Witam
#1

Witam.
Od ponad 20 lat jestem wróżką, moimi ulubionymi kartami są karty klasyczne, kładę również Lenormand, Tarota, karty Anielskie i karty Bogini. 
Na tym forum będę pomagać wszystkim za pomocą kart klasycznych.
Proszę o zadawanie konkretnych pytań,  podanie swojego imienia oraz daty urodzenia.
Wróżę tylko osobom pełnoletnim.
znajdziecie mnie również na fb: xxxxxxxxxx
Serdecznie zapraszam
Odpowiedz
#2

Proszę nie podawać swojego kontaktu...
Jeśli masz ochote poudzielac się na naszym forum...za darmo, chętnie skorzystamy
Obowiazuje nas na Forum Regulamin, jak zostać wrózka na naszym Forum...podkreślam...wrózenie za darmo...
http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=3389
Wiec zachęcam do aktywności na Forum....
Mamy dział Karty Klasyczne...może na początek bez wróżenia...ale może troszkę informacji o klasykach, ich znaczeniach/interpretacji....czyli troszkę teorii i praktyki...
Proszę zapoznać się dokładnie również z Regulaminem Forum , gdzie jest mowa o podawaniu kontaktów do siebie...
Twój kontakt na Fb...kasuję...

Na założenie swojego Gabinetu musisz dostać zgodę Administracji, oczywiście po zastosowaniu się do Regulaminu...link podałam Ci powyżej...
W związku z tym watek założony w Gabinetach...na chwile obecną jest wykasowany...

Niestety...takie zasady /Regulamin jest obowiązujący na Forum Dobry Tarot...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

Witam serdecznie Buźki
Odpowiedz
#4

Witaj.  Kwiatek
Odpowiedz
#5

Witamy Cię serdecznie na naszym forum, bardzo chętnie zobaczymy tu kogoś kto wróży klasykami... w tej chwili nie mamy takiej wróżki.  Tak Kwiatek

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości