Wątek zamknięty

Witam!
#1

Od kilku lat interesuję się szeroko rozumianą ezoteryką.Teraz przyszedł czas na tarota.Przymierzałem się od tego od wielu miesięcy.
Mam nadzieję znaleźć tu wiele przydatnych informacji, oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów  z tarotem.

Pozdrawiam wszystkich. Uśmiech
#2

Z metryki mam Paweł, na co dzień mówią do mnie Poul, na forum moge być Ogion. Uśmiech  To moja ulubiona postać z książek z dzieciństwa. Kwiatek
Dużó podróżuję- taka praca.
#3

Witaj.  Uśmiech
#4

Cześc Uśmiech Mam nadzieję, że znajdziesz tu to, czego szukasz Kwiatek

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów"A.Einstein
#5

Witaj!
#6

Witaj Ogionie. Co symbolizuje dla Ciebie ten przydomek? Jakie cechy charakteru w tym bohaterze Ci imponują?
#7

Witaj!
Ogion Milczący- ogromna wiedza i umiejętności. Działający według maksymy: "Aby coś usłyszeć należy milczeć". Oczko
#8

Cześć Uśmiech Super avatar.
#9

Witaj ! Oczko 
Zjawiskowy avatar,jak najbardziej widzę przemyślany i.....odpowiadający twojej osobowości...... Ok

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
#10

(11-05-2018, 07:07)Krystyna napisał(a):  Jesteś z Polski, czy z innego państwa?

Nie mam innego konta na tym forum. Z serwisu VPN  (50$ roczne) korzystam nie aby wyprowadzać w pole zbyt ciekawskich moderatorów, tylko ze względów bezpieczeństwa.
To jest standart gdy  łączymy się z darmowym dostępem do internetu  na lotnisku, dworcu, hotelu.Tu nie chodzi o zmioanę IP tylko szyfrowane połączenie z serwisem.
A wy jak robicie? Odpalacie internet w publicznym miejscu i sprawdzacie stan kota, maile?
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości