Dziwne Sny z Kumplem
#1

Od kilku tygodnii codziennie (co mnie przeraza) śni mi sie ten sam sen ze uprawiam seks homoseksualny z moim kumplem co na dodatek wiem ze mu podobne sny też śnia czy ktoś może mi poradzić co sie dzieje ? To mój przyjaciel a nie chce go stracić
Odpowiedz
#2

Wiem że u zwierząt - na przykład u psów - symulowanie stosunku homoseksualnego to jeden ze sposobów okazania dominacji, górowania nad rywalem. Może w Twojej relacji z przyjacielem zaszła sytuacja, w której żaden z Was nie chce ustąpić... każdy chce by "jego było na wierzchu"?... Taka walka dwóch samców.  Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

(02-02-2018, 01:59)Jednorożec LeCaro napisał(a):  Wiem że u zwierząt - na przykład u psów - symulowanie stosunku homoseksualnego to jeden ze sposobów okazania dominacji, górowania nad rywalem. Może w Twojej relacji z przyjacielem zaszła sytuacja, w której żaden z Was nie chce ustąpić... każdy chce by "jego było na wierzchu"?... Taka walka dwóch samców.  Oczko

Nigdy nie pomyślałem o tym w taki sposób obaj jesteśmy silne temperamenty ale tak nie myślałem, teraz myśle czy jeśli wyprostuje wszystkie sytuacje sny mogą zniknąć ?
Odpowiedz
#4

Myślę, że jeśli ułożysz sobie stosunki z przyjacielem na zasadzie szczerości i partnerstwa, to zapewne takie sny już się nie pojawią. Tak
Sny to przekaz od naszej podświadomości przekazywany za pomocą pewnych symboli... i jeśli się powtarzają, to najczęściej sygnalizują, że coś w naszym życiu wymaga wyprostowania, naprawienia.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#5

Dziekuje ci serdecznie bede starał sie z całych sił Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości