Witam
#1

Hej,

zwabiło mnie to forum, bo można tu poprosić o darmową wróżbę, ale chociaż tarotem nie zajmuje się, uważam za możliwe, że coś mnie tu zatrzyma. Myślę już od jakiegoś czasu o znalezieniu takiego miejsca w sieci, gdzie miałbym okazję uzewnętrznić nagromadzone dotąd przemyślenia oparte na życiu i książkach, aczkolwiek słyszałem i moim doświadczeniem mogę o tym zaświadczyć, że jako numerologiczna dwójka mogę mieć czasem kłopot z przekazaniem swej wiedzy.
Odpowiedz
#2

Witaj Uśmiech
Odpowiedz
#3

Witaj Latarnik   Kwiatek
fajnie że dołączyłeś do naszego grona. Znajdziesz tu wiele pomocnych duszyczek i ogrom pozytywnej.

To że jesteś numerologiczną 2-ką o niczym nie przesądza. Ważne jest jakie to inne jeszcze liczby posiadasz w swoim Pentagramie Urodzeniowym ,
które to w dogodnym dla nich czasie numerologiczno- przestrzennym tworzą kody wpływające w danej chwili na Twoje życie .
Odpowiedz
#4

Evo, a Ty wykonujesz kompletne portrety na zamówienie, oczywiście za opłatą? Na razie tylko tak chciałbym zapytać. Uśmiech
Odpowiedz
#5

tak Latarniku  , wykonuje takie Portrety Numerologiczne odpłatnie ( szczegóły na mojej stronie internetowej
www.evahl.pl
mam nadzieję że nie łamię regulaminu forum umieszczając tu link ) , dla osób z tego forum darmowo udzielam jedynie 5 Zabiegów Reiki.
Odpowiedz
#6

Cześć Uśmiech
Ja też jestem numerologiczną 2 i powiem Ci z doświadczenia, że wszystko można wypracować.
Numerologia mówi o naszych predyspozycjach - nie jest to bezomylna wyrocznia, bo nie bierze pod uwage środowiska.
Odpowiedz
#7

Witaj Latarniku Uśmiech
Ciekawe czy jesteś bardziej latarnikiem z noweli z Sienkiewicza, czy latarnikiem z Małego księcia. Oczko
Odpowiedz
#8

Niestety, nie czytałem. Latarnia pewna kiedyś mi wyjawiła pewne bardzo ciężkie (dużo ważące) informacje. Ale to było w odmiennym, narkotykowym stanie świadomości.

Eh, tacy ludzie jak ja są bez serca. Nie przeczytać Małego Księcia i narkotyki - to świadczy, że jestem złym człowiekiem. Nie naśmiewam się, po prostu moje serce z trudem wystrzela przez piętra blokad aż tu.
Odpowiedz
#9

Nie ma złych ludzi, są tylko pogubieni. Uśmiech
Odpowiedz
#10

Witaj! Oczko

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#11

Witaj w naszym gronie Uśmiech
Odpowiedz
#12

Witaj na Forum Uśmiech
Odpowiedz
#13

Hej. Mam taki problem, że miałem już tutaj konto, ale zapodziałem e-mail, na którym było ono rejestrowane. Hasło również przepadło, w efekcie czego musiałem założyć nowe konto w celu skontaktowania się z administratorem. Okazuje się jednak, że także wiadomości nie mogę wysyłać. Nie wiedząc co zrobić, pomyślałem o założeniu wątku powitalnego.
Odpowiedz
#14

Jeśli pamietasz swój nick...podaj sprawdzę co z pprzednim kontem...
Aby kontaktować sie na pw...musisz miec co najmniej 3 posty...czytaj Regulmin Forum...zawsze tak było i jest...
Jak najbardziej w tym watku powitalnym mozesz pisać i pytać.....

Znalazłam Twoje konto...Latarnik
zakładałeś to konto faktycznie z inego e-maila niż dzisiejsze...ale jeśli masz jeszcze poprzedni e-mail mozesz odzyskać haslo, jest taka opcja przy logowaniu na poprzednie konto
ewentualnie mogę podać Ci twój poprzedni e-mail na pw...
lub mogę połączyć konta, abyś nie stracił poprzednich postów...
Daj znać o swojej decyzji...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#15

Hej, poproszę o połączenie kont. Tamtego e-maila usunąłem. Dziękuję. Uśmiech
Odpowiedz
#16

Witamy ponownie, rozgość się. [Obrazek: hejka.gif]
Odpowiedz
#17

Hej. Uśmiech
Odpowiedz
#18

Witaj ponownie na naszym forum, Latarniku. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości