Mój sen...
#1

Byłem przed jakimś marketem, postanowiłem tam wejść ale nie głównym wejściem tylko  po przez inne drzwi... doszedłem tam i jakas kobieta mi je otwiera, wchodzę do mniejszego pomieszczenia w którym znajduje sie sklep wielobranżowy, wspomniana kobieta pyta   w czym pomoc, a ja ze chce sprawdzić los, a ona woła inna kobiete która wychodziła jak mnie zobaczyła,  tamta wróciła się i sprawdziła, mówiąc ze jest pusty, oddając mi go do ręki. Potem pospiesznie wyszła na market, i ja z powrotem na parking...  Szliśmy w tym samym kierunku wzdłuż przeszklonej sciany, z tym że ja na zewnątrz   a ona w środku , wpadliśmy na siebie przy wejściu głównym gdy ona wychodziła  na parking, potem wsiadła na czerwony motor i odjechała  Myśli
Odpowiedz
#2

Może poznasz jakąś kobitke Uśmiech czerwony kolor w snach to kolor miłosci erotyzmu.
Odpowiedz
#3

Moim zdaniem jest to sen o nieodwzajemnionych uczuciach...
Sklep mówi o wyborze, o gotowości wybrania tej a nie innej opcji... wchodzisz w tę opcję, angażujesz się, choć starasz się być ostrożny (wejście przez boczne drzwi)... jednak pomiędzy Tobą a kobietą jest szkło które Was dzieli - szkło mówi o pewnej barierze... kobieta jest niedaleko, widzisz ją, a jednak jest dla Ciebie nieosiągalna... oddaje Ci pusty los (nieodwzajemnione uczucia), potem wsiada na czerwony motor i odjeżdża - idzie za swoimi uczuciami, pożądaniem (kolor czerwony), które kierują ją w inną stronę.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#4

owszem może i tak być  Uśmiech np: pozna kobietę ale coś nie wypali i ona odjedzie w siną dal
Odpowiedz
#5

Jednak w śnie kobieta nawiązuje kontakt pierwsza..a potem idą razem wzdłóż tej oszklonej sciany..jest miedzy nimi bariera którą może trzeba jakoś przełamać..niewiem może sa jakieś ograniczenia ..jeśli nie przełamią tej bariery ona odejdzie ..są różne sytuacje trzeba sie im przyjrzeć..tak to widze..miłóść to skomplikowane jednak uczucie Uśmiech
Odpowiedz
#6

To prawda.  Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#7

(13-04-2018, 16:48)czarnula44 napisał(a):  Jednak w śnie kobieta nawiązuje kontakt pierwsza..a potem idą razem wzdłóż tej oszklonej sciany..jest miedzy nimi bariera którą może trzeba jakoś przełamać..niewiem może sa jakieś ograniczenia ..jeśli nie przełamią tej bariery ona odejdzie ..są różne sytuacje trzeba sie im przyjrzeć..tak to widze..miłóść to skomplikowane jednak uczucie Uśmiech

ta pierwsza która sie odezwała to wyglądała na jej szefowa była uśmiechnięta i miała płomienne niebieskie oczy..... i wydała jej polecenie a  tamta ze spuszczonym wzrokiem szybko wykonała polecenie i prysła  Myśli
Odpowiedz
#8

Poznasz kobiete ktora nieodzwzajemni Twoich uczuć ( pusty los w śnie) być może pojawi się druga ktorej nie będziesz dostrzegał (ściana miedzy wami )ale może bedzie warto ja zatrzymac zeby nie odjechala jak na tym motorze..czerwony kolor to kolor uczuć ognia..kombinuje jak mogę ☺
Odpowiedz
#9

spoko, doceniam to  Kwiatek  był jeszcze motyw mijania sie w głównych drzwiach, ja jednak z nowu do środka ona na zewnątrz  Rotfl
Odpowiedz
#10

Dzisiaj miałem sen o polewaniu sie wodą  Myśli Ogolnie w koło było wiosennie i przyjemnie , i  znienacka dostałem  woda z wiadra, az sie roześmiałem jak dziecko, taka radość  Rotfl  potem sam wziąłem wiadro  i oblałem niewiastę która mnie pierwsza oblała  Rotfl
Odpowiedz
#11

w sensie ogólnym symbol oblewania sie woda we snie jest symbolem dobrych emocji .Zapowiada dobry okres w życiu sniącego ,satysfakcje emocjonalna, rozwiązanie sie problemów. Być może zapowiada przyszły przypływ uczuc ( we snie kobieta pierwsza oblewa )
Odpowiedz
#12

po dzisiejszym dniu to ja dziekuje za taka polewajke emocjonalna...  Rotfl
Odpowiedz
#13

Storm, jeśli chciałbyś sobie poćwiczyć sprawdzalność symboli sennych u siebie, to mógłbyś sobie założyć taki wątek, jak ma Hazar. Uśmiech
http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=8839

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#14

mysle ze to była przypadkowa zbieżność...
Odpowiedz
#15

Niebieskie oczy i twarz jakiejś niewiasty  o ciemnych blond włosach śniła mi sie dzisiaj  lol!  Rotfl
Odpowiedz
#16

Może to sen proroczy. Zapowiedz przyszłych wydarzń. Zwróć uwage na wyraz oczu które się snią. Czy są to oczy które patrza na nas przyjaznie czy spoglądają z wrogościa.
Odpowiedz
#17

maślane raczej , twarz tak jak by była znajoma  Myśli z reszta to bez znaczenia  Rotfl
Odpowiedz
#18

Trudno powiedzieć Uśmiech Może ktoś do Ciebie coś czuje Rotfl
Odpowiedz
#19

to ja dziekuje za takie sny,  mam juz dosc   Rotfl
Odpowiedz
#20

Choć mam wrażenie że takie płomienne oczy odzwierciedlają poprostu Twoje uczucia do pewnej osoby..Choć senniki mowią ze niebieskie oczy to miłość Rotfl
Odpowiedz
#21

ogólnie nie wiem o kogo chodzi w tym wszystkim  Rotfl
Odpowiedz
#22

(13-04-2018, 22:35)czarnula44 napisał(a):  Poznasz kobiete ktora nieodzwzajemni Twoich uczuć ( pusty los w śnie) być może pojawi się druga ktorej nie będziesz dostrzegał (ściana miedzy wami )ale może bedzie warto ja zatrzymac zeby nie odjechala jak na tym motorze..czerwony kolor to kolor uczuć ognia..kombinuje jak mogę ☺

wooww ... nic ironicznego ...tak po prostu  Kotek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości