Okradziona
#1

Ostatnio miałam sen że jakieś dwa typy szemrane w kominiarkach  weszli do mnie do domu i wynieśli mi wszystko ja tam tez bylam tzn.w domu i okradli z pieniędzy na wyjazd na wakacje jaka interpretacja tyczy tego snu ? Dziekuje za odp
Odpowiedz
#2

Ewelinko, Twój sen świadczy o tym , że w najbliższym otoczeniu masz przy sobie kogoś kto Cię okrada z energii. Zweryfikuj swoich najblizszych i znajomych i zastanów się po kontakcie z kim czujesz się żle, masz gorsze samopoczucie. Unikaj tej osoby.
Odpowiedz
#3

Być może w Twoim otoczeniu jest osoba z którą masz zaburzone relacje..przyjrzyj sie znajomym..ktoś może Ci szkodzić.
Odpowiedz
#4

Moim zdaniem to sen lękowy, możliwe, że żyjesz w stresie. Stres i strach objawia się w tym śnie.

Może to nie jest za dobry przykład, ale kiedyś pozna nocą wracałam sama do domu. Nagle do bramy podbiegl pies i zaczął głośno szczekac, a ja prawie dostałam zawału (zwłaszcza, że kiedyś zostałam pogryziona przez psa i od tej pory się boję). Tej samej nocy mialam koszmary... Sceneria podobna do tej z rzeczywistości tylko zamiast psa był duch. Czułam taki sam strach jak w rzeczywistości. Myślę, że nasz organizm po prostu glownie odreagowuje w snach emocje i to tyle...
Odpowiedz
#5

inna możliwość..Być może szykują sie nieporozumienia rodzinne jakaś sprzeczka w domu..

ewentualnie angazujesz sie w coś co nie przynosi korzysci a jedynie wypala i meczy..ktoś kradnie Twój cenny czas i energię Uśmiech
Odpowiedz
#6

Lady bardzo dobrze mówi  Tak ... dodam, że jeżeli typy były zamaskowane, a Ty byłaś w domu i pozwoliłaś się okraść - to prawdopodobnie nawet nie zauważasz, nie podejrzewasz że osoba która to robi tak źle na Ciebie działa.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#7

Dziękuję bardzo i rzeczywiście żyje w stresie i jest ktoś kto mnie wypala
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości