Dobry Wieczór
#1

Witam serdecznie 
Założyłem konto na tym portalu z powodu problemów które całe życie chce rozwiązać ale zawsze gdy dochodzę do rozwiązania tej zagadanki sny mówią ze jeszcze coś trzeba dołożyć - trochę więcej siły i starań a moim problemem jest

Mieszkam w starym poniemieckim domku który został wybudowany na dawnych schronach, legendy mówią ze zatopiono w nich podczas wysiedlenia Niemców ponad 20 polaków. Przez całe życie moj dom jest podzielony na 2 części - mieszkalna - Szkola rodzice tam posiadają prywatna szkołe. Od kiedy pamietam w czesci mieszkalnej było ok prócz snów - wskazówek pochowanych któzy chcą tylko jednego - Nagrobka - Informacji ze tutaj spoczywają ich ciała.  Ale po stronie szkoły dzieją się cuda słychać jak ktos chodzi w szpilkach, ktoś czyta ksiązki w bibliotece, światła w ogromniej auli na 100 osób gdzie na 5 okien połączonych w jedno świeci sie w jednym światło z którego wystaje postać która patrzy zawsze w jedno miejsce, a także dziwiek otwieranych dziwi i okien. 

Nie ze tylko ja to słysze, u mnie w domu to jest już norma rodzice nawet ponazywali te dusze.

Bede szukał, by te dusze dostały spokój i mam nadzieje ze ten forum mi w tym pomorze
Odpowiedz
#2

Witamy na forum.  Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości