Jakie plany ma X ?
#1

Podoba mi sie pewien pan i tak sie zastanawiam czy ja jemu tez czy może mi sie wydaje ?

Jakie plany wobec mnie ma X ?

25 Wyrd 3 Thurisaz 9 Hagala
24 Othala 8 Wunjo 13 Eihwaz
1 Fehu      6 Kenaz   4 Asuz

Nie jest to żaden rozkład , runy losowałam odwrócone i nie widziałam runy Wyrd. Pewnie bym zrezygnowała z rozkładu gdyz odczytała bym to jako ze na te chwile on nie ma wobec mnie sprecyzowanych planów. Skoro wylosowałam juz jednak postanowiłam podjąc próbe interpretacji.
Pierwszy rzad nie zapowiada sie jakos fajnie gdyz pełno tu jest złości , gniewu, nie wiem czy on jest wkurzony o cos na mnie ?
W rzeczywistosci tez mam wrazenie ze sie ode mnie odsuwa ale mam za swoje bo troszke obojetnie go traktowałam.
I teraz nie wiem czy ta relacja w runie Hagal sie juz kończy czy jednak trwa dalej ? Myśli 
Othala i Wunjo zapowiada fajna relacje , założenie rodziny, miłość , więc na plus. Jednak Eihwaz , wówi o jakiejś zmianie uczuciowej ?
Nie wiem czy na stałe bo kolejna runa Fehu i Kenaz sa znowu bardzo pozytywnymi runami Uśmiech

a może jednak Othala i Wunjo , mówia o tym że on jest juz w innej relacji co ?
Odpowiedz
#2

Chyba nie ma na forum osób zajmujacych sie runami. Noo szkoda a moze chociaz jakas podpowiedz od której strony zabrac sie za interpretacje , czy ide w dobrym kierunku czy tez wrózba jest calkiem nie trafiona?
Odpowiedz
#3

Nic z tego nie wyszło, miałam przeczucie ze pan lubi duzo młodsze kobiety. jestem młodsza ale nie az tyle. Odpuściłam sobie te relacje, przestałam bywac tam gdzie bywał owy pan.
Odpowiedz
#4

A po co wyciągłaś aż tyle Run?Wystarczą pierwsze trzy...

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości