Prośba w interpretacji portretu
#1

Witam, czy mógłby ktoś rzucić okiem na mój portret i zasugerować coś w lepszym zrozumieniu wyniku?
Poniżej wklejam portret wraz ze swoją interpretacją. Na tą chwilę, tylko to co udało mi się odczytać

1. dzieciństwo – VI Kochankowie
Szukanie właściwego partnera, nauka tolerancji
Okres dzieciństwa z tego co zdążyłam doczytać, trwa do 29 roku zycia (jestem już po tym okresie). Jak dla mnie karta naznaczona jest negatywnym znaczeniem, głównie jeśli chodzi o związek partnerski oraz relacje z innymi ludźmi.
2. wiek średni - X Koło fortuny
Wszystko się może zdarzyć, „raz na wozie,raz pod wozem”?
3. wiek dojrzały – IV Cesarz
Choroby wieku starczego? 
4. podświadomość – VI Wieża
Lęk przed brakiem przyszłości. Problemy psychiczne, zaburzenia, problemy z którymi nie można sobie poradzić, brak pewności siebie <- moje odczucia – dokaldnie tak jest. Nie wiem tylko jak to naprawić, co zrobić
Podobno bardzo niebiezpieczna karta na tej pozycji,, to oznacza,że bez leczenia psychicznego się nie obędzie?
5. świadomość – XIV Umiarkowanie
Dążenie do harmonii, niewychylanie się <- lubię działać z tzn.drugiego szeregu. Mam na coś wpływ, jestem potrzebna, ale nie biorę całej odpowiedzialności na siebie. Wolę być odkrywana, mieć kogoś nad sobą, ale nie za dużo „szefów”.
6. nadświadomość – VIII Sprawiedliwość
uporządkowanie swojego życia i tego co dookoła
7. misja – XX Sąd
Uwolnienie się od poprzedniego losu? rozpracowanie poprzedniej karmy
8. środki do realizacji misji – XVIII Księżyc
intuicja?

9. karma, kim byłam – IV Cesarz 
urzędnik, ktoś ważny
10. co robiłam – VI Kochankowie
podejmowanie decyzji, rządzenie
11. lekcja – II Kapłanka

12. harmonia – XVI Wieża
harmonia i Wieża..jakoś mi nie pasuje...nie wiem...
13. wnętrze – VIII Sprawiedliwość 
14. na zewnątrz – IV Cesarz

15. jak odrobić lekcje karmiczna – VIII Sprawiedliwość
16. komfort karmiczny – X Koło fortuny
17. jak pracować z misja na obecne wcielenie – XX Sąd

I'm standing, running, I'm back again...
Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie, Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia, pojawią się sami i zostaną!
Odpowiedz
#2

1. dzieciństwo – VI Kochankowie
Okres dzieciństwa dosyć kolorowy, emocjonalny i tak jak pisałaś naznaczony relacjami z ludźmi, uczuciem miłości, zakochania.
2. wiek średni - X Koło fortuny
Uczucie, że nie na wszystko będziesz miała wpływ. Czynniki z zewnatrz, które zniwelują twoje plany. Ten okres nie będzie dla Ciebie pod tym względem stabilny, ale masz szansę jeśli podejdziesz do wszystkiego pozytywnie na dobre pieniądze. Powinnaś zacząć bardziej kontrolować swoje życie, wyznaczyć sobie pewną drogę, która chcesz podążać , bo na tą chwilę rzucasz wszystko w ręce przypadku...jesteś zbyt bierna.

3. wiek dojrzały – IV Cesarz
To będzie najbardziej stabilny i pozytywny okres Twojego życia. Nie widzę tu chorób, właśnie zdrowie, spokój, dobra pozycję i siłę wypracowana przez lata. Uda Ci się w końcu zapanować nad negatywnymi wpływami z zewnątrz i pod tym względem będziesz miała wladze.
4. podświadomość – VI Wieża
W twojej głowie i myślach jest straszny chaos, ale jesteś osobą o.duzej energii i możesz nawet negatywne odczucia wykorzystać pozytywnie.
5. świadomość – XIV Umiarkowanie
To co mi się kojarzy, że twoja świadomość wpływa na Twoje ciało w dziwny sposób. Tak jakby problemy z wagą, z jedzeniem głodzenie się, albo zajadanie smutkow . Z jednej strony wiesz, że źle robisz, ale nie za bardzo chcesz zmienić swoją sytuację. Dużo Ci przeszkadza, ale jesteś bierna, mówisz sobie " jest jak jest i tak nic nie zmienię". Powinnaś zacząć działać, bo nikt oprócz Ciebie nie rozwiąże twoich problemów, a tym bardziej uciekanie w materialne rzeczy ( to jest jedzenie, marnowanie czasu poprzez lenistwo) nie jest dobrym rozwiązaniem.

6. nadświadomość – VIII Sprawiedliwość
Nie wiem co to nadswiadomosc
7. misja – XX Sąd
Rozliczenie się z samym sobą , własnym sumieniem.
8. środki do realizacji misji – XVIII Księżyc
intuicja, ale też sygnal, że brak jest takich srodkow, brak działań. Rozmyślanie i tkwienie w jednym punkcie

Na karmach się nie znam, więc tyle ode mnie. Może trochę za ostro napisałam, ale chciałam tobą potrząsnąć xd piszesz o problemach psychicznych i myślisz czy podjąć leczenie, a ja widzę w kartach głównie twoja bierność, rozmyślanie i lenistwo. Przepraszam, że tak pisze ale tak czuje. Pozdrawiam Uśmiech

Dodam jeszcze:
Podświadomość Wieza, świadomość Umiarkowanie.
Dwie karty wykluczające się nawzajem, w moim odczuciu mówiące o tym, że nie wykorzystujesz swojego energetycznego potencjału przez skłonność do wygody. Chcialabys coś zmienić, ale nie robisz nic, więc tkwisz w jednym punkcie. Jeśli dalej będziesz bierna to życie Ci przeleci przez palce ;P jedyne wyjście to wyjście ze strefy komfortu
Odpowiedz
#3

Mała weryfikacja i komentarz:
jestem obecnie w "Kole fortuny" i przyznam, że już teraz to jest dla mnie jazda bez trzymanki ( a to dopiero 2 lata). Dużo jest prawdy w tym co napisałaś. Z jednej strony chcę coś zmienić, z drugiej się boję, bo już tyle razy dostałam po d..ie, że nie mam sił na kolejne ciosy. Chciałoby się mieć rodzinę, ale strach przed kolejnym zranieniem jest silniejszy. Piszesz, że może mi życie przecieknąć przez palce, ja mam wrażenie, że to już się stało i na pewne sprawy nie ma już czasu. 
Niemniej dziękuję za poświęcony czas i analizę, może jeszcze uda mi się zmienić coś, na co jeszcze jest czas.

Pozdrawiam serdecznie Uśmiech

I'm standing, running, I'm back again...
Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie, Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia, pojawią się sami i zostaną!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości