Tarot, Biblia i kosmici
#1

Nagrałem taki filmik o karcie tarota Koło Fortuny

Napiszcie co o tym sądzicie i w ogóle jak widzicie ten mój ..hmm .. nie powiem :oops:
Ja nie za bardzo mogę siebie oglądać, wydaje mi się to groteskowe, a głos to już całkiem kicha, ale podobno to taki efekt psychologiczny :roll:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vbLnQ1pBeWM[/youtube]
Odpowiedz
#2

No, szacun, Eremit, niezła zachęta do czytania, łącznie z tą ostatnią scenką wgryzienia się głębiej Lol Lol Lol . Ciekawie opowiadasz o istotach Ezechiela i kole Blumricha, przychodzi nieodparta potrzeba, by pogłębić temat. Tak trzymaj! :dance3:
A jeżeli chodzi o stronę techniczną i artystyczną, to hmmm.... nie każdy może być aktorem... może więcej ćwicz przed lustrem i wyobraź sobie, że przed Tobą jest prawdziwe audytorium, z którym na żywo możesz rozmawiać... I pamiętaj, że ćwiczenia czynią MISTRZA. :fan:
Odpowiedz
#3

Eremit ! Super! Jestes swietny. Czekam na nastepne. Bardzo mi odpowiada sposob w jaki to przedstawiasz, jest przekonujacy. Troszke bym tylko przyspieszyla tempo i skrocila wideo do 8 minut. Ale , tak jak zauwazyla Natka , trening czyni mistrzem. Trzymam kciuki.
Odpowiedz
#4

ciekawe informacje i dobre zakonczenie 8-)
swietny pomysl!!!

poprawilabym zbyt monotonny glos i plynnosc wypowiedzi, moze warto ciut barwniej, zywiej opowiadac
z poczatku wlasnie brakowalo mi Twojego usmiechu - potem juz sie ocieplilo Rotfl
unikalabym drapania sie, dotykania uszu, etc.
przydaloby sie jakies ciekawsze tlo, ewentualnie muzyka

duzo zalezy takze do jakiego widza jest skierowane przeslanie
odnioslam wrazenie, ze do dosyc mlodego - nastolatka, mniej-wiecj
fajnie, bo mlodziez nie czyta
w przypadku innego odbiorcy zmienilabym nieco styl wypowiedzi
mozna dodac wiecej gadzetow - jak ksiazka, z ktorej czytasz, itp.
mozesz takze pokazac sie do polowy - np. pokazujec w ten sposob ksiazke, a nawet stolik czy biurko
obraz bedzie mniej monotonny

ogolnie - powinienes uwierzyc w to, co robisz - poniewaz z Twojego sposobu mowienia przebija troche oniesmielenie, zawahanie
wyobraz sobie, ze mowisz do kogos, kto siedzi naprzeciw Ciebie - ze nie sa to slowa wysylane w "kosmos" ani nagrywane
jeszcze raz wielkie brawa za wiedze, fajne skojarzenia i pomysl na nagranie :thanks:

zycze powodzenia!
Odpowiedz
#5

Eremicie to Ty? Shock
No prosze jaki przystojniak Uśmiech
Odpowiedz
#6

Czekamy na więcej, było super Uśmiech
Odpowiedz
#7

co do ufoludków to jest Ufo tarot
[Obrazek: 9780738711768.jpg]
Odpowiedz
#8

Dziękuje za pozytywne opinie i cenne rady :thanks:

Chyba trudno mi będzie przyspieszyć, bo jestem flegmatykiem :| ale pomysł o mówieniu do kogoś naprzeciw (nawet wymyślonego) jest dobry :yes:
Odpowiedz
#9

super.... Rotfl
..miło się Ciebie słucha....
pozdrawiam.... :thanks:

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#10

Gratuluję! :fan:
Co do formy, to spokojnie, na pierwszy występ publiczny dla mnie jest super, przede wszystkim wielkie brawa za odwagę :yes:
Dla mnie jako oglądającej, najważniejsze by było ciekawie, autentycznie bez sztuczności i rzetelnie i tak jest Rotfl Brawo!
Odpowiedz
#11

sorry ale to tragedia,normalnie głos i tempo jak u kogoś pod wpływem :| I rada-spontaniczność w nagraniach dobrze nie wychodzi więc wpierw z grubsza napisz,o czym chcesz mówić Oczko

w 02:53 poległem i nie mam sił oglądać dalej :| Rotfl
Odpowiedz
#12

tez oglądałam Twój występ - Eremicie - i co powiem? : - przede wszystkim brawa za odwagę, . temat super - tylko więcej odwagi, bo tempo to już na pewno takie pozostanie u Ciebie (przynajmniej ja odniosłam takie wrażenie - taki z Ciebie typ Uśmiech ).
moje gratulacje - pozdrawiam życząc dalszej owocnej pracy z nagrywaniem..
nadzieja-aa
Odpowiedz
#13

Jeszcze raz dzięki za te miłe opinie i tą niemiłą od violeta też dzięki :yes: (tu nie było zaskoczenia 8-) )

Chyba coś jeszcze nagram skoro nie jest tak źle i większość dotrwała do końca, marsylski na pewno też oglądał całość :sarcastic:
Odpowiedz
#14

A ja tam nie wiem czy trzeba przyspieszac..ma to swój styl i urok jak tak opowiadasz Uśmiech sam to stworzyłes i jest Twoje zatem po co miałbyś robic z Twojej wypowiedzi kolejne "Fakty" albo "Wiadomości" Uśmiech to wcale nie musi byc szybkie Uśmiech a jest tak że nigdy całej publiczności nie dogodzisz ..jak zrobisz inaczej pewnie też komuś się nie spodoba, też znajdzie jakies niedociągnięcia Uśmiech ja myślę że to jest Twoj oryginalny i niepowtarzalny przekaz Uśmiech jeśli Ty się w tym czujesz dobrze to tak trzymaj Uśmiech
Odpowiedz
#15

Mnie się tez podobało , kazdy jest jaki jest , moze troche na poczatku zjadła Cię trema,ale potem fajnie się rozkreciłes i naprawde przedstawiasz ciekawe rzeczy , do których wiekszośc z Nas by nie doszła , bo jak sam mówisz trzeba czytac , atu nie zawsze się chce i jest czas.
Tak trzymaj i przedstawiaj nastepne karty .Pozdrawiam.
Odpowiedz
#16

Eremit napisał(a):Jeszcze raz dzięki za te miłe opinie i tą niemiłą od violeta też dzięki :yes: (tu nie było zaskoczenia 8-) )

Chyba coś jeszcze nagram skoro nie jest tak źle i większość dotrwała do końca, marsylski na pewno też oglądał całość :sarcastic:
rozbroił mnie tekst o książkach,rozwalił mnie całkowicie
Odpowiedz
#17

bardzo fajnie opowiadasz i posłuchałabym dalszych części jak będą Rotfl ale zabrakło mi jakiejś konkluzji np. dlaczego są takie a nie inne przedstawienia albo jaki to może mieć wpływ na interpretacje itp.
Odpowiedz
#18

Za mało czasu Smutny 15 minut, i tak musiałem obciąć, bo było 18, nie wiem jak coś opowiedzieć przez 8 minut :roll: wróżbita Maciej dałby radę Lol
Odpowiedz
#19

violet.dawn napisał(a):sorry ale to tragedia,normalnie głos i tempo jak u kogoś pod wpływem :| I rada-spontaniczność w nagraniach dobrze nie wychodzi więc wpierw z grubsza napisz,o czym chcesz mówić Oczko

w 02:53 poległem i nie mam sił oglądać dalej :| Rotfl
o dziwo po raz pierwszy w zyciu mam te same wrazenia co marsyl
poleglam 3 sekundy wczesniej.
naprawde niczego nie brales?
Odpowiedz
#20

Cytat:poleglam 3 sekundy wczesniej.
rekordzistka Rotfl

Cytat:naprawde niczego nie brales?
przymulenie to jednak nie zawsze objaw brania
Odpowiedz
#21

Wow, jestem pod wrażeniem Uśmiech . Moim zdaniem powinieneś się więcej uśmiechać. Masz ładne usta i ząbki też. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#22

Eremit napisał(a):Dziękuje za pozytywne opinie i cenne rady :thanks:

Chyba trudno mi będzie przyspieszyć, bo jestem flegmatykiem :| ale pomysł o mówieniu do kogoś naprzeciw (nawet wymyślonego) jest dobry :yes:

Nie chodzi tak dokladnie o to zebys przyspieszal mowienie, Eremit, bo twoj spokojny , zartobliwy glos i swobodny sposob bycia jest ok, to jestes caly ty, to na pewno "chwyci", tylko ,moim skromnym zdaniem, moglbys cos zrobic z tymi lekkimi dluzyznami w wypowiedziach , bo my , ktorzy cie znamy z forum sluchamy cie z zaciekawieniem. Tylko,ze sluchajac ciebie mialam taki lekki niepokoj czy ktos "obcy" wytrwa do konca, czy na pewno wyslucha tego co chcesz mu przekazac....czy moze kliknie "off" po pierwszych kilku minutach. Dlatego , mowiac "przyspieszyc" mialam na mysli abys "skondesowal" czas nagrania eliminujac niepotrzebnie stracone sekundy, np.na zastanawianie sie. Zeby ktos nie powiedzial "ale facet przynudza" albo " rozciaga sie.... jak guma w majtkach"... Lol ...i wylaczy filmik. A przeciez ty chcesz zeby jak najwiecej osob cie wysluchalo. Ja tez tego pragne dla ciebie, bo zycze ci powodzenia z calego serca, gdyz na nie zaslugujesz. Zaloze sie , ze jak troszke potrenujesz to zrobisz ten filmik w 10 min ...albo...zmiesc wszystko to co skasowales w 14 min. , bo to dosc dlugo dla mlodego czlowieka ,ktorego chcesz zachecic do czytania. :fan:
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości