Dlaczego śnią mi się ciągle sny o żywiołach?
#1

W snach uciekam przed żywiołami. Wodą, wiatrem, trzęsieniem ziemi oraz ogniem. Boje się, uciekam, a to mnie otacza, jednak nigdy nie dotyka. Żywioły zazwyczaj są w moich snach potężne, wydaje mi się że sny chcą mi przekazać jakiś sygnał , nie wierzę że to tylko odwzorowanie moich emocji, bo śnią mi się zbyt często .To tak, jakby coś mojej głowie zarzucało te sny na siłę, ogółem myślę, że są to sny o baniu się czegoś, bo zawsze coś mnie przeraża w snach.
Odpowiedz
#2

Moim zdaniem są to sny mówiące o braku kontroli - nad życiem, nad emocjami, nad otoczeniem...  Żywioły to siły przyrody, coś co jest od nas zupełnie niezależne, pierwotne, nie daje się ugłaskać... być może wokół Ciebie dzieje się coś lub też pojawiają się emocje, na które Ty nie masz wpływu (bo np. ich źródłem jest jakaś sytuacja z zewnątrz czy ktoś inny z Twojego otoczenia, nie Ty sama), ale które sprawiają że nie czujesz się bezpiecznie, stabilnie i komfortowo.
Jeżeli Ty przed nimi uciekasz, a one Cię nie dotykają, to prawdopodobnie te emocje i zawirowania nie dotyczą Ciebie bezpośrednio (ich źródło nie jest w Tobie), ale dzieją się w Twoim najbliższym otoczeniu, wywołując lęk i poczucie zagrożenia.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

Jeżeli takie sny się powtarzają ,zastanów się czy nie boisz sie kompromitacji lub porazki w jakiejs dziedzinie zycia. Obawy moga dotyczyć róznych sfer Twojego życia. Od relacji z partnerem ,rodzina aż po sprawy zawodowe.Mogą być następstwem konfliktu w Twoim zyciu. Może przeżywasz stres związany z jakąś sytuacja.Przyjrzyj się swojemu życiu. Jeżeli we snie wychodzisz obronna reką z katastrofy jest to znak że poradzisz sobie z problemem.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości