Jak wybrać dobrą wróżkę?
#1

Jak odróżnić dobrą wróżkę od złej?
Jest na to kilka sposobów, a mianowicie:
1. Przy wyborze wróżki staraj się kierować podszeptami intuicji.
Nie idź do pierwszej lepszej z ogłoszenia, ale wybierz tę polecaną przez znajomych. Zapytaj, czy była miła, czy znajomi wyszli od niej podniesieni na duchu, a może przestraszeni...
2. Przed umówieniem się na sesję wróżebną postaraj się choć przez chwilę porozmawiać z osobą wróżącą, np. przez telefon.
Dobrze, kiedy głos wróżki jest naturalny i miły, źle, gdy jest sztuczny czy przesadnie uprzejmy. Dobrze, gdy wróżbita szczerze odpowiada na Twoje wstępne pytania, wydaje Ci się osobą przyjazną. Uciekaj od tych dumnych, nieprzystępnych, objecujących "złote góry".
3. Zwróć uwagę na wygląd wróżki.
Ciekawe, jak bardzo nasze wnętrze chce się zamanifestować na zewnątrz. W przypadku osób związanych z ezoteryką ma to niekiedy ciekawe konsekwencje- zwłaszcza w kręgu wróżek/wróżów. Im większa w nich pustka tym egzotyczniejszy wygląd. W klasyfikowaniu naszych doradców magicznych na podstawie wyglądu przydadzą się klasyczne opisy z bajek.

Złe wróżki oraz czarownice
Choć w młodości bywają atrakcyjne, z wiekiem ich twarz zmienia się na niekorzyść. Zwykle otaczają się wyrazistymi, ciemnymi kolorami, wiele z nich uwielbia czerń, włosy farbują na kruczoczarny kolor. W nich samych lub w stylu ich ubioru zawsze jest coś agresywnego. Są materialistkami, dlatego eksponują nadmierną ilość biżuterii, bardzo błyszczącej.
W ich domach i w miejscach, w których przyjmują czuć ciężką atmosferę, przytłoczenie, brak powietrza. Niezwykle istotne są ich magiczne atrybuty. Najłatwiej poznać czarownicę po jej talii Tarota. Jeśli większość kart będzie miała niepokojące, straszne, ostre, krwawe czy pełne agresji symbole- nie brnij w to dalej.
Tacy ludzie są silni i rządni władzy. Bywają nadmiernie gadatliwi, są często poddenerwowani, wprowadzają zamęt. Nie potrafią wybaczać, a ich specjalnością są klątwy. Lubią uzależniać od siebie emocjonalnie.

Dobre wróżki
W bajkach bywają zwykle piękne i młode, w życiu nawet na starość mają szlachetne rysy twarzy i zwykle wydają się młodsze, niż wskazuje na to ich metryka.
Otaczają się jasnymi kolorami, ich styl ubioru jest naturalny, nierzadko ze względu na miłość do natury pełen etnicznych czy ekologicznych symboli. Ich karty i inne magiczne atrybuty są harmonijne, ładne i przyjazne. W ich gabinetach czuć dobrą atmosferę, czujemy się bezpiecznie i czasem przesiedziałoby się dłużej.
Prawdziwe wróżki zwykle są świadome, że ich dar związany jest ze szczególną misją. Wierzą w to, że jakość naszego życia zależy od naszego myślenia i umiejętności wypraszania łask boskich. Nawet jeśli przekazują jakieś trudne czy bolesne treści, starają się to robić w taki sposób, aby pokazać dobre strony danego problemu i pomóc go rozwiązać. Swoich klientów mobilizują do pracy nad sobą.

Czy ta wróżka jest dla Ciebie?
Z wróżkami, nawet najlepszymi jest tak, jak z bioterapeutami czy psychologami. Nie zawsze działają na naszych falach. Bywa, że ktoś, kto z łatwością czyta w Księdze Życia jednych ludzi, jest ślepy na los innych. Dlatego zawsze należy sprawdzić, czy seans ma sens. Uczciwe wróżki same powiedzą, że nic z tego nie będzie.
Dlatego na początku seansu najlepiej zapytać o wydarzenia z przeszłości, bo jak ktoś nie potrafi dotrzeć do informacji o tym, co się już wydarzyło, nie będzie potrafił powiedzieć, co może wydarzyć się w przyszłości.
Odpowiedz
#2

Super maire bardzo pozyteczne informacje. :thanks:
Odpowiedz
#3

popieram Ramonę - dobra robota Maire :kiss3:
Odpowiedz
#4

Dzięki dziewanny, czasem coś tam przydatnego się przeczyta :kiss3:
Odpowiedz
#5

Dzień dobry wszystkim  Uśmiech  mam zamiar wybrać się pierwszy raz do wróżki. Chciałbym, żeby była to osoba godna zaufania oraz przede wszystkim rzetelna. Na co zwrócić uwage przy wyborze? czym się kierować? nadmienie, że jestem z woj. Wlkp. Za każde rady i przemyślenia ślicznie dziękuje Uśmiech

Ps. jeśli wybrałem zły działa to przepraszam i proszę o przeniesienie do poprawnego - dopiero "aklimatyzuje" się na forum Uśmiech
Odpowiedz
#6

Ja myślę, że warto kierować się opinią osób z bliskiego otoczenia, jeśli oczywiście znasz osoby, które korzystają z wróżb. ??
Odpowiedz
#7

(07-03-2018, 12:47)Nowy napisał(a):  Dzień dobry wszystkim  Uśmiech  mam zamiar wybrać się pierwszy raz do wróżki. Chciałbym, żeby była to osoba godna zaufania oraz przede wszystkim rzetelna. Na co zwrócić uwage przy wyborze? czym się kierować? nadmienie, że jestem z woj. Wlkp. Za każde rady i przemyślenia ślicznie dziękuje Uśmiech

Ps. jeśli wybrałem zły działa to przepraszam i proszę o przeniesienie do poprawnego - dopiero "aklimatyzuje" się na forum Uśmiech

Przede wszystkim podpytaj delikatnie znajomych, bo a nuż ktoś z Twojego otoczenia ma kogoś sprawdzonego? Jeśli jednak tak się nie stanie, próbowałabym na Twoim miejscu szukać poprzez opinie w internecie, jednak z zaznaczeniem, abyś bardzo uważał na wróżki, które reklamują same siebie podszywając się pod swoich domniemanych klientów Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości