Osoby pojawiające się w naszych snach
#1

Z mojego doświadcznia z pracy ze snami wynika, że często osoby , które odwiedzają nas w snach nad ranem mają bezpośredni związek z osobami , z którymi następnego dnia mamy kontakt , jednak skojarzenia , które naprowadzają nas na to mogą miec różne źródło. Najczęstszym skojarzeniem naprowadzającym jest znak zodiaku lub jakaś charakterystyczna cecha danej osoby


- np. śni nam sie osoba spod określonego znaku a nazajutrz spotykamy mamy kontakt od innej ale spod tego samego znaku
- np śni nam się osoba , która ma charakterystyczny nos a nazajutrz mamy kontakt od osoby , z która kojarzymy wyrazisty, orli lub tzw rzymski nos itd.
Odpowiedz
#2

witaj
A to ciekawe spostrzeżenie, nigdy tak do tego nie podchodziłam.
Spróbuje to wykorzystać następnym razem, jak będę śnić.
Pozdrawiam Oczko Śniąca Pani   Oczko
Odpowiedz
#3

Równiez pozdrawiam Iwetko Buźki
Odpowiedz
#4

Ja zauważyłam, że jeżeli śnią mi sie osoby które znam i ich zachowanie jest podobne do tego jak odbieram je na zewnątrz to mogę spodziewać się że przeżyję podobną sytuację, bądź spotkam tę osobę w najbliższych dniach. Zdarza się, ze sytuacja przeżyta we śnie w jakimś stopniu ma swoje odzwierciedlenie potem w rzeczywistości.
Rzadko śnią mi sie osoby których nie znam. Nawet jeżeli z pozoru są mi obce mogą mieć pewne cechy, które przypominają mi osoby znane na jawie. Podobne rysy twarzy bądź zachowanie albo ubiór. To czasami daje mi wskazówkę o jaką osobę chodzi. Ich zachowanie we śnie, czy są miłe, przyjazne czy wrogo nastawione może wskazywać na intencje osoby którą mi przypominają.

Lady of Dreams bardzo ciekawe spostrzeżenie o fizycznych cechach szczególnych osoby pojawiającej się w naszym śnie. Być może jeden szczegół wyglądu wskaże na kogoś znanego mi w rzeczywistości. Wykorzystam je w swoich interpretacjach snów Uśmiech
Odpowiedz
#5

Asieńko, cieszę się, że mamy podobne spostrzeżenia Kwiatek

Zapraszam wszystkich do wymiany dośwaidczeń Buźki
Odpowiedz
#6

czy sny moga byc odwrotnocia zycia codziennego.. Ostatnio nad ranem snila mi sie osoba z ktora mam ostatnio kontakt.We snie dostalam od tej osoby bardzo obrazliwa wiadomosc natomiast w realu ta ososba jest bardzo mila i przekonuje mnie ze bardzo mnie lubi.
Odpowiedz
#7

Ten sen pokazał Ci prawdziwą twarz osoby z realu. Byłabym ostrożna.
Odpowiedz
#8

A czy uważacie, że w snach słyszymy np. to co chcielibyśmy od danej osoby usłyszeć? Czy śni nam się to co np. ta osoba chciałaby nam powiedzieć, ale np. się boi? Czy interpretować to na odwrót, że skoro w naszym śnie tak mówi, to tak naprawdę myśli na odwrót?
Odpowiedz
#9

Niezapominajka95 jeśli osoba we śnie mówi do Ciebie w sposób zrozumiały to warto to zapamiętać. Natomiast już sens tego co wypowiada trzeba rozumieć w szerszym aspekcie. Powinnaś się wsłuchać w potrzeby, pragnienia swoje i innych. Gdy rozumiesz co ta osoba ma Ci do przekazania, oznacza to ze jesteś świadoma własnych potrzeb i pragnień, ale możesz wątpić że to się zrealizuje. Ta osoba w jakiś sposób zapewnia Cię że otrzymasz stosowną pomoc, wsparcie. Nie interpretowałabym odwrotnie przekazu jaki słyszysz we śnie, jeśli on jest dla Ciebie jasny. Jeżeli we śnie widziałaś osobę która wypowiadała wprost do Ciebie skierowane słowa, spróbuj je wypowiedzieć w pierwszej osobie, jakbyś ty to mówiła.
Odpowiedz
#10

Ciekawe Uśmiech
Dzisiaj śniła mi się osoba ( właśnie nad ranem) z którą coś mnie łączyło ale nie mamy kontaktu.Osoba we śnie chciała mnie pocałowac ,ale gdy miało dojść do pocałunku sen sie urwał.Jak to interpretować ? Możę sie odezwie?
Odpowiedz
#11

ja miałam sen który mnie zastanowił...mianowicie śniła mi się moja córka która szła ze mną do  kościoła gdzie mszę odprawiał ksiądz we fioletowym ornacie i nie byłoby nic dziwnego gdyby nie fakt, iż przez całą mszę trzymałam małego kotka ....nie wiem jak to odbierać
Odpowiedz
#12

U mnie pojawiały się sny w których osoba, którą jeszcze niezbyt dobrze znałam, albo inaczej - wydawało mi się, że dobrze znam, występowała "przebrana" w ciało osoby, za której fizjonomią i stylem życia nie przepadam. Po czasie okazało się, że wszystkie te nielubiane przeze mnie cechy istnieją w tej osobie, wyszły one na wierzch po czasie.
Nawet styl poruszania się stał się podobny.
Odpowiedz
#13

A czy sny mogą wracać do naszej przeszłości (dzieciństwo) ostatnio kilka razy śnił mi się tata z którym świetnie się dogaduję. Jednak we śnie strasznie się kłócimy...
Odpowiedz
#14

Osoby ,które pojawiają sie  w naszych snach "rozmawiają " z nami na płaszczyżnie duchowej. Oczko

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#15

Czasami w moich snach pojawiają sie osoby z którymi już nie mam kontaktu.Zastanawia mnie  jedno.Osoby te w  śnie są na mnie zle .Możliwe jest że przekazują mi swoje emocje w stosunku do mnie?
Odpowiedz
#16

(22-09-2018, 21:48)czarnula44 napisał(a):  Czasami w moich snach pojawiają sie osoby z którymi już nie mam kontaktu.Zastanawia mnie  jedno.Osoby te w  śnie są na mnie zle .Możliwe jest że przekazują mi swoje emocje w stosunku do mnie?

Nić energetyczna jest ogromna.
Poznając ludzi nawiązujemy z nimi takie nici.
Np. z ukochanymi.
Patrząc na to, że nie macie kontaktu. Nie musi być zerwana doszczętnie. 
One nakładają się na siebie, również w snach.
Myślę, że można dwojako to interpretować.
Albo wspominają Ciebie i macie ze sobą złe wspomnienia,
albo podświadomie jesteś na nich zła i sny wyrażają to w ten sposób.

Miłego wieczoru.
Odpowiedz
#17

Oj ,trzeba naprawdę umiec interpretować sny ...oto długa droga....można np,zapisywać sny i opisywać tym samym swoje odczucia....i obserwować,obserwować...dalej Oczko

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#18

Snami zajmuje sie już dawno.To taki mój konik.Uwielbiam interpretować, mam wiele własnych doświadczeń.Ale to przyszło po latach. Z początku nie wiedziałam co dany symbol w snie znaczy.Powoli sie tego uczyłam.Wciąż sie uczę Uśmiech 
To chyba prawda że wymiana energii pomiędzy osobami wciąż może łączyć, w jakiś tam sposob.Coś się skonczyło, ale wspomnienia w duszy zostają.
Pamiętam jak poklóciłam sie z bratem.W snach czułam że chce wyciągnąc do mnie ręke..ale jednoczesnie ma do mnie żal.Niedawno snił mi się usmiechniety bez tego żalu.I co ?? Wyciągnełam do niego rękę i jest oki Uśmiech
.
Odpowiedz
#19

No widzisz 
A ja wczoraj miałam sen, że moja dawna nie odzywająca się z różnych nie dopowiedzeń znajoma. Kiedyś z nią byłam dość blisko. Czasami mam tak, że jak ktoś mi śni się to właśnie tę osobę spotykam. I jak wyszło? Dzisiaj ją spotkałam. Była naburmuszona widząc mnie z pewną osobą. Bądź co bądź, bywa u mnie i tak. W moim śnie czułam zazdrość, którą ja odczuwałam. I widząc ją miałam wrażenie, że zazdrościła mi. Dopiero teraz uświadomiłam sobie ten sen i realne zdarzenie z dzisiaj.
Odpowiedz
#20

Z tego wniosek że należy wsłuchać się w podszepty duszy..sny mają wielką moc..należy  tylko umiejętnie je interpretować.potrafia przekazać informacje ..tylko my je lekceważymy..nie umiemy odpowiednio odczytać
Odpowiedz
#21

Osoby pojawiające się w naszych snach - to nic innego jak rozmowa naszych dusz,na poziomie dusz !!!
Tzn. ze dana osoba  (która ci się śni ) ma ci coś do przekazania.tylko trzeba znać symbolikę i interpretacje... Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości