Warsztat 185 - Plakat
#1

w moim pokoju, na beżowej ścianie, nad telewizorem wisi plakat. Moje pytanie:
1. Co przedstawia?
2. Jak wygląda?

Zachęcam do udziału Uśmiech)
Odpowiedz
#2

Ogolnie to podpowiem, że plakat pokazuje przyziemne rzeczy, nie jest to nic fantasy itp.
Odpowiedz
#3

Dla mnie te pytania znaczą to samo.

1. Co przedstawia? V Papież
Plakat przedstawia osobę. Myślę, że jest znana osoba. Nawiązuje kontakt wzrokowy z odbiorcą, unosi jedną rękę, gest uwielbienia.
Jest to mężczyzna, o atletycznej budowie. Jest on pociągający dla kobiety, ale chłodny emocjonalnie, patetyczny.
Plakat zawiera perspektywę w głąb, może być to architektura lub przyroda. Tło jest ciemne, postać jest oświetlona, wychodzi z ciemności.
Może być tam księżyc, reflektory, światło.


2. Jak wygląda?
Posiada kompozycję centralną. Postać, która stoi na środku.
Unosi dłoń w górę, możliwe, że w niej coś trzyma. Z lewej strony pada światło.
Plakat jest miły w odbiorze.

Ciekawa jestem rozwiązania :--)
Pozdrawiam
Odpowiedz
#4

Co przedstawia?

VIII Moc, 5 buław 

Na plakacie może być kobieta  piękna kobieta ma bardzo zgrabne ciało i długie nogi i ładny biust   chyba długie włosy mogą być związane  może być w otoczeniu zwierząt  tak jakby je chciała poskromić zapanować nad nimi, może to być też jakiś żywioł i z nim walczy, prawdopodobnie na plakacie są drzewa  czy elementy drewniane.

Jak wygląda?

XI Sprawiedliwość  Król buław 

Na plakacie zaznacza się dualizm  nie wykluczam że może być przewaga dwóch barw  postać ustawiona centralnie, ogólne wrażenie raczej surowe ale bardzo energetyczne :Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#5

Mogłabym zaryzykować i postawić na Merlin Monroe  Rotfl

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#6

Mag, Hazar bardzo dziękuję za udział???? zapraszam jeszcze inne osoby, rozwiązanie podam w niedzielę. Uśmiech
Odpowiedz
#7

Ogolnie wasze odpowiedzi w połowie są Bardzo Dobre, Ale.... Nie ma na tym plakacie żadnych widocznych osób, ani zwierząt. Jest za to w centrum na pierwszym planie coś dużego, rzeczywistego (nie jest to budynek) Uśmiech zapraszam jeszcze inne osoby może ktoś zgadnie co to jest Rotfl
Odpowiedz
#8

No no no, w warsztatach nie podpowiadamy. Paluszkiem

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#9

Ok z jakichs powodów nie mogę wstawić zdjęcia Rotfl
Dla mnie te pytania znaczą to samo.

1. Co przedstawia? V Papież
Plakat przedstawia osobę. Myślę, że jest znana osoba. Nawiązuje kontakt wzrokowy z odbiorcą, unosi jedną rękę, gest uwielbienia.
Jest to mężczyzna, o atletycznej budowie. Jest on pociągający dla kobiety, ale chłodny emocjonalnie, patetyczny.
Plakat zawiera perspektywę w głąb, może być to architektura lub przyroda. Tło jest ciemne, postać jest oświetlona, wychodzi z ciemności.
Może być tam księżyc, reflektory, światło.


2. Jak wygląda?
Posiada kompozycję centralną. Postać, która stoi na środku.
Unosi dłoń w górę, możliwe, że w niej coś trzyma. Z lewej strony pada światło.
Plakat jest miły w odbiorze.

Ciekawa jestem rozwiązania :--)
Pozdrawiam

Co przedstawia?

VIII Moc, 5 buław 

Na plakacie może być kobieta  piękna kobieta ma bardzo zgrabne ciało i długie nogi i ładny biust   chyba długie włosy mogą być związane  może być w otoczeniu zwierząt  tak jakby je chciała poskromić zapanować nad nimi, może to być też jakiś żywioł i z nim walczy, prawdopodobnie na plakacie są drzewa  czy elementy drewniane.

Jak wygląda?

XI Sprawiedliwość  Król buław 

Na plakacie zaznacza się dualizm  nie wykluczam że może być przewaga dwóch barw  postać ustawiona centralnie, ogólne wrażenie raczej surowe ale bardzo energetyczne :[Obrazek: usmiech.gif]

Myślę, że Mag trochę bardziej trafiła, zapraszam do następnego warsztatu. Obydwu Wam gratuluję i dzięki za udział ???? jak się uda to wstawię zdjęcie Rotfl
Odpowiedz
#10

    zdj przepraszam, że jest niewyraźne, pada słońce Uśmiech Uśmiech tego nie widać, przez słońce, ale samochód jest pusty nie ma w nim osoby. Tylko samochód zielony, reszta czarno-biała.
Odpowiedz
#11

Samochód  no tak Moc czyli konie mechaniczne Uśmiech Uśmiech
Gratuluję Mag Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#12

(22-04-2018, 14:01)Hazar napisał(a):  Samochód  no tak Moc czyli konie mechaniczne Uśmiech Uśmiech
Gratuluję Mag Uśmiech

Dokładnie o tym samym pomyślałam samochód pośród drzew - 5 bulaw Rotfl
Odpowiedz
#13

Tarot, bardzo fajne ćwiczenie! Dlaczego tak mało osób było chętnych? :--/
Nie zobaczyłam samochodu, ale karty pokazały perspektywę, super.

Zapraszam na kolejny warsztat...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości