Jak nawiązać kontakt ze swoim Aniołem Stróżem?
#1

Witam mam pytanie czy ktoś widział swojego anioła i miał z nim osobisty kontakt? Kwiatek
Odpowiedz
#2

Uśmiech Każdy w swoim życiu spotyka "anioła" choć raz... Zdarzają się też sytuacje, kiedy stajemy się takim aniołem zupełnie nieświadomie Oczko pozdrawiam...
Odpowiedz
#3

Witam kiedy można spotkać takiego anioła?
Odpowiedz
#4

Na to pytanie nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć, to już zależy od Ciebie, od tego czy go zauważysz i rozpoznasz...
Odpowiedz
#5

Jak nawiazac kontak z aniolem strozem?
Mam na mysli swojego aniola stroza a najlepiej tego od wybrow trudnych ktory pokierowal by moimi sercem wlasciwie pomogl odnalez wlasciwy kierunek
Odpowiedz
#6

Najprościej poprzez modlitwę, medytację...  Oczko
Odpowiedz
#7

Moja ciocia miała kontakt ze swoim aniołem i opiekuje się on nią. Aczkolwiek ona widziała wiele rzeczy w swoim życiu. Mam wrażenie, że niektóre osoby mają naturalnie większą więź, kontakt z tamtym światem, ciekawi mnie, z czego to wynika.
Odpowiedz
#8

Z odrobiny chęci obcowania ze światem duchowym Uśmiech
Odpowiedz
#9

Perełka, czy na pewno? Wiele z tych osób jest nieświadomych. Moja babcia, która nie interesowała się duchowymi sprawami, również miała różne sytuacje.

Mi natomiast nigdy nie przydarzyło się nic takiego, choć chciałabym. Może nie jestem jeszcze wystarczająco rozwinięta, może to nie mój czas... Może muszę coś zrozumieć.
Odpowiedz
#10

Jestem pewna, że ci się przydarza, tylko tego po prostu nie zauważasz Uśmiech
Odpowiedz
#11

Myślę, że Anioły, a także duchy bliskich są istotami które są niezwykle wrażliwe - o ile tak to można nazwać. Oczko
Chcą tylko naszego dobra... dlatego nie wchodzą w bezpośredni kontakt z ludźmi, którzy nie są na to gotowi, którzy mogliby tego nie zrozumieć, przestraszyć się itp. Z takimi ludźmi kontaktują się w bardziej subtelny, delikatniejszy sposób - np. za pomocą określonych obrazów, muzyki, powtarzających się sygnałów, itp. Jeśli ktoś się dziwi dlaczego np. babcia czy ktoś inny z rodziny spotykał Anioły, a mnie się to nie zdarza - to należałoby się najpierw zastanowić... a czy bylibyśmy na to gotowi by spotkać się z Aniołem? Czy nie skończyłoby się tylko na wielkim strachu i bezsennych nocach?... Może ten kto spotkał te Anioły umiał odpowiednio "trzeźwo" podejść do takich spotkań... zrozumieć je?...
Jeśli zależy nam na takim kontakcie, a go nie doświadczamy, to może należałoby poszukać "znaków" od swojego Anioła Stróża w całkiem wydawałoby się codziennych i prozaicznych sytuacjach... nie każdy musi zobaczyć np. eteryczną lub jaśniejącą postać Anioła... może to być pomarszczona staruszka, której nigdy nie widzieliśmy wcześniej w tym miejscu... albo dziecko, które patrzy na nas w całkiem dorosły sposób i tajemniczo znika gdy się na chwilę odwrócimy... a może też być to ktoś od kogo poczujemy niezwykłe, wręcz namacalne ciepło i serdeczność... kto chce, ten zobaczy. Tak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#12

O, dokładnie. Mnie się kiedyś nawet Stróż pokazał i chociaż uczucie było cudowne, to jako że był to mój pierwszy kontakt naoczny z istotą z innego wymiaru, przestraszyłam się. Od tamtej pory już mi się nie pokazuje.  Uśmiech  Choć czuję, że przy mnie jest, tak jak i inne, które akurat poproszę o pomoc, czasami nawet trzymam je, a właściwie to one mnie, za rękę.

Jak nawiązać kontakt? Najprościej zwyczajnie pomodlić się, porozmawiać jak z przyjacielem. Nic więcej nie trzeba poza otwartością.

Edit: Nie wiem, jak zamknąć cytat LeCaro.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości