Witam wszystkich
#1

Nazywam sie ewa, jestem ze slaska
interesuja mnie jasnowidzenie i bioterapia
pozdrawiam

Jestem tu nowa, moze mi ktos odpowie dlaczego tracę dar jasnowidzenia, dar mam od dziecka
Nie wiem gdzie dac watek daje go tu.
Mam zdolnosc jasnowidzemia
chcialabym zapytac dlavzego trace   koncentracje
dzieki za wszystkie odpowiedzi     nie chce zasmiecac forum
Odpowiedz
#2

hey  Kwiatek
Odpowiedz
#3

Witaj Uśmiech
Odpowiedz
#4

Witaj na naszym forum, Ewo.  Uśmiech

Nie masz jeszcze wystarczającej ilości postów by prosić o wróżbę - powinnaś mieć co najmniej trzy (posty z prośbami o wróżbę, skrypt czy interpretację się nie liczą) - Twoja prośba w dziale Darmowe Wróżby została więc odrzucona.

[Obrazek: 3dZIpsQ.gif]

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#5

Witamy na Forum.  Uśmiech
Odpowiedz
#6

Witaj ! Uśmiech Buźki

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#7

Witaj Uśmiech
Odpowiedz
#8

hej hej Uśmiech
Odpowiedz
#9

"Doroślejesz". Górę bierze u ciebie "racjonalne" myślenie.To typowa przyczyna, może być ich jednak więcej.
Odpowiedz
#10

Ewo, ten temat poruszałaś również na innym Forum...myślę, ze dostałaś odpowiedź...warto ją przemyśleć...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#11

Dziekuje za odpowiedzi
a moze wiecie co sie dzieje z forumezotop,  wyskoczylo mi serwer
zablokowany.

Droga Krystyno
tak jestem tez na ezotop, tam tylko mi napisano ze bywają eksperci
u Was otrzmalam konkretna odpowiedz
Pozdrawiam
Dopise
odp. Od Ognio
Odpowiedz
#12

Zdolność jasnowidzenia trzeba ,,pielęgnować", ćwiczyć, ćwiczyć jeszcze raz ćwiczyć... a przede wszystkim więcej pokory. Nic samo nie przychodzi, to tylko odpowiednią koncentracją/medytacją i rozwojem duchowym, osiągniesz cel.  Uśmiech
Odpowiedz
#13

(31-05-2018, 23:19)andromeda napisał(a):  Mam zdolnosc jasnowidzemia
chcialabym zapytac dlavzego trace   koncentracje

Bez urazy. Na jakim poziomie jest  twoje jasnowidzenie, skoro od 18 lat wisisz jako bezrobotna?
Warto się przejmować, że to tracisz? Bezradny

W Stanach Zjednoczonych w poważnych szkołach "ezoterycznych" , adepci są pod opieką psychologa.Jeśli chcesz rozwijać się w tym kierunku,
sama musisz do takiego się udać.Na forum nikt nie jest wstanie ci pomóc, bez bezpośredniego kontaktu.
Odpowiedz
#14

andromeda...pytałas już kilkakrotnie o to na innym forum...
ostatnio u liv w jej Gabinecie...dostałaś odpowiedź...
http://ezotop.pl/thread-13873-post-10625...#pid106259
dlaczego ponownie drążysz ten temat...dlaczego nie skorzystasz z porady osób, które w tym temacie udzieliły Ci odpowiedzi...
nie odpowiadają Ci porady osób wróżących...trudno, Twoja sprawa...
Po prostu, nie szanujesz czasu osób, próbujących Ci pomóc/doradzić...
Przeczytaj dokładnie co liv w ostatnim poście do Ciebie napisała...przemyśl to sobie i zastosuj się...
Właściwie pytasz o to samo od kilku lat...
Na naszym Forum nie udzielamy odpowiedzi na powielane pytania...
uważam ten temat na naszym Forum za zamknięty...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#15

Jakie masz Andromeda cele w życiu?
Odpowiedz
#16

Hm cele w zyciu
zdac nie zdana mature
zostac psychotronikiem
pojsc na studia psychologia
i byc moze kiedys miec wlasna firme
no to tyle
Odpowiedz
#17

Czyli potrzebujesz stabilności finansowej, aby zdobyć wiedzę która (sporo) kosztuje.
Piszesz, że w tej chwili wisisz 18 lat w POP jako bezrobotna i robisz kurs florystki.
Gdzie mieszkasz z czego się utrzymujesz?
Odpowiedz
#18

Jestem na utrzymaniu ojca
a mieszkam na Górnym Śląsku
Odpowiedz
#19

Pierwszym  krokiem do spełnienia twoich marzeń jest samodzielność finansowa. Możesz spróbować wygrać dużą sumę na loterii , albo spotkać jakiegoś bogatego sponsora, jednak  pewniejszym sposobem bedzie znalezienie solidnej dobrze płatnej pracy.Aby tego dokonać, musisz zmienić sposób myślenia. W tym celu trzeba jednak podać się solidnej psychoterapii.
Masz dostęp do internetu, poklikaj trochę, bez trudu znajdziesz taką pomoć dla długotrwale bezrobotnych. Od tego, moim zdaniem powinnaś zacząć.



Odpowiedz
#20

Jestem zalamana a o psychoterapii faktycznie mysle
ciekawi mnie jak taka psychoterapia wyglada
Odpowiedz
#21

Psychoterapeuta to facet, który za ciężkie pieniądze mówi ci to samo co  moderator Krystyna za darmo. Oczko
 
Myśli Może od razu zacznij od świętej Rity .

Modlitwa do świętej Rity
Odpowiedz
#22

Ogion... a na jakiej podstawie tak piszesz? Nawet jeśli chodziłeś kiedyś na psychoterapię... to przecież jest to jednostkowe doświadczenie... ludzie są bardzo różni i ich problemy też są bardzo różne... możliwe że Tobie psychoterapeuta nie pomógł, a komuś innemu pomoże - i to bardzo. Może więc bądź ostrożniejszy i nie pisz takich opinii na temat tego zawodu jak powyżej, bo możesz tym kogoś zniechęcić lub wprowadzić w błąd.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości