Choroba
#1

Miałam męczący i nieprzyjemny sen. Śniło mi się że jestem chora, mam gorączkę, dreszcze. Oglądałam się w lustrze, szkliste i przekrwione oczy. Objawy były podobne do grypy. Chorował mąż i dziecko. We śnie byłam przekonana, że on nas zaraził. Sen był zadziwiający, bo wydawało mi się, że dolegliwości odczuwam naprawdę.
Ten sen ma pewne rzeczywiste odbicie w moim życiu. Wiele lat temu temu chorowaliśmy na grypę bardzo ciężko, wszyscy troje. Mąż przyniósł wirusa. Od tego czasu regularnie się szczepimy i na szczęście nie łapiemy grypy.

Według mojego sennika ( Lucille Tanguay- Wielki sennik uniwersalny) choroba oznacza niedociągnięcie, słabość, niedobór. Odnosi się do niedostatków w funkcjonowaniu. Wskazuje że występują niedociągnięcia dotyczące niezaspokojonej potrzeby, jakaś słabość utrudniająca osiągnięcie celu.

Będę wdzięczna za Wasze interpretacje, uwagi Buźki
Odpowiedz
#2

Choroba fizyczna we śnie często pokazuje raczej na nasze wewnętrzne kłopoty, problemy, troski, coś co nas dręczy, przygniata, rzutuje na to że nie możemy do końca normalnie funkcjonować... brakuje nam sił, nic nie smakuje tak jak powinno, nie mamy ochoty na to co nas dotąd cieszyło... 
Za źródło - początek - złego samopoczucia całej rodziny obwiniasz (możliwe że nieświadomie) swojego męża... to on przywlókł do Waszej rodziny te problemy, "zaraził" Was nimi... przez niego wszyscy czujecie się źle, cierpicie. Przeglądanie się w lustrze wskazuje na to, że szukasz przyczyn tej "choroby", widzisz że coś jest nie tak, analizujesz, doszukujesz się gdzie leży przyczyna, kto zawinił... chcesz uchwycić problem, nazwać go i rozwiązać.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

Sen o chorobie może wskazywać na nasze problemy natury emocjonalnej.Chorujemy we snie - cierpi nasza dusza. Jeżeli snimy że coś nam dolega bardzo możliwe że przezywamy jakies problemy, które powoduja w nas cierpienia emocjonalne.Ponieważ we snie wiesz że powodem choroby był mąż, więc może na jawie on jest powodem niekomfortowej sytuacji ewentualnych nieporozumien które zaistniały między wami.To jest powodem Twojego wewnetrznego niepokoju.
Odpowiedz
#4

LeCaro bardzo Ci dziękuję za dokładną interpretację snu Buziak Jest dużo prawdy w tym opisie i rzeczywiście podobna sytuacja może mieć miejsce.
Widocznie podświadomość daje mi znaki w kierunku zdiagnozowania problemu i rozwiązania go.
Czarnula44 dziękuję za Twoje uwagi Buziak To trafny opis, i wiele się zgadza.

Sen oprócz przekazu od mojej podświadomości, zwiastował jak się wkrótce okazało rzeczywistą chorobę. Następnego dnia pochorowałam się, co prawda nie na grypę. Cierpiałam podobnie jak we śnie, podobne objawy- gorączka, dreszcze, przeszklone oczy. Na szczęście reszta rodziny jest zdrowa. Konieczna była wizyta u lekarza. Diagnoza- infekcja wirusowa. Dostałam leki i zalecenie by położyć się do łóżka, powoli dobrzeję. Nie za często zdarzają mi się sny sprawdzające się tak szybko i zwiastujące coś dosłownie. Ten taki był.
Odpowiedz
#5

Dużo zdrówka Joanno Buźki Pociesza
Odpowiedz
#6

O biednaś Ty  Buziak ...no to faktycznie miałaś szybką weryfikację snu  Rotfl Ja też miałam coś podobnego wirusowego w zeszłym tygodniu, cała rodzina chorowała, a teraz przeleciało do Ciebie  Pociesza "leczyłam się" domowej roboty sokiem malinowym od Cioci - pychotka.  Oczko Szybkiego wyzdrowienia, Joano. Buźki

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#7

Lady of Dreams dziękuję za pamięć Buziak

LeCaro dziękuję  Buziak już powoli czuję się lepiej. Dobrze że przypomniałaś mi o malinach, mam w piwnicy kompocik Mniam
Smaczny a w dodatku pomocny na takie dolegliwości.
Odpowiedz
#8

ŻYCZĘ ZDRÓWKA Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości