Mieszkanie. ..prosze o pomoc ostatni raz
Mam zwairowaną sytuację mieszkaniową. Właśnie wygasa mi umowa. Kilka dni temu dowiedziałam się.że mam opuścić mieszkanie z końcem grudnia.dziś z kolei.że możemy zostać.ale musimy płacić 200 zł więcej czynszu.. . Byłam w urzędzie miasta.bo mam tam złożony wniosek o mieszkanie komunalne.ale cóż....nie za£atwiłam nic.Dzwoniłam do spółdzielni mieszkaniowej i też nic tam mam złożony wniosek o mieszkanie spółdzielcze.    Na droższy czynsz mnie nie stać. Chyba pójde do opieki po pomoc....Co robić.mam wrażenie.że martwie się za nas dwoje.. Mój chlopak nie robi nic.     
Jak rozwinie sie sytuacja nasza mieszkaniowa ? Czy możemy liczyć na pomoc z miasta.albo znajdzie sie tańsze mieszkanie.... Nie mam dokąd pójść.......
Marzena 30.09.1986
.
Czy znajdzie sie ktoś kto zechce mi pomóc?
Wczoraj postanowiliśmy że podpiszemy umowe.ale będziemy szukać innego m.
Proszę o pomoc
Jak potoczy się moja sytuacja mieszkaniowa?
Marzena 30.09.1986
Odpowiedź jeszcze dzisiaj.

Mikesz
Tarot pokazał Twoją sytuację mieszkaniową na najbliższy czas ( 2 - 4 miesiące ) - jako niekorzystną ( Król Kielichów p.o - 2 Kielichów p.o ).
Wydaje się, że lepiej będzie - abyś zgodziła się na to podwyższenie czynszu i na razie - nic nie ryzykowała ( 6 Mieczy p.o ).
Karty jednak pokazały, że jest jakaś możliwość i szansa na jakąś pomoc ze strony miasta w tej sprawie ( Królowa Buław p.p ) i na tym chyba  teraz skoncentruj swoje wysiłki.

Poza tym, mam pewne wrażenie, że Twój partner zbyt lekceważy tą sytuację mieszkaniową, co nie najlepiej wróży relacje  na przyszłość między Wami ... ? - Myśli  ( to ta odwrócona 2 Kielichów, odwrócony Cesarz, a na samym początku odwrócony Król Kielichów )  ... ? - Myśli .

Mikesz

Załączone pliki Obrazki

Bardzo. bardzo dziękuję: ) Uśmiech Uśmiech
Umowę przedłużyliśmy telefonicznie lada dzień dostane na piśmie. Przedłużyła nam na pół roku i podniosła jednak 100 zł.
Komisja mieszkaniowe będą chodzić luty/marzec.
Nie wiem...czy było by realne.zebym mieszkanie dostała czy ewentualnie wpisza mnie na liste oczekujacych albo po prrostu pomoc finansową. ...nie wiem.
A Tomek. cóż...olewający...on mieszkania szukać innego nie chce - facet nierefolmowalny

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości