Zegary z konkretnymi godzinami widziane w snach
#1

Witam! Czy ktoś na Forum miał sny, w których pojawiał się zegar z konkretną godziną? W jednym z ostatnich snów na zegarze znajdowała się godzina 11:11, w kolejnym zegar wskazywał 12:11, po czym godzina zmieniła się w 12:12. Nie wiem, co mogą oznaczać te liczby. Jedynie 11:11 jest mi znana jako bardzo spirytualistyczna, przy reszcie przychodzi mi do głowy podstawa numerologii. Dodam jeszcze, że w moich snach często pojawiają się liczy typu 14, 16. Mam nadzieję, że ktoś nasunie mi pomysł o tym, o co może chodzić mojej podświadomości. Myśli
Odpowiedz
#2

Często tak mam... ze widzę powtarzające się godziny, do znudzenia jest 21:21 o 11:11, 22:22, 9:9 czy 12:12 nie wspomnę  Rotfl
Odpowiedz
#3

Także widzę te liczby w życiu codziennym, nie tylko na zegarach, ale przypadkiem dookoła siebie najczęściej 11, 22, 44 i 55, czasami budzę się o konkretnych godzinach takich jak 11:11, albo 3:33. To są wiadomości z drugiej strony, radziłabym zwrócić uwagę na myśli w danej chwili, gdy pojawia się jakaś charakterystyczna godzina. Intenso, a czy zdarza Ci się widywać te liczby w snach?
Odpowiedz
#4

VoiceofMadness...
http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=...na+zegarze

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#5

kiedyś to często śniła mi sie  godzina 22:22 a teraz jak sie zdarzy to zegar, lub liczby to sa niewyraźne.
Odpowiedz
#6

Jednorożcu, dziękuję za link Kwiatek Zamierzam wgłębić się w lekturę książki Doreen Virtue. Mam takie wrażenie, że liczby podane w snach mogą mieć wydźwięk w przyszłości, może to jakieś daty. W każdym razie jeśli coś przełoży się na rzeczywistość, to dam znać. A tak przy okazji polecam odwiedzić wątek Psychic Subreddit na  stronie reddit.com; jest tam wiele osób podobnych do nas, którzy także widzą powtarzające się liczby.  Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości