Dosłowne czytanie kart
#23

Mam już talię  od wczoraj Uśmiech no i w związku z tym że to parę lat temu Mikesz jakby wskazał mi drogę to związałam się z boskim Tarotem Uśmiech
Trochę z pierwszego doświadczenia
Podczas pierwszego tasowania talii wypadły następujące karty, 8 mieczy, 7 monet,  8 monet, 7 mieczy
Strażnikiem talii ustanowił się Rycerz Mieczy
Moim odpowiednikiem pokazała się Moc 

Narazie się poznajemy Uśmiech ale trochę mnie zastanawiają te 4 karty co wypadły podczas pierwszego kontaktu ale wiem że potrzebujemy czasu Uśmiech

W nocy pierwszy raz sam włączył się telewizor, muzyka nas obudziła, bo film się skończył na Polsacie, albo coś się przez przypadek zaprogramowalo albo nie wiem jak to wytłumaczyć, później śniły mi się czerwone buraki, które swoją drogą uwielbiam Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#24

Super, gratuluję zakupu talii! Miłego zapoznawania się. Wink

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#25

Napisałaś : " ... Podczas pierwszego tasowania talii wypadły następujące karty, 8 mieczy, 7 monet,  8 monet, 7 mieczy ..."
W/g mojej oceny i intuicji - może Tarot chciał  Tobie coś na początek  - "podpowiedzieć" ... ? - Myśli
Gdybym miał w jednym zdaniu zinterpretować te Karty to napisałbym : " ... uważaj na jakiś różne pułapki, podstępy  oraz na zbytnie wciągnięcie się we wróżby ..."
Zawsze trzeba zachować umiar, zdrowy rozsądek i pewien dystans, do tego, co się robi ( tzw. tarotowe BHP ).
Pozdrawiam - Hejka

Mikesz
Odpowiedz
#26

Też tak to odebrałam Uśmiech  że jestem ograniczona i spętana jeszcze nie mam otwartego umysłu, że powinnam zachować spokój i zabrać się do nauki bo bardzo mało jeszcze wiem i mogę się pokusić o kombinowanie w interpretacji tj. oszustwo Uśmiech
Strażnik jest taki jak lubię, konkretny
No mnie też idealnie talia pokazała jestem 8 z dnia urodzenia i moje imię to 8
Jest dobrze, same 8 i 7 Uśmiech a czas szanuje i zabieram się do nauki, bo tarot pokazuje że dopiero przeczytałam "okładkę" Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości