Podkarpacka wiosna
#1

                   

Wiosna na Podkarpaciu ma swój urok.
Na zdjęciach jest fiołek, zawilec gajowy biały i niebieski a także czosnek niedźwiedzi.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#2

Wspaniałe zdjęcia Oklaski Widać że w lesie już jest wiosna, kwiaty wyglądają przepięknie Uśmiech
Odpowiedz
#3

Pięknie, chciałoby się tam być!  Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#4

Dziękuję bardzo ?  zaraz idę sądzić sasanki i prymulki bo dzisiaj kupiłam  Kwiatek niech rosną ślicznoty Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#5

Wiosennie się zrobiło i tak jakos oddychac lżejOczko
Odpowiedz
#6

Dziewczyny pieknie pokazują wiosnę na Podkarpaciu Uśmiech Wiem jechałam dzisiaj przez Podkarpackie lasy jest pieknie, zawilce , kaczeńce. Tez jestem z Podkarpacia Uśmiech Piękne tereny Kolbuszowskie Uśmiech
Odpowiedz
#7

   

Kwiatek

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#8

Hazar - Iwono, to Ty mieszkasz na podkarpaciu ... ?
Ja kiedyś dawno ... dawno ... temu mieszkałem trochę w Gorlicach (  lata  - 70 te ... ) i to były cudowne chwile  mojego  dzieciństwa  ...  - Tak + Myśli

Mikesz
Odpowiedz
#9

Tak tak Oczko reprezentuje podkarpackie Oczko
pamiętam mówiłeś mi już to kiedyś Oczko, mam nawet znajomego w tamtym regionie, mieszka gdzieś w okolicach Gorlic Oczko
Podkarpacie to perełka pod względem właśnie walorów przyrodniczych, np: Bieszczady, chętnie odwiedzane ostatnio przez Niemców.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#10

Ach Bieszczady...ja również zapraszam Uśmiech Jestem tam kilka razy w roku jak na Rzeszowiankę przystało Oczko Hazar piękne zdjęcia, ja również kocham nasze tereny Uśmiech
Odpowiedz
#11

O proszę  Uśmiech Rzeszów niedaleko mnie Uśmiech
Odpowiedz
#12

Kilka zdjęć z mojego ogrodu Oczko


Załączone pliki Obrazki
           

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#13

Ale tam jest pięknie....
Odpowiedz
#14

Hazar, przepięknie!!!  Surprised Wrzucaj jeszcze jakieś zdjęcia z ogrodu, koniecznie.  Kwiatek

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#15

Prosto ze stolicy Podkarpacia...mój zaczarowany ogród, jeszcze bez róż Oczko ale już wkrótce... sama nie mogę się doczekać Myśli
       
       
Odpowiedz
#16

Perełko to zrobimy sobie pojedynek na róże Rotfl Rotfl u mnie za parę dni wystartują  będzie jak w bajce Uśmiech zrobię piękne zdjęcia Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#17

Przystępuję do pojedynku na róże ;--)
moje zakwitną w połowie czerwca lub pod koniec 
u mnie zawsze wszystko wolniej niż na południu 

Bardzo miło podziwiać Wasze zagony ;--)
Odpowiedz
#18

Jaśminy kwitną w pełni Oczko


Załączone pliki Obrazki
   

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#19

Ach!  Heartsthree

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#20

Pierwsze wiosenne róże w moim ogródku Uśmiech

       
       
Odpowiedz
#21

pierwsza tura Kwiatek Kwiatek Kwiatek


Załączone pliki Obrazki
                       

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#22

Hazar, cudowne zdjęcia Oklaski Domyślam się, że wspaniale pachną. Ja suszę płatki róż i mam bazę do potpourri.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości