Warsztat 182 - Zaginiony przedmiot
#1

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie na moim warsztacie Uśmiech 

Warsztat będzie dotyczył przedmiotu, który zgubiłam w przeciągu tego miesiąca. Jest to rzecz, którą noszę blisko siebie. Ma dwa elementy. Wychodząc do pracy- rozłączyłam jeden z nich i włożyłam oba do kieszeni,  w pośpiechu. W pracy zaginiony element jeszcze miałam. Będąc już w domu i chcąc wyciągnąć przedmiot z kieszeni - nie było jednego elementu...

A więc:

- Co to może być za przedmiot ? Do czego służy ? Jakie ma cechy charakterystyczne ?

Zapraszam do ćwiczeń Uśmiech

Wyniki za tydzień w piątek - 30.03.18

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów"A.Einstein
Odpowiedz
#2

Co to za przedmiot - Słońce p.o
Do czego służy - rycerz monet p.o
Cecha charakterystyczna - As pucharow

Obstawiam całkiem spory, jasnego koloru powerbank Język coś co służy do komunikacji i wykorzystujesz ro w pracy, ale z drugiej strony do pracy byś wzięła po prostu ładowarkę. Więc w sumie nie wiem Rotfl może zgubiłas ładowarkę.

Patrząc na karty mógłby to być też jakiś kubek termiczny, ale raczej nie włożyłabys go do kieszeni Język
Odpowiedz
#3

Dziękuję tarot55557 za udział Uśmiech

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów"A.Einstein
Odpowiedz
#4

1. Co to za przedmiot?
8 mieczy

2. Do czego służy?
XXI Świat

3. Cecha charakterystyczna?
8 denarów


Ogólnie ósemki i świat mówi o komunikowaniu się. 
Tym przedmiotem ciągle coś powtarzasz czyli: klucze, zamek, breloczek, pilot, pen-drive, karta pamięci, czytnik, karta bankomatowa, przepustka. Gdzieś to wkładasz i wykładasz, otwiera Ci drzwi do jakiegoś miejsca, na świat (do samochodu, pokoju, budynku, bramy). Wykonujesz to schematycznie, na pamięć, monotonnie.
Odpowiedz
#5

Dziękuję MAG za udział Uśmiech

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów"A.Einstein
Odpowiedz
#6

Do czego służy ten przedmiot - XIX Słońce
Cechą charakterystyczną - 3 Miecze
Co to za przedmiot - III Cesarzowa

Jest to urządzenie które ma związek z internetem, potrafi doprowadzić do łez, wzrusza, ma związek ze wszystkim pięknymi rzeczami tego świata Uśmiech w Cesarzowej to aż widzę wszystkie style muzyczne

Ja tu widzę mp3 Uśmiech i wydaje mi się że zgubiłaś słuchawki Uśmiech albo jakąś jej cześć, słuchasz muzyki przez to coś

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#7

Odpowiedzi na pytania:
Ad.1 . Co to jest za przedmiot:
VII Rydwan
Karta Rydwan wskazuje na mężczyznę, który pędzi na koniu w rydwanie. Karta ta wskazuje na szybkość, pęd, co przywodzi mi na myśl klucz od pojazdu, auta, ewentualnie coś innego co ma związek z szybkością. Zabierasz to i nie myślisz o tym, wybiegasz z domu, zawsze masz to pod ręką. Może pendrive.

Ad. 2. Do czego służy:
IX Pustelnik

Karta Tarota przedstawia starszego mężczyznę, który lampą oświetla sobie drogę. Rzecz ta służy do dojazdów do pracy, w samotności lub jest tylko Twoją własnością, masz tam zawarte swoje dane, związane ze swoją wiedzą, zawodem - tu znów pendrive lub klucze.

Ad. 3. Jak wygląda ten przedmiot:
XXI Świat
Zaginiony przedmiot może mieć kolor zielony, niebieski, beżowy cielisty, ewentualnie zawiera kolory ziemiste - kolor metalowy, srebrny, szary.
Odpowiedz
#8

Annemef czekamy na wyniki  Hura

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#9

(23-03-2018, 19:57)tarot55557 napisał(a):  Co to za przedmiot - Słońce p.o
Do czego służy - rycerz monet p.o
Cecha charakterystyczna - As pucharow

Obstawiam całkiem spory, jasnego koloru powerbank Język coś co służy do komunikacji i wykorzystujesz ro w pracy, ale z drugiej strony do pracy byś wzięła po prostu ładowarkę. Więc w sumie nie wiem Rotfl może zgubiłas ładowarkę.

Patrząc na karty mógłby to być też jakiś kubek termiczny, ale raczej nie włożyłabys go do kieszeni Język

Tak, przedmiot służy do komunikacji i wykorzystuję go też w pracy.
Aczkolwiek- fajnie Ci się pokazała ładowarka. W sumie to przez ładowanie wyszła cała sprawa ze zgubą Szok

Mag napisał(a):1. Co to za przedmiot?
8 mieczy

2. Do czego służy?
XXI Świat

3. Cecha charakterystyczna?
8 denarów


Ogólnie ósemki i świat mówi o komunikowaniu się. 
Tym przedmiotem ciągle coś powtarzasz czyli: klucze, zamek, breloczek, pilot, pen-drive, karta pamięci, czytnik, karta bankomatowa, przepustka. Gdzieś to wkładasz i wykładasz, otwiera Ci drzwi do jakiegoś miejsca, na świat (do samochodu, pokoju, budynku, bramy). Wykonujesz to schematycznie, na pamięć, monotonnie.


Tak, zgadza się. To małe okienko na świat. I mając go ze sobą faktycznie wykonuje monotonne ruchy, schematyczne. Patrząc na niego i włączając przycisk . Fajnie Cię karty naprowadziły.

Hazar napisał(a):Do czego służy ten przedmiot - XIX Słońce
Cechą charakterystyczną - 3 Miecze
Co to za przedmiot - III Cesarzowa

Jest to urządzenie które ma związek z internetem, potrafi doprowadzić do łez, wzrusza, ma związek ze wszystkim pięknymi rzeczami tego świata [Obrazek: usmiech.gif] w Cesarzowej to aż widzę wszystkie style muzyczne

Ja tu widzę mp3 [Obrazek: usmiech.gif] i wydaje mi się że zgubiłaś słuchawki [Obrazek: usmiech.gif] albo jakąś jej cześć, słuchasz muzyki przez to coś

Tak, urządzenie ma związek z internetem. Natomiast kompletnie nic wspólnego z muzyką. Kwiatek

pauluniaa1 napisał(a):Ad.1 . Co to jest za przedmiot:
VII Rydwan


Karta Rydwan wskazuje na mężczyznę, który pędzi na koniu w rydwanie. Karta ta wskazuje na szybkość, pęd, co przywodzi mi na myśl klucz od pojazdu, auta, ewentualnie coś innego co ma związek z szybkością. Zabierasz to i nie myślisz o tym, wybiegasz z domu, zawsze masz to pod ręką. Może pendrive.


Ad. 2. Do czego służy:
IX Pustelnik


Karta Tarota przedstawia starszego mężczyznę, który lampą oświetla sobie drogę. Rzecz ta służy do dojazdów do pracy, w samotności lub jest tylko Twoją własnością, masz tam zawarte swoje dane, związane ze swoją wiedzą, zawodem - tu znów pendrive lub klucze.


Ad. 3. Jak wygląda ten przedmiot:
XXI Świat


Zaginiony przedmiot może mieć kolor zielony, niebieski, beżowy cielisty, ewentualnie zawiera kolory ziemiste - kolor metalowy, srebrny, szary.
Tak. Ma związek z szybkościa.. hm, przesyłu danych. Faktycznie zabieram ze sobą i nie myślę o tym, bo jest na ręku..i faktycznie-jest pod ręką UśmiechMam zawarte tam swoje dane- to prawda. Wiadomosci, moje alarmy itd. Więc się zgadza. Kolor ma ziemisty, fakt- po prostu czarny Kwiatek Pięknie Ci się pokazało w kartach Uśmiech 


Otóż rozwiązaniem jest zagubiona czarna, gumowa bransoletka, w którą wkładam mały elektryczny zegarek  Uśmiech  Zegarek faktycznie ma moje dane, ''okienkiem na świat'' tez można go nazwać, gdyż pokazuje wiadmości- SMS, bądz internetowe także, jak się niektórym pokazało Uśmiech tak, wykorzystuję pośrednio to w pracy. Telefon zostawiam w torebce, bo na zegarku dostaje powiadomienie o połączeniach, także telefonu nie musze nosić ze sobą cały czas, a jak ktos dzowni to widzę...Bransoletkę gdzieś wcięło, bo wychodząc do pracy miałam rozładowany zegarek, a że nie miałam czasu na ładowanie to wzięłam ladowarkę z zegarkiem a bransoletkę wsadziłam do kieszeni kurtki Zawstydzony  I do dziś nie wiem co się z nią stało... Smutny 
Wasze odpowiedzi mnie zaskoczyły, swoją trafnością. Jesteście świetni i mam problem, żeby wyznaczyć zwyciezcę ...Uśmiech

Zwyciężczynią ogłaszam Mag. Najdokładniej opisała przedmiot Kwiatek  Natomiast chciałam wyróżnić paulunię1- również świetne miałaś karty. Buźki  

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału, warsztaty to świetny sposób na naukę i ćwiczenia Oczko

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów"A.Einstein
Odpowiedz
#10

Gratuluję dziewczyny Uśmiech Uśmiech Annemef fajny warsztat?
Odpowiedz
#11

Świetny, mnie 3 Miecze wprost naprowadzaly na zegarek...  to wskazówki (godz, min i sekundy  Uśmiech ale poszłam w muzykę 
Dziękujemy  Kwiatek

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#12

Gratulacje dla wszystkich,
byliśmy bardzo blisko.
Dziękuję za warsztat i zapraszam na kolejny :--)
Odpowiedz
#13

Gratulacje! Uśmiech
Odpowiedz
#14

Świetnie! Bardzo cieszę się z wyróżnienia i dziękuję za zabawę! Uśmiech
Gratuluję Mag za trafne wywróżenie Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości