Warsztat 184 - Czynność
#1

Witam  Oczko

Od wczoraj wykonuje czynność którą można podzielić na dwa etapy.   Wczoraj był etap pierwszy a dzisiaj drugi  Oczko

Co to może być za czynność i z czym jest  związana? 





Rozwiązanie w sobotę, zapraszam  Rotfl

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#2

4 monety + 9 monet - praca w domu, upiekszanie domu, może jakieś prace w ogródku, ogarnianie bliskiego otoczenia aby było pięknie. Uśmiech może jakieś kwiatki sadzisz.
Odpowiedz
#3

Co to za czynność?
XII Wisielec/ 9 mieczy/ X Koło
Sadzenie, sianie, kopanie, prace sezonowe, coś co się powtarza co jakiś czas.

Z czym jest związana? 
V Papież/ król pałek/ XVII Gwiazda
z upiększaniem, ze sztuką, pielęgnacją, przyrodą

Jeśli nie chodzi o prace wiosenne, ogrodnicze, to myślę, że możesz inwestować w siebie, swój wygląd, bądź odnowę duchową.
To mogą być medytacje, joga. Możesz się uczyć (kurs) lub kogoś instruować. Lub może dot. urody: maseczki itp
Odpowiedz
#4

Tarot55557, MAG dziękuje za udział Rotfl Rotfl Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#5

Nie będę cytować dziewczyny bo było was tylko dwie  Pociesza

Czynność którą wykonywałam to zbieranie i suszenie ziół, teraz jest okres na czosnek niedźwiedzi więc chciałam go sobie troszkę zasuszyć. 
Obie ładnie zobaczyłyście roślinki w kartach i prace przy nich Uśmiech także przyznaje sprawiedliwie 2 pierwsze miejsca Uśmiech dziękuję świetnym tarocistkom za udział  Kwiatek Kwiatek Kwiatek Buźki

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#6

O dziekuje ??Mag gratulacje również ??
Odpowiedz
#7

Dziękuję za warsztat Hazar.
Tarot55557, możesz  poprowadzić następny.
Odpowiedz
#8

http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=1365
tutaj mozesz nam napisać o czosnku niedźwiedzim...
Jeśli interesujesz się ziołami, zbierasz je, wykorzystujesz, zachęcam do pisania, dzielenia się z nami informacjami, zdjęciami w całym Dziale Zioła, kwiaty i inne rośliny
http://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=64

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości