Witam :)
#1

Jestem nowa nie tylko na tym forum, ale i w świecie Tarota, gdyż dopiero za kilka dni będę miała w dłoniach swoją wymarzoną pierwszą Talię. Zbierałam się do zakupu od kilku lat, jednak przez cały czas obawiałam się, że nie podołam temu wyzwaniu i nadal odrobinę mnie to przeraża, gdyż moim zdaniem jest to wielka odpowiedzialność. Mimo wszystko mam nadzieję, że uda mi się choć w małym stopniu opanować umiejętność wróżenia z kart Tarota, a na początek pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów Uśmiech
Magda, bardzo mi miło [Obrazek: usmiech.gif]
Odpowiedz
#2

Witaj cieplutko Uśmiech Oczko

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#3

Mój nick? Chwilę zajęło mi wymyślenie odpowiedniej nazwy, która jednocześnie byłaby i kobieca, i pasująca do Tarotowego świata. Wybrałam Różę Wiatrów, ponieważ sama róża jako kwiat nieodzownie kojarzy mi się z kobiecością, natomiast całość inaczej określić można jako Różę Kompasową, a przecież Tarot jest właśnie takim swoistym kompasem, który pomaga nam wybrać drogę, którą powinniśmy podążać Uśmiech
Co do mojego avatara... Pewnego dnia, będąc już chwilę na forum, doszłam do wniosku, iż najwyższa pora nadać swojemu kontu odrobinę "twarzy", więc po prostu wstukałam w Google "avatary 200x200" i ten jako pierwszy rzucił mi się w oczy. Jakoś tak od razu uznałam, że pasuje idealnie nie tylko do mojego nicku, ale również do mnie samej Uśmiech
Odpowiedz
#4

Witaj Madziu  Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości