdecznie! 
Chciałabym się dowiedzieć jednej rzeczy, mianowicie już kiedyś wykonywałam zaklęcie ze zdjęciem, wodą i świeczką "na to aby on wrócił/odezwał się" i po 2 tygodniach i jednym dniu ów mężczyzna odezwał się do mnie. Po upływie 2 tygodni od wykonania tego zaklęcia wykonałam go ponownie, ale dodałam kwestie "niech mnie pokocha". No znowu ten mężczyzna do mnie się odezwał i pisał do mnie inaczej, lepiej, trochę tak jakby mnie podrywając. W poniedziałek mija 2 tygodnie od wykonania po raz drugi zaklęcia. Moje pytanie brzmi - czy jest sens, wykonywania tego zaklęcia po raz trzeci ? Chciałabym aby ten mężczyzna często się do mnie odzywał jako 1-szy, wiem że skrywa do mnie jakieś uczucia i chciałabym aby się do nich przyznał.

Pozdrawiam!

Też zrobiłam kiedyś taki "niegroźny rytualik"... i przeżyłam piekło na ziemi... Nie życzę tego nikomu. Jak będziesz robić takie rzeczy to nie dość, że Ci z tym panem pewnie nie wyjdzie to jeszcze zostaniesz sama - bez możliwości bycia z kimkolwiek - sprawdzone. Odpuść sobie robienie takich rzeczy bo może się okazać, że to wróci do Ciebie za jakiś czas i co wtedy? Czasem takie rytuały uderzają w nas po jakimś czasie...Ja gdybym mogła cofnąć czas nigdy bym tego nie zrobiła, chociaż wtedy myślałam tak jak Ty. Nawet jeśli on do Ciebie napisał to był to pewnie przypadek. Jeśli jest Ci pisany to i tak będziecie razem, ale jeśli nie to żadna siła go nie zatrzyma.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości