Warsztat 174 - Sport
#8

Myślę że warsztat można już zakończyć.

MAG, Agatta, Lady of Dreams, Izyda, Jedmorożec LeCaro, dziękuję Wam wszystkim za udział.

Rozwiązanie:
28.10 pojechałem na warsztaty Systemy. To rosyjska sztuka walki, nastawiona głównie na samoobronę. Pierwotnie opracowana dla oddziałów rosyjskiego Spetsnazu.

Miejsce: Konkretnie to Goczałkowice Zdrój na Śląsku, tuż obok Pszczyny.

Cytując wasze wypowiedzi:

MAG: "Król denarów to człowiek z piłką, as kielichów to dla mnie kosz, czyżby koszykówka, 2 monety to boisko, czyli dwie drużyny. Gra jest dynamiczna i szybka. Zawodnicy szybcy, wysocy."
"Teren górzysty, może trzeba będzie przekroczyć granice, jechać nową drogą/ inna trasą niż zawsze, może będziesz podróżował tam nocą. Miejscowość otwarta na przybyszy, ale posiadająca wiele zagadek, nieskończenie wiele miejsc do odkrywania."

Agatta: "Myślę, że będzie to miasto w górach, niekoniecznie duże-średnie lub małe."

Lady of Dreams: "Sport indywidualny związany z przemieszczaniem się po torze lub związany z wodą, bo sporo  tu pucharów- żużel, jazda konna,motocross, wyścigi, pływanie"
"W górach- może to Kraków albo Zakopane?"

Izyda: "jet to obszar zamknięty ,mejsce do tego sportu typowo przeznaczone,jest tam głośno...i ja bym sie skłaniała powiedzieć ,ze jest to gdzieś blisko wody-obstawiam jeziora." faktycznie, Goczałkowice słyną z zalewu.

Jednorożec LeCaro: "mm... dyscypliny jakie przychodzą mi na myśl, to szachy, wschodnie sztuki walki, sport gdzie prezentujesz jakiś program i gdzie wykorzystuje się siłę mięśni (np. gimnastyka na przyrządach, kulturystyka, taniec)"
"Otoczenie - niedaleko może być woda (jezioro, rzeka lub strumień), góry, las... Może to być jakieś miejsce odizolowane od innych budynków, obiektów lub też nawet odludne - np jakiś pojedynczy duży budynek, ośrodek czy ogrodzony zespół budynków tworzący pewną całość... lub też góry (szlaki, szczyty). 3 kielichy kojarzą mi się z branżą rozrywkową, zabawą - może więc chodzi o widownię, a może o to, że np. wieczorem będzie tam jakiś program artystyczny, kolacja, wspólna zabawa?...

Zwycięzcą warsztatu ogłaszam... Jednorożec LeCaro. Jako jedyna osoba prawidłowo wskazała (wskazał) o jaki sport chodzi, czyli o sztuki walki oraz jakie to miejsce. Goczałkowice to niewielka miejscowość otoczona lasami, jeziorami i górami. Warsztaty Systemy odbyły się w Hali sportowej z widownią. Do tego kompleksu sportowego należy też basen.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Warsztat 174 - Sport - przez Patrix - 23-10-2017, 14:35
RE: Warsztat 174 - Sport - przez MAG - 24-10-2017, 21:11
RE: Warsztat 174 - Sport - przez Aggata - 25-10-2017, 15:37
RE: Warsztat 174 - Sport - przez Patrix - 25-10-2017, 17:03
RE: Warsztat 174 - Sport - przez Iwona Agata - 27-10-2017, 19:38
RE: Warsztat 174 - Sport - przez Dagmara.S - 29-10-2017, 16:53
RE: Warsztat 174 - Sport - przez LeCaro - 29-10-2017, 23:30
RE: Warsztat 174 - Sport - przez Patrix - 31-10-2017, 17:32
RE: Warsztat 174 - Sport - przez LeCaro - 31-10-2017, 17:56
RE: Warsztat 174 - Sport - przez MAG - 31-10-2017, 19:00
RE: Warsztat 174 - Sport - przez Iwona Agata - 03-11-2017, 09:20



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości