Warsztat 177 - Prezent pod choinkę
#1

Ten warsztat będzie prosty bo każdy z Was jest zapewne zajęty bardzo przed Świetami.

Kupiłam juz pierwszy prezent pod choinkę

1. Komu kupiłam ten prezent?
2. Co to za prezent?

Samych trafień Wam życzę.

Finał w niedzielę wieczorem.
Odpowiedz
#2

Zapraszam, może jednak ktoś się skusi?
Odpowiedz
#3

Może coś zacznę.

1. Komu kupiłaś prezent?
6denarów-9kielichów

Ktoś bliski, mężczyzna/chłopiec. Może ojciec, partner ewentualnie jakieś dziecko z bliskiej rodziny.

2. Co to za prezent?
7 denarów-3denarów

Coś związane z hobby i rozrywką dla tej osoby, przemyślałaś ten prezent. Coś przy czym spędzi trochę czasu.
Może model do składania, książka, gra planszowa/komputerowa.
Odpowiedz
#4

Dziękuję Zafino. Kwiatek
Zapraszam kolejne osoby. Kwiatek
Odpowiedz
#5

1. Komu Lady Of Dreams kupiła pierwszy prezent pod choinkę? - 4 puchary, II Kapłanka

Osoba, której kupiłaś prezent lubi się uczyć, czytać, ma szerokie zainteresowania, ale też lubi przez cały czas być zajęta. Gdy nie dzieje się nic nowego, nudzi się, nie umie usiedzieć w miejscu, jest niespokojna - kojarzy mi się z osobą spod znaku Wodnika. Wydaje mi się, że teraz jest zmuszona siedzieć w domu, może ze względu na chorobę, albo na niepewną pogodę, która jej nie służy. Jest to kobieta, być może Twoja mama.

2. Co to za prezent? - 9 monet, 8 buław

Jest to coś, na czym bardzo tej osobie zależało i co sprawi jej dużą radość, potrzebuje tego. Jest to jakiś prezent związany z komunikowaniem się - być może nowy telefon, albo tablet z szybkim internetem, może książka o rozwoju telekomunikacji 


Dzięki za warsztat! Kiedy będzie rozwiązanie?

"Every wall is a door". (R.W. Emerson)
Odpowiedz
#6

Dziękuję Zwierzynianko. Przedłużam warsztat do wtorku. Możę ktoś jeszcze się skusi? Serdecznie  zapraszam.
Odpowiedz
#7

1. Komu kupiłam ten prezent?
9 kielichów/ królowa kielichów/ 8 kielichów
Kobiecie bliskiej Twemu sercu, myślę, że chodzi o mamę.
Osobie wrażliwej, czułej. Zajmującej się pracami ręcznymi w wolnej chwili: gotowanie, szycie itp
Tą osobę często odwiedzasz, ale możecie mieć sprzeczne opinie, poglądy, gusta. Kłócicie się.
Myślę, że może być otyła, prowadzi tryb siedzący, mało się rusza, lubi przebywać w domu. Jest samotna, samotna emocjonalnie.

2. Co to za prezent?
4 buław/ 3 monety/ Księżyc
Prostokątne, misternie wykonane np rzeźbione, z piękną okładką, pokrywą. Książka, szkatułka.
Jeśli książka, na myśl przychodzi mi sennik. Myślę, że to może być też talia kart.
To może też być ozdoba do domu, obraz, witraż, płaskorzeźba, rzeźba, lampa, wazon.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#8

Dziękuję bardzo Magu Kwiatek
Odpowiedz
#9

Rozwiązanie.

Kochani wybaczcie , że tak szybciutko uporam się z weryfikacją ale jest okres okołoświateczny i zwyvzajnie mam mało czasu.
Kupiłam prezent synowi lat 23 a była nim golarka elektryczna.

Najbliżej była Zafina i ona poprowadzi kolejny warsztat.
Serdecznie gratuluje i dziękuję wszystkim za udział w moim warsztacie.
Odpowiedz
#10

Gratulacje :--)

Też zrobiłam taki prezent mężowi, goli na sucho i mokro.
Królowa kielichów w moim rozkładziku to może Ty jako matka?

Spokojnych świąt
Odpowiedz
#11

To możliwe Magu , że Krolowa Kielichów to ja...
Wzajemnie, wesołych Świąt.
Odpowiedz
#12

Gratulacje Uśmiech

"Every wall is a door". (R.W. Emerson)
Odpowiedz
#13

Dziekuję za warsztat i dziękuję Wam dziewczyny Uśmiech

Po moich kartach nie domyśliłabym się tego prezentu. Jestem doprawdy zaskoczona wygraną.

Postaram się wrzucić swój warsztat do niedzieli.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości