Warsztat 183 - Rodzinnie
#1

Witajcie w kolejnym warsztacie :--)

Pierwszy dzień świąt wielkanocnych poświęciliśmy na pewną czynność, dotyczyła ona przedmiotu.
1. Proszę opiszcie ten przedmiot. Jak wygląda? Do czego służy? A może karty naprowadzą Was co to za przedmiot.
2. Nasze czynności zakończyły się sukcesem czy fiaskiem?

Do dzieła wróżki i wróżbici
Rozwiązanie w sobotę
Odpowiedz
#2

Co to był za przedmiot 

As Mieczy  król Kielichów 
Jest to rzecz która należy do Twojego ojca  bądź bardzo emocjonalnie do niej podchodzicie  jakiś składnik majątku rodzinnego, przewaga stali  jakieś śrubki,  łańcuchy , grawery  surowy image

Co probowaliscie z nim robić? 
VII Rydwan, 0 Głupiec 
Próbowaliscie na tym jeździć , uruchomić, rozpocząć proces,  wprawić w ruch

Jak zakończyły się wasze czynności?
3 Miecze  4 monety
Ja to widzę tak trochę śmiesznie Uśmiech
Tata kazał wam to zostawić w spokoju (bo to jego i nie chce się dzielić)   a wam było przykro.. Czyli ogólnie zakończyły się fiaskiem 

Czy to motor   samochód  rower? Stary wózek

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Dziękuję za udział Hazar  Kwiatek
Odpowiedz
#4

1. Proszę opiszcie ten przedmiot. Jak wygląda? - 7 Buław

Jest to coś co ma swoją wartośc, co jest stare, ząb czasu ugryzł ten przedmiot. To coś co trzeba było oodrestauriwać, odnowić, naprawić. Przedmiot ten może wisieć a może przynieśliście go z szafki z górnej półki, lub ze strychu. To może być stary zegar, obraz, lampa, biżuteria- łańcuszek jak również jakiś mebel- fotel, krzesło

Do czego służy?- Gwiazda

Upiększa wnętrze, błyszczy,  zwraca na siebie uwagę swoim wyglądem,

2. Nasze czynności zakończyły się sukcesem czy fiaskiem?- Próbowaliście go przywrócić do życia ale z marnym skutkiem.
Odpowiedz
#5

Dziękuję za udział Lady [Obrazek: kwiatek.gif]
Odpowiedz
#6

Witaj,


1. Proszę opiszcie ten przedmiot. Jak wygląda? Do czego służy? A może karty naprowadzą Was co to za przedmiot.
As mieczy, Sprawiedliwość
Przedmiot długi, z ostrymi elementami, może zakończenie tego przedmiotu było ostre lub w środku były ostre elementy lub długie może niezbyt grube. Kojarzy mi się ten przedmiot z anteną. :Uśmiechewentualnie stołem czy krzesłami

2. Nasze czynności zakończyły się sukcesem czy fiaskiem?
10 mieczy, paź kielichów
Myślę, że po wcześniejszych problemach jednak czynności skończyły się sukcesem. Kwiatek
Odpowiedz
#7

Rozwiązanie:
w pierwszy dzień świąt stroiliśmy pianino, była to praca mozolna i nie dokończyliśmy jej, bo nie mieliśmy odpowiedniego klucza.

Hazar, pianino śrubek ma dużo, byłam zachwycona jego surowym wnętrzem, zrobiłam zdjęcia, ale wyszły rozmazane
Lady, gdy pianino nieużywane to może być meblem, posiada lakierkę i nadje domowi duszę, nawet gdy milczy
Aggata, długie elementy to struny, dobrze to zobaczyłaś w kartach

Bardzo trudny werdykt, trafne odpowiedzi
przyznaje ex aequo dla Hazar i Lady
wyróżnienie dla Aggaty :--)
Dziękuję Wam bardzo za zabawę
Odpowiedz
#8

Dziękuję za ciekawy warsztat i gratuluję zwyciężczyniom Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#9

No tak  Rotfl Rotfl ja myślałam że widzę sprychy  a to były struny  Wyśmiewacz   również gratuluję wszystkim uczestnikom, Mag piękne to pianino  i rzeczywiście taki typowy składnik "spadku"

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#10

To pianino jest piękne jak moja Gwiazda. Dziękuję za fajny warsztat. Hazar, piękne Twoje karty wyszły. Jeśli masz temat zadaj proszę kolejny warsztat
Odpowiedz
#11

Lady, pozwolę sobie napisać dwa słowa, bo urzekła mnie karta jaka Ci się pokazała na pytanie do czego służy ten przedmiot... XVII Gwiazda...  Muza wszak to karta wewnętrznej harmonii, komfortu, poczucia tego że wszystko co nas otacza jest piękne... co za tym idzie jest to też karta sztuki... więc pięknie Ci pokazała charakter przedmiotu - gratuluję. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#12

Dokładnie tak LeCaro. Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości