Moje sny
#1

Co oznacza sen o małym dziecku,wiecie? Dzisiaj miałam takowy sen właśnie . Konkretnie śniła mi się dziewczyna ,której nienawidzę,która jest w ciązy  i śniło mi się ,że urodziła 2 pięknych chłopaków bliźniaków. Jak można interpretować ten sen?
Odpowiedz
#2

Może to być sen proroczy Uśmiech

Ale mam wrażenie żę między wami jest konflikt.Bliznięta są oznaka dwoistosci uczuć.i czasami właśnie konfliktów.. Świadomośc Ci to przekazuje..Z drugiej strony narodziny to nowy poczatek, nowe możliwosci..Może czas sie pogodzic..zapomniec urazy..
Odpowiedz
#3

Coś w tym jest... Nienawidze jej szczerze jak nikogo na tym swiecie. Chciała zniszczyć mój związek i przez to zniechęciłam się także do mojego narzeczonego,przez co często dochodzi do kłótni,bo ciągle wspominam... Być może jest tak jak mówisz,raczej na pewno tak jest :Uśmiechle jeżeli chodzi o sny z dziećmi to dosyć często takowe miewam.. Nie tylko związane z tą dziewczyną , 2 razy śniło mi się ,że sama urodziłam ,potem chyba,że u kogoś w rodzinie się urodziło. Dosyć częsty motyw. Jedna osoba w mojej rodzinie jest w ciązy,niedługo urodzi,co prawda w tym śnie nie było tej osoby ,jednak może ma to coś wspólnego z nią? A może nic w tym niezwykłego...
Odpowiedz
#4

Sny o dzieciach to nic innego jak nasza podswiadomosc która wskazuje na dany problem..wskazuje na konflikt który nam ciąży..nie możemy sie z nim uporać..coś nas gryzie ..nie daje spokoju..Może czas sie z nim uporać..Narodziny to nowe mozliwosci i może to sen chce przekazac...Trudno jest zapomniec ..Ale ciągłe kłótnie z narzeczonym problemu nie rozwiążą..Wręcz przeciwnie..Emocje w Tobie cały czas są żal poczucie krzywdy..Jest w Tobie takie małe skrzywdzone dziecko..i to objawia sie w snach..Moja rada zapomnieć nie kłócić sie ..Będzie dobrze Uśmiech
Odpowiedz
#5

Dziekuje Uśmiech
Odpowiedz
#6

Witam. Śniło mi się dzisiaj ,że sławna osoba bardzo płakała,głośno i intensywnie nie wiadomo z jakiego powodu,nagle .... Potem przyśniło mi się jeszcze,że pożyczyłam samochód od braci i miałam z nim duży problem,kierownica sama zaczęła skręcać w prawo i sam się ten samochód rozpędzał, byłam przerażona ,na szczęście nie doszło w tym śnie do wypadku. Wiecie może co to oznacza?
Zapomniałam dodać,że gdy nie miałam kontroli nad samochodem, on nagle sam się zatrzymał ,jak wysiadłam zobaczyłam traktor ,który stał zaparkowany ,przy nim kilka samochodów i jak podeszłam do tego traktora to nagle pojawiły się osy ,które się na mnie rzuciły i na tym sen się zakończył gdyż zadzwonił budzik
Odpowiedz
#7

Serdecznie Wszystkich witam  . Miałam sen o osobie z mojej rodziny,która jest w ciąży. Śniło mi się,że płakała. Na początku nie wiedziałam z jakiego powodu,ale gdy podeszłam bliżej, okazało się,że rodzi. Czy to dobry znak? Widziałam tylko jak płakała ,nie wiem czy w tym śnie urodziła czy nie,ponieważ się obudziłam. Często jest tak,że miewam kilka snów. Tym razem było podobnie. Śniła mi się też wielka kobieta,duża,ogromna,która miała białe rękawiczki. Byli tam też moi znajomi,znajomi ze studiów i kilka osób również mi nie znanych. Siedzieliśmy w ławkach na początku,a gdy wstaliśmy,byliśmy już ubrani wszyscy jak na jakiś bal,dziewczyny w sukienkach,faceci w garniturach i zaczęliśmy tańczyć po wielkiej sali,która pojawiła się niewiadomo kiedy. I wtedy stanęła przed nami ta wielka kobieta,która w dziwny sposób zaczęła podawać nam rękę ,zachowywała się naprawde jak jakaś dama,królowa i była przez nas tak traktowana,zupełnie nie wiem czemu. Pamiętam ,że podczas tego balu,studniówki nie mam pojęcia jak to nazwac,skosztowałam wina,które było gorzkie i niedobre i sen się ten również skończył. Śniło mi się również hm... ten sen pamiętam najgorzej,ponieważ był to pierwszy sen dzisiejszej nocy. Pamiętam tylko,że było dużo zwierząt, z 3 węże, jakieś robaki ,drzewa ,Ja ,z 4,5 osób i taki jakby nauczyciel ,który próbował przekazać nam,że nie ma się czego bać zwierząt. Węży bałam się najbardziej ,były ogromne i kazał nam je wziąć na rękę, były jakieś białe robaki no i w sumie szczegółów nie pamiętam... I to by było na tyle . Proszę o pomoc w interpretacji Tak Tak
Odpowiedz
#8

W dziale snu mamy również katalog symboli co one oznaczają...proszę przejrzyj i możne sama coś z danego snu zinterpretujesz...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości