dziwny sen...
#1

Śniło mi się  coś dziwnego... Ze byłem u siebie w domu , była u mnie w odwiedzinach siostrzenica i mówi zobacz tu w pokoju biega  male dziecko, ja patrzę na nia i mowie gdzie ? a ona: no duch dziecka biega nie widzisz ?  a ja ze nie i wychodzę do drugiego pokoju... i znowu słyszę ze to dziecko duch pobiegło za mną i siostrzenica mówi zebym je złapał... a ja sie pytam jak ? a ona ze powie  gdzie jest... Usiadłem sie na fotelu przy biurku i czuje ze coś wchodzi mnie na kolana z pod biurka a nie widzę tego, łapie to coś  bo czuje to rękami a to mnie gryzie  i widzę ślad na nadgarstku  a siostrzenica mówi ze uciekł  mi ten chłopiec...  przed dom, znowu go łapie nie widząc i  trzymam za ramiona, czuje jak się szarpie... wtedy  jak zacząłem mocniej trzymać odpadła jemu głowa powiedziała siostrzenica... zanim to sie jednak stało dziecko duch  powiedział jej ze kiedyś w tym miejscu miało odciętą głowę nożem...  i wtedy  puściłem tego ducha, poczułem jak się zwalił na ziemie Myśli
Odpowiedz
#2

Twoją duszę coś gryzie, niepokoi, To sen typowo lękowy. Próbujesz tzrymać się jakoś ale niepokój duszy pozostaje. Potrzebujesz stabilnośći spokoju, miłości do siebie,akceptacji.
Odpowiedz
#3

ciężko będzie o te ostatnie  Smutny
Odpowiedz
#4

Warto sie starać. To Twoje życie.
Odpowiedz
#5

Duch we śnie jest symbolem niedokończonych spraw z przeszłosci. To też sprawy które zostały :zepchnięte pod dywan: a które gdzieś tam cały czas w nas są, utajone ,ale nie zapomniane do końca.To być może Cię dręczy, niepokoi,wywołuje lęk.
Odpowiedz
#6

Parę dni temu śniło mi sie znowu  cos dziwnego. Byłem n pustkowiu , na jakiejś polnej drodze  a za mną podążał  jakis facet wyglądem nawiązywał do maga, pustelnika ?! kogoś ze średniowiecza  Myśli i odprawiał jakies zaklecia, rytuały na moja osobe... zatrzymałem sie i chciałem wracać bo sie przestraszyłem, a on do mnie ze ta droga co idę juz nie wrócę bo zmieniła bieg ?!  i muszę sie wybrać inna i wskazała na... miedze wśród zielonych pól zbożowych... Potem poszedłem z nim przez te pola, dotarłem do domu  Myśli
Odpowiedz
#7

Sen pokazał Ci ukierunkowanie , zmianę życia, która nigdy nie będzie już taka jak dawniej. Ukazał Ci się Twój przewodnik duchowy, który Cię chroni wspiera i popycha do rozwoju. Jesteś na tym forum ,interesujesz się duchowością. To w znacznym stopniu zmieni Twój światopogląd i przyczyni się do wyborów innych niż w  przeszłości.
Odpowiedz
#8

No własnie... cos tam tam było  mówione przez niego zebym mnie los dobrze prowadził w pracy i relacjach międzyludzki i zebym  omijał  problemy  Myśli dziwny sen to był naprawdę, jak namaszczenie  Rotfl
Odpowiedz
#9

Jeżeli jesteś na rozdrożu ..stoisz przed wyborem lub nie wiesz jak rozwiązać problemy ..zatrzymaj sie przemyśl jeszcze raz swoje życie i dokonaj wyboru.Być może droga którą teraz kroczysz nie jest właściwa.
Odpowiedz
#10

oby sie wszystko dobrze ułożyło  Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości